DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


I ja se pitam gospon mali mačku. Ne zanm šta da radim sa ovim paketom koji sam dobio od države.
Da prodam ili ne ( obzirom da dividende vjerovatno neće biti )

Hvala


Dividende ti sigurno nece biti. Ali to nije argument u ovom trenutku za kupiti ili ne kupiti ista. Promjena cijene je daleko vaznija stvar. Kad kriza prodje,neke ce firme propast, neke spasti u poluzivot, a neke prosperirat. Trzsiste kapitala je anticipativno. To znaci da ono cim se naziru neke stvari reagira jako.

Kako je kod nas pad bio golem za sve dionice, bez obzira na perspektivu firme, to ce sigurno biti onih koje ce nakon krize odraditi 100% vrlo lako.

Sto se tice Djure, tu je glavni arguemnt mislim traderski. Ako dobro naslujucem, FIMA se mora iskrcati djelomicno jer im je to u fondovima jedino likvidno a imaju nesto sitno isplata. Tj. relativno veliki paket vise na trzistu (e sad sto je to veliko pri ovim cijenama je druga prica). I onda mali poput tebe isto geldaju da li zato prodati. Ali moze doci netko samo sa pola milijuna kuna i pocistiti te pakete.

A zasto bi mogao doci pogledaj ovdje http://www.hrvatski-vojnik.hr/hrvatski-vojnik/1582007/apc.asp

I onda uzmi u obzir i prodaju Montaze i partnerstvo s BB koje odatle slijedi.

I ovi novi ugovori koji su potpisani u medjuvrmenu.

I to je sve povrh onoga svega sto je bilo, ne zaboravi da je Djuro i prije toga imao veliki prihod i kakvu tavku profitabilnost.

Zakljuci sam.


I ja se pitam gospon mali mačku. Ne zanm šta da radim sa ovim paketom koji sam dobio od države.
Da prodam ili ne ( obzirom da dividende vjerovatno neće biti )

Hvala

iako je već vrlo očito da je namjera tvojih pitanja lagana parodija … odgovorit ću kao da pitaš ozbiljno, iako mene nisi pitao [wink]

Dakle što god da ti netko ovdje kaže da učiniš biti će krivo osim ako to nije upravo ono što si i sam namjeravao učiniti. [proud]

Pozdrav i sretno s donošenjem odluke .

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

Hvala na iskrenom odgovoru. Razmisliti ću do ponedjeljka pa ću vidjeti.

Za šaku dijamanata !

Dakle uspjeli smo probiti i 30 kn. Za 3100 kn možeš kupiti 100 dionica DDJH. Tih 100 dionica je nedavno vrijedilo 31.000,00 kn. Znači potencijal zarade od 1000%. Nije li to lijepo. Za današnje kupce

Hell is Empty and all the Devils are Here


Dakle uspjeli smo probiti i 30 kn. Za 3100 kn možeš kupiti 100 dionica DDJH. Tih 100 dionica je nedavno vrijedilo 31.000,00 kn. Znači potencijal zarade od 1000%. Nije li to lijepo. Za današnje kupce

nema garancija da ce ddjh ikad vise na 310kn zar ne… kao sto nitko ne moze tvrditi da ga za par mjeseci/dana necemo kupovati na 20kn… no isto tako nisam(i nemojmo biti) budala da nekog spasavam nakon sto mi godinama unistava cijenu omiljene dionice stalnim istovarima, sibicarenjem i mesetarenjima i da sad kupujem od njega a on prodaje dan za danom sve nize i nize jer njegovi udjelnicari povlace lovu…nek propadne kompletno nije me briga za njegove udjelnicare… nije me vise briga ni za branitelje ako se istovaraju na ovim razinama bez obzira na krizu… vikao sam im da prodaju na 2XXkn i mogli su to naopravit bez problema a sad tu izlaze za sicu… za koji k*** smo(ste) se borili da dobijemo dionice i onda ih damo u bescjenje… tajkodjer necu ni sudjelovati u necijem shortanju…

sve znamo, i poslove, i zaradu, i stanje na racunu, i investicije, i strateski interes amera da tvornicu imaju pod svojom kontrolom, i svjesni smo gomile tenkova koji trebaju remont i gomile stvari koje vam stoje po pogonima i na kojima radite, i offset poslova i nedovoljno sposobnog managementa pod kontrolom drzave al sto je previse previse je…

ajmo svi stavite sto imate za prodat i gledajte kako nestaje jedan od rijetkih PROIZVODJACA neceg u ovoj zemlji… narednih 20 godina povedite kukajuci kako radite za strane gazde i gospodare al drugo niste ni zasluzili…

toliko od mene nema me u diskusiji na ovoj diJonici dok ne dodjemo na BV… odoh na KRACI odmor a njega cete platiti vi koji prodajete dionice ovih dana…

bolje zivjeti 100 godina kao milijunaš nego sedam dana u bijedi...


