DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Vaš link

Think twice befor investing , dont rush in any stock , dont be greedy




http://www.vlada.hr/hr/naslovnica/sjednice_i_odluke_vlade_rh/2012/17_sjednica_vlade_republike_hrvatske/17_8/(view_online)/1#document-preview

Samo nema one najvaznije… INE!

Ina nije bitna, nju će isplatiti banke ako bude interesa od strane banaka…

Po meni je bitno: utvrđeni dug prema državi na dan 20.03.2012. a isti iznosi nešto sitno ispod 178.000.000 kn… što je čak i više negoli je Dioki AG (Ježič) na dan 31.12.2011. po osnovi utvrđenog kapitala Dioki d.d. te po osnovi njegovih 76% udjela u društvu imao.

Kapital Dioki-a d.d. na dan 31.12.2011 iznosio je cca 226.000.000 kn…

[/quote]

Kad Navodno čitaš Odluku Vlade onda je i interpretiraj onako kako piše u njoj a ne kako bi ti htio.

Dakle u Odluci se navode i ukupne Diokijeve obveze – oko 1,172 milijardi kuna.
Pa se onda lako zaključi da se govori o restrukturiranju Dioki d.d. – a onda i činjenica da su kapital i rezerve Dioki d.d. 31.12. iznosile 661 milijun kuna.

Dakle ne Grupa nego Dioki dd.
[/quote]
Stvarno je RJ budala kada je tih 661 mil kn u kojima je imao oko 75% ili cca 500 mil kn dao za pišljivih 1% .Bogat čovjek i državni dobrotvor.Kolika je vrijednost kapitala i rezervi najbolje pokazuje
upravo to što Ježić poklanja 74%.Bolje 1% nečega nego 75 % ničega.Interes je bio njegov glavni razlog.
Pokušava sačuvati barem nešto.
I zato se priklanjam ZZTOPu i smatram da je BV prije nula,a možda i ispod nule.
Ali pretvaranjem dugova vjerovnika u vlasnički udio bilanca se popravlja,a samim time i šansa da i malim dioničarima ostane barem nešto.

Vidim da ovdije ima svega…
Čak je se i lopina uključio jer nije stigao kupiti na vrijeme..

Budući da je toliki altruista i nema dionice diokia zašto piše uopće..

Ovdi je sve poznato..
Država i banke postaju vlasnici na uštrb RJ a ne malih dioničara..

Nedajte se navući jer će vam biti žao već sutra…

A BALVANA!!! :) :) :)


Vidim da ovdije ima svega…
Čak je se i lopina uključio jer nije stigao kupiti na vrijeme..

Budući da je toliki altruista i nema dionice diokia zašto piše uopće..

Ovdi je sve poznato..
Država i banke postaju vlasnici na uštrb RJ a ne malih dioničara..

Nedajte se navući jer će vam biti žao već sutra…

Netko kupuje,a netko prodaje i zaista netko griješi.A onima koji su unutra želim da BearG bude u
pravu.Nelogično,ali uvijek moguće.
Dakle,bez štampanja novih dionica BV ide preko 200.Da li je to realno?

Je

A BALVANA!!! :) :) :)




http://www.vlada.hr/hr/naslovnica/sjednice_i_odluke_vlade_rh/2012/17_sjednica_vlade_republike_hrvatske/17_8/(view_online)/1#document-preview

Samo nema one najvaznije… INE!

Ina nije bitna, nju će isplatiti banke ako bude interesa od strane banaka…

Po meni je bitno: utvrđeni dug prema državi na dan 20.03.2012. a isti iznosi nešto sitno ispod 178.000.000 kn… što je čak i više negoli je Dioki AG (Ježič) na dan 31.12.2011. po osnovi utvrđenog kapitala Dioki d.d. te po osnovi njegovih 76% udjela u društvu imao.

Kapital Dioki-a d.d. na dan 31.12.2011 iznosio je cca 226.000.000 kn…

[/quote]

Kad Navodno čitaš Odluku Vlade onda je i interpretiraj onako kako piše u njoj a ne kako bi ti htio.

Dakle u Odluci se navode i ukupne Diokijeve obveze – oko 1,172 milijardi kuna.
Pa se onda lako zaključi da se govori o restrukturiranju Dioki d.d. – a onda i činjenica da su kapital i rezerve Dioki d.d. 31.12. iznosile 661 milijun kuna.

Dakle ne Grupa nego Dioki dd.
[/quote]
DIOKI d.d.,Čulinečka cesta 252, HR-10000 Zagreb, vlada govori o ovom Dioki d.d. ili ne?
A) KAPITAL I REZERVE na dan na dan 31.12.2011= 226.030.683 Kn
http://www.zse.hr/userdocsimages/financ/DIOK-fin2011-1Y-NotREV-K-HR.pdf

Prvi sam ukazao na promjenu vlasničke strukture.
Kupovao na 27-29.
Nisam prodao niti ću.A ove "altruiste" zanemarite.A ako baš hoćete prodavat slobodno izvolite i slušajte ove dušebrižnike.
A sutra će se saznat još nešto.

sretno svima

pozdrav radnicima



Vidim da ovdije ima svega…
Čak je se i lopina uključio jer nije stigao kupiti na vrijeme..

Budući da je toliki altruista i nema dionice diokia zašto piše uopće..

Ovdi je sve poznato..
Država i banke postaju vlasnici na uštrb RJ a ne malih dioničara..

Nedajte se navući jer će vam biti žao već sutra…

Netko kupuje,a netko prodaje i zaista netko griješi.A onima koji su unutra želim da BearG bude u
pravu.Nelogično,ali uvijek moguće.
Dakle,bez štampanja novih dionica BV ide preko 200.Da li je to realno?

[/quote]
…onda kupuju insajderi… ali kako tehnički izvesti zamjenu potraživanja-dionice …ako ima znalaca…

DAJ PET !!!

Zamolio sam te ne baljezgaš a ti opet.

POslušaj Čačića – sve dogovoreno s ključnim vjerovnicima.
Po sistemu Debt/Equity Swap – to nisam rekao ja nego Čačić na sjednici Vlade.
Znamo i dug ali i kapital i rezerve.
Ovo drugo je 661 milijun kuna!!!!!

Dakle sve je jasno – podjeli kapital i rezerve s brojem dionica i to bi bilo to!

Jasno je da vjerovnici nece dobit onoliko koliko im je Dioki bio duzan ali to je na kraju krajeva i cijena njihovog rizika…proporcionalno udjela u dugu dobit ce dio od 75% jezicevih dionica i svima ce bit u ineresu da povecaju njihovu vrijednost.

Pozdrav

svi smo mi Crobex


Jasno je da vjerovnici nece dobit onoliko koliko im je Dioki bio duzan ali to je na kraju krajeva i cijena njihovog rizika…proporcionalno udjela u dugu dobit ce dio od 75% jezicevih dionica i svima ce bit u ineresu da povecaju njihovu vrijednost.

Pozdrav

Upravo oni će najviše dobiti – banke će umjesto rezervacija imati imovinu tj dionice koje se odmah mogu uvrstiti u najvišu kotaciju – dakle dobivaju dvostruko od onoga što imaju sada.
Debt/Equity Swap će im urediti bilance na poziciji Diokija – umjesto gubitka imati će dobit bez da su imali haircut kako se to inače radi.

Sve pet kolega Sava …moja je opaska bila za one kojima nije jasno kako ce se naplatit milijardu i nesto duga iz 75% dionica…te koliko bi ih onda jos trebalo izdat…te koliko ce onda vrijedit…itd.

Pozdrav

svi smo mi Crobex

New Report

Close