DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Stožer za obranu Dine obavještava sve zainteresirane za odlazak u utorak,ako za tim bude potrebe,vidjet ćemo sutra,pa PETAK će,u Zagreb dati podršku našim kolegama u Diokiju.Nas je za sad desetak,najjeftiniji kombi za iznajmiti bi nas došao 1600 kuna,što je previše,nitko nema novaca,pa smo odlučili otići sa dva auta,doći će nas jeftinije.Pa ako je još netko zainteresiran,neka se javi,pa ćemo otići onda sa tri auta.Potreban je dogovor oko toga i još jednom zahvaljujem kolegama koji su nas došli podržati iz Diokija.Nadajmo se da odlazak neće biti ni potreban,ali tko više normalan vjeruje političarima ?

http://www.hrt.hr/index.php?id=466&tx_ttnews%5Btt_news%5D=169475&tx_ttnews%5BbackPid%5D=466&cHash=77aa053232


nama je bitna proizvodnja,a ne to prokleto zemljiste.

Hebi ga – takva je situacija stvorena zbog zemljišta i LNG terminala – činjenica da se ZB ubio, RJ ležao u zatvoru a radnici i postrojenja ne rade isključivo je vezano za lokaciju,

Laže se na kamare a prednjači prvi potprecjednik kada kaže da je RJ uništio Dioki – činjenice govore suprotno jer BV kompanije kada je RJ došao bila je cca 850 milja kuna a sada je 625 milijuna kuna s tim da je zbog nerada i reketarenjem cijnom plina i struje izgubila cca 200 milijuna kuna. I s tim da je još 165 milijuna kuna imovine u pripremi.

Činjenice dakle govore da je Vlada – bivša i sadašnja – krvnik Diokija a to bi se moglo i na sudu dokazivati. Da ne bi bilo zabune – Hanžeković je pravni zastupnik a on ima itekako interesa do utvrdi ovo gore navedeno!
MOgao bi još netko s DrIvom na klupu.

DIOKI treba privatniku prodati,zainteresiranih ima.Vlada treba napraviti ono što je napravila za Sisačku žaljezaru,osigrati realne cijene energenata.

p2.sem

Izjava Radimira Čačića prije par minuta na dnevniku Nove TV:
Radnici u Dini će nastaviti sa radom a oni u Zagrebu ne.

Vaš link

idući tjedan će bit bolje...

Dioki i ljudi oko njega žrtve su pohlepe pojedinaca i grupacija koje nisu vidjele potencijal LNG-a prije 8 godina a sada kada je to postao projekt od važnosti za sigurnost EU svi se guraju u prve redove.

Čačić bi – da ima zemljište – pješice odnio iz Zagreba na Krk kamen temeljac samo da ga povjest zabilježi kao čovjeka koji je nešto vrlo važno učinio za RH.
Stoga i njegove izjave – omalovažava kompaniju i ljude koji su se ugradili u projekte koji u ovom trenutku imaju izvozni potencijal od 400 milijuna eura prijeko potrebnih ovoj državi.

Radi istine – BV kompanije 2004 bila je 850 milijuna kuna – danas 625 milijuna kuna – s tim da je jo 165 milijuna kuna uloženo u nedovršeni PVC.

Dakle – Dioki je žrtva određenih lobija u vrhu Vlade RH.
I to je jedina istina – zbog toga radnici gladuju i ne dobivaju svoje plaće.
A u situaciju u kojoj jesu nije ih doveo RJ nego HEP i INA – kompanije kojima upravlja ista ta država koja je kao bori za opstanak – jadne li situacije.

Gdje je tu pravda i pravo i istina????

