DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Alo ekipa!!! Sjećate me se ?!? Evo i mene full u ovoj dionici… Pozdrav svima onima koji su me pljuvali kad sam spominjao ovakav dokup [smiley2]

Korekcija je iza nas...tralalalala

Pozdrav Little. Ja te nisam pljuvao, ali ti želim dobrodošlicu.

Jučer sam frkno više od 50 % dionica našeg Diokića po 570 i mogu reći da sam značajno obilježio promet. Nadam se da nisam nikoga razočarao, ali zašto sam se odlučio na takav potez? Veli naš trozubi Posejdon (na jednom drugom forumu) da 40% love ima u cashu, a sjetio sam se i nekih drugih faca kao npr. Kamenog koji je rekao da ima 50% itd., a ja od prije dvije godine u dionicama doslovno sa 100% i više, dakle cijele dvije godine. Išao sam u minus na tekućem u banci, posuđivao lovu od sestre, kupovao za nju, roditelje…
Ja jesam tip kad se piči nek se piči i mogu reći da sam napravio prave stvari – IGH, Koestlin, IPKK, Istraturist, Končar, Pliva, Dioki. Napokon sam se ovih dana nagradio novim autom.

Dakle, napokon da i ja imam casha…mislim da je to i psihološki dobar potez, dobar je osjećaj, a moglo bi se u budućnosti pokazati i korisnim. Imam nova iskustva i dobro je malo postrani promatrati stvari (s nemalom lovom) i uletit u pravi trenutak. I ja čestitam Posejdonu na današnjem ulazu na 521.

U svakom slučaju još sam značajno u Diokiju i mogu samo reći ajmo naši !!!

IPAK, ponovno sam gledao FI Diokija i stvarno mi bode oči gubitak od preko 1,25 mlrd. Dakle, prvo to poništit pa onda… zato sam prodao dobar dio. No, ono što sam govorio prije to kažem i danas – tko bude strpljiv na više godina (a to nije lako) bit će love na ovoj dionici.

Još sam na jednoj dionici, tako neuglednoj, ali to je biser u HR koja će takođe uz određeno strpljenje postati prava zvijezda jakog sjaja.

Ovdje nema fondova da brane veći pad, ali ima zato navijačkih skupina u rangu BBB-a!
Pa dođe na isto.

Tko (pro)pjeva, zlo ne misli!

a zašto nema fondova? premalo dionica ili…?

@poštovani radnikdioki

Citirat ću jednog kolegu: To je majka svih pitanja!

Mogući odgovor: Zabavljeni su spašavanjem blue chipova i isplatom udjelničara! [smiley2]

Tko (pro)pjeva, zlo ne misli!


Ovdje nema fondova da brane veći pad, ali ima zato navijačkih skupina u rangu BBB-a! Pa dođe na isto.

Za sebe ću smatrati da sam pravi investitor kada ću prepoznati vrijednost dionice prije fondova, pa kada oni počnu nabijati cijenu, ja ću već biti tu da pokupim plodove svoga ranog prepoznavanja.

Mislim da sa s Diokijem napravio upravo takakv iskorak!

Hvala kolega Cayman, jer su ovo, ako se ne varam, bile i vaše misli!

La vita e bella!

Nema više “šuljanja po bidu…”, sad je “opleti po asku…” [smiley2]

eh moj Milivoje…

Pametan covjek zamjecuje sve. Glupi na sve ima neku zamjerku

Blokada.

La vita e bella!

Blokada[smiley6]nisam nigdije procitao objavu o LNG.[smiley1]

zadnje stanje

Najbolje ponude [ DIOK-R-A ] Kupnja Cijena
29 611,00
51 610,00
6 606,00
50 605,01
50 605,00
Cijena Prodaja
630,99 30
631,00 50
632,00 25
633,00 3
634,00 485

Wile E. Coyote: Carnivorous Vulgaris; Apetitius Giganticus; Eatius Birdius


Blokada.

Gdje se to vidi? meni na investoru stoji zadnja 620,00

ja svoje napravih.
kako i obećah – zbogom, kolege.
vidimo se za koju godinu.
dotad sam offline.
bilo mi je zadovoljstvo družiti se s vama.
pozdrav, također, kolegama u ATPL, HT i PDBA.
[smiley11]

hate red

a baš sam se pitao što li nam se kolega kamenac povukao sa foruma, a on u tišini kupovao.
svaka čast.
pozdrav i vama.
a tko će nama sada stavljati sve moguče članke o diokiu?[smiley3]

Posejdon:

Blokada.

Gdje se to vidi? meni na investoru stoji zadnja 620,00


Na MOSTich-u

Pametan covjek zamjecuje sve. Glupi na sve ima neku zamjerku

New Report

Close