DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ajde sad vi u cijim je glavama sve bilo ruzicasto i vjerovali ste sindikatima objasnite sad ljudima kamo su novci?Sindikati izvolite se ispricati ljudima za LAZI koje ima iznosite vec 9 mjeseci SRAMOTA,vama je mozda dobro ali nama nije STID I SRAM VAS BILO!Sigurno sad imate neki drugi plan kako lagati ljude pa cete opet odgoditi na drugi tjedan,a ti Sava odj……rekao sam ti da procitas na papiru tko je objavio sluzbenu obavijest ja vidim da pise Dioki a ne Vlada RH


….a ti Sava odj……rekao sam ti da procitas na papiru tko je objavio sluzbenu obavijest ja vidim da pise Dioki a ne Vlada RH

Vidi psovki – šta je reć?
Odluku je donijela Vlada a Dioki je proslijedio na ZSE!
Vlada svoje odluke objavljuje na svojoj stranici i u NN – provjeri još jedanput da je to odluka Vlade RH!
A u restrukturiranje naravno da je uključen Dioki!

Dioki vijestima napudrao cijenu i onda je vlastite dionice rasprodao na burzi prošli tjedan u nekakvom talu sa Karlovačkom bankom, to su isti ljudi?


Dioki vijestima napudrao cijenu i onda je vlastite dionice rasprodao na burzi prošli tjedan u nekakvom talu sa Karlovačkom bankom, to su isti ljudi?

Dioki je samo proslijedio odluku Vlade na ZSE i obavjestio da su svi dokumenti s Caliskanom usuglašeni!
Ostaje da se provede odluka Vlade do kraja!
Potpis s Caliskanom!

Opet ništa od love,mislim da je krajnje vrijeme da se pokrene stečaj jer stalno izviru novi vjerovnici koji traže svoje.Koja je tu lova izvučena ljudi moji,a još se izvlači.Ni gaće na štapu nećemo dobiti na kraju.

pixma

Da i nekim slucajem slucajno bude uplačeno plače nemogu sjesti prije iduceg tjedna jer smo zablokirani tako da se ovo opet prolongira na sljedeci tjedan naravno!Opet ce doci pocetkom tjedna a nece se desit nista samo radnici ovdje gube iz tjedna u tjedan iz mjeseca u mjesec samo nam svaki mjesec duguju plaču vise,te pare necemo vidjeti nikada.Sta uprava i sindikati vise nemaju sta za reci maca pojela jezik


Opet ništa od love,mislim da je krajnje vrijeme da se pokrene stečaj jer stalno izviru novi vjerovnici koji traže svoje.Koja je tu lova izvučena ljudi moji,a još se izvlači.Ni gaće na štapu nećemo dobiti na kraju.

Pa dobro zašto više ne pokrenete taj stečaj,nego se prijetite već mjesecima. Zahtjev se može povući, ako lova dođe, a ako ne dođe onda će barem stečajna masa biti veća, mislim ja sam sitni dioničar i stečaj mi ne donosi puno dobroga, ali mislim da će se tim potezom stvari ubrzati jer i meni je više pun i petaka i početaka tjedna

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima


Pričati danas o LNG terminalu je kao pričati o investiciji u proizvodnju CD playera.

Klasična Hrvatska priča, uvijek nekoliko desetljeća pre kasno.

Evo baš danas pričaju o LNG-u!

Wootton s Obersnelom o LNG-u, nizinskoj pruzi i riječkoj luci
4. rujna 2012. 17:02
http://liderpress.hr/tvrtke-i-trzista/poslovna-scena/wootton-s-obersnelom-o-lng-u-nizinskoj-pruzi-i-rijeckoj-luci/

Pa samo novi prostorni plan PGZ-a na lokaciji Omišalj povećava vrijednost zemljišta za cca 50eura po m2!



Pričati danas o LNG terminalu je kao pričati o investiciji u proizvodnju CD playera.

Klasična Hrvatska priča, uvijek nekoliko desetljeća pre kasno.

Evo baš danas pričaju o LNG-u!

Wootton s Obersnelom o LNG-u, nizinskoj pruzi i riječkoj luci
4. rujna 2012. 17:02
http://liderpress.hr/tvrtke-i-trzista/poslovna-scena/wootton-s-obersnelom-o-lng-u-nizinskoj-pruzi-i-rijeckoj-luci/

Pa samo novi prostorni plan PGZ-a na lokaciji Omišalj povećava vrijednost zemljišta za cca 50eura po m2!
[/quote]

ma prestani više!
dosadio si Bogu i vragu s tim lupetanjima, iste gluposti pričaš već 3 godine, a ljudi nemaju što jesti!!!!!!

Sutra,petak,utorak,ovih dana,srijeda,narednih dana,pocetkom tjedna,krajem tjedna,uskladeni,skoro uskladeni,potpisani,ocekujemo,mozda,mogli,kad bi,ako bi,mrs vise!Tako se Dolezil i sindikati obracaju ljudima koji 9 mjeseci nemaju plače,SVAKA CAST!


Dioki vijestima napudrao cijenu i onda je vlastite dionice rasprodao na burzi prošli tjedan u nekakvom talu sa Karlovačkom bankom, to su isti ljudi?

samo da dodam da dioki i dalje prodaje da je prodao još 7000 komada a i filipović je prodao još 3000kom.

idući tjedan će bit bolje...




Pričati danas o LNG terminalu je kao pričati o investiciji u proizvodnju CD playera.

Klasična Hrvatska priča, uvijek nekoliko desetljeća pre kasno.

Evo baš danas pričaju o LNG-u!

Wootton s Obersnelom o LNG-u, nizinskoj pruzi i riječkoj luci
4. rujna 2012. 17:02
http://liderpress.hr/tvrtke-i-trzista/poslovna-scena/wootton-s-obersnelom-o-lng-u-nizinskoj-pruzi-i-rijeckoj-luci/

Pa samo novi prostorni plan PGZ-a na lokaciji Omišalj povećava vrijednost zemljišta za cca 50eura po m2!
[/quote]

ma prestani više!
dosadio si Bogu i vragu s tim lupetanjima, iste gluposti pričaš već 3 godine, a ljudi nemaju što jesti!!!!!!
[/quote]

Je li…..a što ćemo s ovih 40.000 koji će do Nove Godine ostati bez posla ……..Dioki i Dina nanovo imaju šansu da rade!
http://www.google.hr/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=1&ved=0CDIQFjAA&url=http%3A%2F%2Fwww.hanfa.hr%2Fizdavatelji%2FHR%2Fostalo%2F1220%2F2012-08-29-18000_pdf.pdf&ei=u1VGUPSZJcqO4gTpuoH4DQ&usg=AFQjCNHG893zjdk6pULxmimJAyUAWq0ikQ&sig2=b0diMEvhWluKnHxMMUeHFw&cad=rja

Neka Bog/Allah prosvijetli pamet pa će NAPOKON ponovno sve biti u skladu realnih mogućnosti kompanije….biser nad biserima!

New Report

Close