DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

R. Ježić jučer je uputio ministru gospodarstva dopis o prihvaćanju predloženog plana restrukturiranja. Evo priloga:

"I mene kao vecinskog vlasnika :-)."? Savo, pliz komentar. Jel ovo autentičan dokument ili je RJ stvarno većinski vlasnik ili se takvim predstavlja? Da li Đuro Popijač zna tko je većinski vlasnik Dioki-a imenom i prezimenom (ne nekakav holding). Tko je sve vlasnik tog holdinga reg u Svicarskoj?

počela bežanija žešće….jeli proglašen stečaj?

Kune nisu problem, kuna nema

predragm, 21.09.2011. u 16:25
Da li ima neko ovdje da radi u Dini ili Okiju,pa da zna šta se događa,sa pregovorima? Je li Ježić potpisao ili će se ići u stečaj? Kad će plaća? Nešto konkrektno?

…na najboljem smo putu da izađemo na put koji vodi…prema potpisanom, vrlo brzo će se raspetljati odnosi što je jedan od preduvijeta deblokade računa..koja je preduvijet za eventualnu isplatu plaća…

Iskreno se nadam da će pobijediti razum!

konkretno ti je da ako imaš dionice da si fino popljugao jer ako firma ide u rekonstrukciju, dionica će ti vrijediti od 7-10kn !


konkretno ti je da ako imaš dionice da si fino popljugao jer ako firma ide u rekonstrukciju, dionica će ti vrijediti od 7-10kn !

evo biser dana [lol]
ako niste gore procitali postignut je dogovor tako da vise nema blokade racuna i gluposti, samo me zanima po kojoj cijeni je prodao [proud]
sto se tice prometa to me ne tangira, ili je prebacaj dionica ili spustaju cijenu da bi sto vise zaradili vidjet cemo kada se ocituje novi vlasnik koliko nudi

ne mari za male stvari i ostat ce male


konkretno ti je da ako imaš dionice da si fino popljugao jer ako firma ide u rekonstrukciju, dionica će ti vrijediti od 7-10kn !

Kako si dosao do te cijene? Imas neki povlasteni info, izracunao si, bubas bezveze ili nesto cetvrto?

Sindikalci također pišu ministru i vladi:

Kolega sava,

možda sam propustio u ranijim postovima a da se nešto pisalo, meni sve ovo događanje izgleda vrlo izvjesna prilika za preuzimanje DIOKIA od strane INE!

Molim za eventualan komentar!

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

+400kom na 42kn…. nastavljam i sutra….

GOLUB i SMART - od 1milje kuna do bicikle jer KSST-R-A padaju ko klada! A mora zaorati tek ka 250-350kn!!!

prije godinu i pol ili koliko sam napisao post da je realna vrijednost oko 30-tak kuna, ako firma ide u rekonstruiranje pa normalno je da se spušta vrijednost firme za par puta i ovo je realno za očekivati oko 10kn….usput dionice sam prodao oko 650kn i nisam relano očekivao 1000kn kad se počelo pričati o lng-u , žalim sve koji su dali u to vrijeme toliko novaca – sjetite se Magme a drugo realno je za očekivati sve ono drugačije od normalnog, ljudi pa živite u HR i zvijezda vodilja vam je Savo 🙂

ekipa vidim da ste se raspisali, pa evo vam par informacija: dignut je dakle kredit koji se trebao potrošiti na re konstrukciju postrojenja polietilen i vcm. kredit u iznosu od 100 mil eura, od čega je na te rekonstrukcije potrošeno 50 mil eura (i to je na punpano) s obzirom na ne kvalitetnu opremu koja je ugrađena, a 50 mil eura je pojela maca tj, završili su na nećijem računu. e pazi sad, tad je zatražen još jedan kredit od svjetske banke u iznosu od cca128 mil eura kojem je država bila jamac za isplatu, ali onda je Ivo zbrisao , kredit su blokirali i sad se banda ne može dogovoriti tko je koliko spremio. žalosno je da se nitko iz državnih institucija nije zapitao:kako firma koja nekoliko godina za redom objavljuje godišnje gubitke od preko 200 mil kuna može poslovati. dok nazovimo ga "vlasnikom" Robert Ježić , kupuje 3 tankera(s zamračenim novcem) i preotima posao od Marasa ,bila je tu kupnja i nk rijeka, Udjela hotela Bonavija od Štroka, kupnja Novog lista, i još dva lista, razne donacije…S KOJIM NOVCEM??? E to vam je PRAVNA DRŽAVA , a politički suparnici su braća kad se pare dijele. SUSTAVNO SU SE IZVLAČILI NOVCI I TO JE JAVNA TAJNA, A SAD SE SVI PRAVE MUTAVI. SVE PREKO LEĐA RADNIČKE BIJEDE.

New Report

Close