DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

http://www.vlada.hr/hr/content/download/219468/3223752/file/Informacija%20o%20ponudi%20United%20Energy%20Commodities%20SA%20za%20kupovinu%20DINA%20%E2%80%93%20Petrokemija%20d.d.,%20Omi%C5%A1alj).pdf

De proćitaj još jednom i pokaži svima gdje to piše!

UEC iskazuje samo namjeru da postane većinski vlasnik Dina Petrokemije i Adriaoil SPA.
NEVEZANO NA OVAJ PROCES POKRETANJA PROIZVODNJE NA Krku!!!


Ne mogu ja čitati umjesto tebe.
Uostalom cijeli taj papir je jedna bedastoća koju valjda ni djeca ne bi uzela za ozbiljno. UEC bi htio postati većinski vlasnik, ali tako da uloži više nego duplo manje od onog koliko traži da uloži HEP.
Ostap Bender je stigao u Hrvatsku (iz Rusije-Ukrajine odkud i potječe): ideja moja, novac vaš.

zar nije trebala uplata plaća bit do četvrtka?? kad će??

Tako tipično za Hrvatsku, uništi firmu, rasparčaj je na dijelove i prodaj za sitnu lovu…. To je KAPITALIZAM!!!


Tako tipično za Hrvatsku, uništi firmu, rasparčaj je na dijelove i prodaj za sitnu lovu…. To je KAPITALIZAM!!!

Još gore! Prodaj je za sitnu lovu samom sebi, a dugove pokloni državi pa nek se ona češe s njima.


Tako tipično za Hrvatsku, uništi firmu, rasparčaj je na dijelove i prodaj za sitnu lovu…. To je KAPITALIZAM!!!

mislite KRETENIZAM ?

"KAO BANKA koja je u vlasništvu austrijske države poslujemo samo s onim poslovnim subjektima čije je vlasništvo transparentno prikazano, a kapital ozbiljan i vidljiv. S tvrtkom United Energy Commodities ne poslujemo i ne mislimo pregovarati o Diokiju", izjavili su Indexu predstavnici Hypo-Alpe-Adria banke, odbacivši tako bilo kakvu mogućnost pregovora oko njihovog udjela u Dioki grupi s misterioznom tvrtkom UEC, koja ima sjedište u Švicarskoj.

> Linić spašava Ježića prodajom Dina Petrokemije ukrajinskoj firmi s mafijaškim vezama?!

Najveći zalogaj za potencijalne ulagače u Dioki grupu je zemljište na otoku Krku, predviđeno za gradnju LNG terminala. Gornja vrijednost tog zemljišta procjenjuje se na 60 milijuna eura, a zemljište je u cijelosti pod hipotekom Hypo banke. Rusko ukrajinski investitori koji stoje iza UEC-a, a kojima Slavko Linić želi prodati Dina Petrokemiju, zainteresirani su i za to zemljište, no predstavnici Hypa tvrde da je to zemljište već rezervirano za HEP i njegovog strateškog partnera.

"Naš je dogovor s vjerovnicima i vladom RH da nekretnina kroz prodaju dođe u posjed HEP-a, koji će u međuvremenu pronaći strateškog partnera za projekt, i mi se toga držimo dok se dogovor ne realizira", tvrde u Hypou.

Tu su nam informaciju potvrdili i u HEP-u. "Dogovoreno je na razini ministarstva gospodarstva, naše tvrtke i Hypo banke, da se ide u projekt otkupljivanja zemljišta na Krku, jer je ono za nas i za Hrvatsku od strateškog značaja", izjavio je Indexu Zlatko Koračević, predsjednik uprave HEP-a.

On je također odbacio mogućnost pregovora s UEC-om oko tog dijela Dioki grupe. Na upit je li HEP u ovom trenutku dovoljno likvidan da od Hypo banke otkupi vrijedno zemljište Koračević kratko odgovara: "Za taj će projekt sredstva biti osigurana".