U Adriaoil SPA u NO sjede sve talijani i ako Ččić misli da će proći prodaja zemljišta ispod cijene debelo se vara!!!!!!

http://www.index.hr/vijesti/clanak/ferdelji-potpredsjednika-drzi-za-rijec-nadamo-se-da-ce-cacic-odstupiti-ako-se-ne-dogodi-zaokret/620591.aspx

ja se isto nadam…

Mi trebamo gledati Linića,jedino on zna kako ocuvati firmu.ako je uopce zeli…
Ne moze nakon 10mj rezultat svega ovoga biti stečaj i otkazi,te gašenje ZG-a.

p2.sem

Vidjet ćemo sutra šta će Linić izjaviti.Sam je to tražio.Čačić je danas rekao da od žitnjaka nema ništa,ako je tako bojim se i za otpremnine.
Samo mi ne ide u glavu da takav pogon više neće raditi.

pixma


Vidjet ćemo sutra šta će Linić izjaviti.Sam je to tražio.Čačić je danas rekao da od žitnjaka nema ništa,ako je tako bojim se i za otpremnine.
Samo mi ne ide u glavu da takav pogon više neće raditi.

Hoće hoće,ako nije nama dobar je drugima.
A Čačiću je 21.6 suđenje,pa je malo nervozan

p2.sem

Ni meni nisu jasne neke stvari…Pričalo se o ulaganju milijardu kuna u građevinski sektor a na žitnjaku se proizvodi EPS.AD plastik kuka isto za stirenskim proizvodom? Ovdje u hrvatskoj se fakat ništa ne isplati proizvoditi…

Kao prvo, bravo dečki s Krka! Bravo, bravo, bravo! Ja sam iz Zagreba i ne mogu opisati ponos koji osjećam zbog vas. Nije mi krivo ako ćete raditi a mi ne, nema zavisti i ostalih gluposti jer to nije vaša krivnja kao ni naša.

Kad se već gospon Čačić tako hvali da nećemo raditi onda ga mi radnici Diokija pozivamo DA NAM ODMAH ISPLATI ZAOSTALE PLAĆE I OTPREMNINE kao što je to napravio u Kraljevici a onda nek se igra s Dokijem, sa stečajem, sa čim god hoće. Ima nove vlasnike pa nek skupe lovu, daju garancije banci, vladi ili kome god hoće da se nama isplati sve što nam pripada a onda nek oni fino prodaju zemljište, firmu, što god i neka se namire od tog novca jer nama je dosta čekanja, ne plačanja režija, dosta nam je gladovanja!

MOLIM ZA ODGOVOR: Simbolično su sedam puta prošli cestom, upravo koliko im plaća, unatoč obećanjima, još uvijek nije isplaćeno. U ime Stožera prosvjednicima se obratio Miljenko Ferenčak, operater u omišaljskoj Dini. – Danas smo dobili informaciju da Privredna banka prekida odnose s Dinom koja je nekada imala perspektivu, a gledajte sada. Morat ćemo vratiti kartice, svi imamo minuse i kredite, to moramo pokriti, znate što to znači. ODKUD TA INFORMACIJA DA NIJE" PATKA" AKO JE…………..????????

http://www.poslovni.hr/vijesti/plan-za-dioki-cermak-nosi-ini-i-hepu—187426.aspx
"Još je niz otvorenih pitanja. Mi bismo preuzeli manjinski paket dionica, a poverenje za vođenje Diokija dali bi nam vodeći vjerovnici"
Kako se šuška da Mol niz godina cilja na Dioki, pitali smo Čermaka je li on možda svojevrstan "most". "To su gluposti. Ako je Mol zainteresiran za Dioki, može ga kupiti i bez mene", odgovorio je, na što smo ga podsjetili da Mol zbog napete situacije oko dioničarskog ugovora u Ini trenutno i ne bi baš bio najsretnije rješenje za Dioki.

zanimljiv tekst….

p2.sem


Ni meni nisu jasne neke stvari…Pričalo se o ulaganju milijardu kuna u građevinski sektor a na žitnjaku se proizvodi EPS.AD plastik kuka isto za stirenskim proizvodom? Ovdje u hrvatskoj se fakat ništa ne isplati proizvoditi…

isplatit će se novom gazdi koji će kroz stečaj kupiti DIOKI za 1 kn…radnici će bar dobiti otpremnine, a dio njih ostat će raditi, no dioničari će po svemu sudeći izgubiti sav ulog u ovoj dionici

PROKLETE JUDE I VAŠE ŠKUDE, PRODALI STE NAŠU HRVATSKU U ZLOSRETNU UNIJU...

New Report

Close