Po vijestima objavljenim na radio Rijeci uplata od 5 mil e bi trebala biti realizirana u utorak…

Pozdrav

svi smo mi Crobex


Po vijestima objavljenim na radio Rijeci uplata od 5 mil e bi trebala biti realizirana u utorak…

Pozdrav


ovdje ipask treba angažirati Sanadera kao posrednika, pokazao se kao čovjek od gotovine

hypo banka,prave poštenjačine kažu za sebe a u rh se spominje samo u mutnim poslovima da naša vlada nešto ozbiljno misli za nacionalne interese trebala bi ih staviti na duže čekanje a zemljište nama svima u funkciju ,njima reći sorry malo lošije ulaganje . isto i sa drugim bankama na kraju krajeva u ovoj trakavici oko diokija nisu se udostojili ni spomenuti ulazak u vlasništvo i nekakvu proizvodnju,gamad

Hypo je dozvolio da ih Ježić jednom prijeđe, ali nisu blesavi da ih dva puta prijeđe. A bogami ni austrijska država ne misli dovijeka sanirati što iz njenih banaka pokradu hrvatski tajkuni.

Ježić, Linić i Co. misle da na Krku imaju ne znam što.
Na kraju će LNG terminal zaista otići u Tršćanski (ili Koparski, komu drago) zaljev, a ovi će na tom Ćufu jedino moći uzgajati ovce i koze. Vrhunac će im biti otimanje posla Bujanu i Bajti (poznate gostione malo iznad Krčkog mosta na cesti prema Zagrebu). Burek menadžeri!

Kako bi to riješio Hugo Chávez, Evo Morales ili Cristina Kirchner?
Naprimjer:
Samo treba spomenuti nacionalizaciju banaka koje ne rade u interesu države.
U slučaju da se spomenu sankcije prema RH trenutno pokrenuti pregovore s Rusima ogradnji 4 nuklearne centrale na predloženim lokacijama: Međimurje,Savudriska vala,Prevlaka i Ilok.
U ovoj zemlji ni političari ne rade u interesu države.
Viva!

Priča li se priča da gospoda iz Zagreba opet ulaze u one fore nama sve plače a vama ostalo,e moj Rumenoviću ubolo te tele.Zelite opet biti sebicni ko i prvi put od kolosijeka kad ste pricali to je nase zemljiste nedajmo ljudima sa Krka nista,e pa sada je ovo nas strateski partner pa nedamo mi vama nista.Gospodo zapamtite i mi imamo djecu i minuse na tekucima tako da nebudite sebični i isplata ce ici pola-pola,svakome po 18 i pol milijuna kuna pa tko moze koliko isplatiti ce isplatiti.Ostatak cemo dobiti od prodaje čufa i pirosa Hep-u,ako ste imali obraza tvrditi nedajmo krku nista jer je to nas kolosijek imajte obraza sada ne uzeti nista jer je to nas strateski partner licemjeri bezobrazni mrs

Kaze Linic u sredisnjem dnevniku da se lokacija Zitnjak zatvara zbog NEREDOVITE ISPORUKE ETANA OD STRANE INE I PREVELIKE CIJENE STRUJE OD STRANE HEPA.Mozemo se samo nasmijati na ovu izjavu.


Priča li se priča da gospoda iz Zagreba opet ulaze u one fore nama sve plače a vama ostalo,e moj Rumenoviću ubolo te tele.Zelite opet biti sebicni ko i prvi put od kolosijeka kad ste pricali to je nase zemljiste nedajmo ljudima sa Krka nista,e pa sada je ovo nas strateski partner pa nedamo mi vama nista.Gospodo zapamtite i mi imamo djecu i minuse na tekucima tako da nebudite sebični i isplata ce ici pola-pola,svakome po 18 i pol milijuna kuna pa tko moze koliko isplatiti ce isplatiti.Ostatak cemo dobiti od prodaje čufa i pirosa Hep-u,ako ste imali obraza tvrditi nedajmo krku nista jer je to nas kolosijek imajte obraza sada ne uzeti nista jer je to nas strateski partner licemjeri bezobrazni mrs

Bogami ti nisi normalan.Po svemu sudeći i bezobrazan,a ova tvoja reakcija je pretjerana i vrijeđa.Svi smo u istim govnima i borimo se za isto.Baš dokazuješ onu takvi smo mo Hrvati….

New Report

Close