Nije li to lijepo. Za današnje kupce

iako vrlo bolna činjenica za sviju koji su kupovali u davna vremena… ali isto tako bolna i za branitelje koji su mogli izlaziti i izlazili su na puno višim razinama, a ovdje su se svi pa uključujući i mene šalili na njihov račun, kako jadni ne znaju.

Većina njih vjerovatno i nije znala zašto to čine, ali se pokazalo da su učinili pravi potez , za razliku od mnogih koji su tada dokupljivali "povoljno" od njih…. [rolleyes]

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!


Još 1000 kom Bakić..

ĐURO ĐAKOVIĆ HOLDING D.D./REDOVNA DDJH-R-A

Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa
1. HZMO 660.000 20,39 Zast. račun
2. MINISTARSTVO FINANCIJA REPUBLIKE HRVATSKE 609.578 18,83 Osnovni račun
3. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 216.454 6,69 Osnovni račun
4. PBZ D.D. 210.430 6,50 Skrb. račun
5. DRŽAVNA AGENCIJA ZA OSIG. ŠTEDNIH ULOGA I SANACIJU 104.771 3,24 Zast. račun
6. PBZ D.D. 66.870 2,07 Skrb. račun
7. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 53.326 1,65 Skrb. račun
8. ĐURO ĐAKOVIĆ HOLDING D.D. 47.104 1,46 Osnovni račun
9. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./FIMA GLOBAL INVEST D.O.O. ZA FIMA EQUITY OTVORENI INVESTICIJSKI FOND 45.822 1,42 Skrb. račun
10. BAKIĆ NENAD 27.987 0,86 Osnovni račun
Ukupno: 63,09


Bakić je prebacio još 10000 na skrbnički od Zabe i ispao iz top10
A vratio se HPB

ĐURO ĐAKOVIĆ HOLDING D.D./REDOVNA DDJH-R-A

Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa
1. HZMO 660.000 20,39 Zast. račun
2. MINISTARSTVO FINANCIJA REPUBLIKE HRVATSKE 609.578 18,83 Osnovni račun
3. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 216.454 6,69 Osnovni račun
4. PBZ D.D. 210.430 6,50 Skrb. račun
5. DRŽAVNA AGENCIJA ZA OSIG. ŠTEDNIH ULOGA I SANACIJU 104.771 3,24 Zast. račun
6. PBZ D.D. 67.166 2,07 Skrb. račun
7. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 63.326 1,96 Skrb. račun
8. ĐURO ĐAKOVIĆ HOLDING D.D. 47.104 1,46 Osnovni račun
9. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./FIMA GLOBAL INVEST D.O.O. ZA FIMA EQUITY OTVORENI INVESTICIJSKI FOND 45.822 1,42 Skrb. račun
10. HPB D.D. 23.844 0,74 Skrb. račun
Ukupno: 63,28

sijem žito raste grahorica



Još 1000 kom Bakić..

ĐURO ĐAKOVIĆ HOLDING D.D./REDOVNA DDJH-R-A

Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa
1. HZMO 660.000 20,39 Zast. račun
2. MINISTARSTVO FINANCIJA REPUBLIKE HRVATSKE 609.578 18,83 Osnovni račun
3. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 216.454 6,69 Osnovni račun
4. PBZ D.D. 210.430 6,50 Skrb. račun
5. DRŽAVNA AGENCIJA ZA OSIG. ŠTEDNIH ULOGA I SANACIJU 104.771 3,24 Zast. račun
6. PBZ D.D. 66.870 2,07 Skrb. račun
7. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 53.326 1,65 Skrb. račun
8. ĐURO ĐAKOVIĆ HOLDING D.D. 47.104 1,46 Osnovni račun
9. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./FIMA GLOBAL INVEST D.O.O. ZA FIMA EQUITY OTVORENI INVESTICIJSKI FOND 45.822 1,42 Skrb. račun
10. BAKIĆ NENAD 27.987 0,86 Osnovni račun
Ukupno: 63,09


Bakić je prebacio još 10000 na skrbnički od Zabe i ispao iz top10
A vratio se HPB

ĐURO ĐAKOVIĆ HOLDING D.D./REDOVNA DDJH-R-A

Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa
1. HZMO 660.000 20,39 Zast. račun
2. MINISTARSTVO FINANCIJA REPUBLIKE HRVATSKE 609.578 18,83 Osnovni račun
3. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 216.454 6,69 Osnovni račun
4. PBZ D.D. 210.430 6,50 Skrb. račun
5. DRŽAVNA AGENCIJA ZA OSIG. ŠTEDNIH ULOGA I SANACIJU 104.771 3,24 Zast. račun
6. PBZ D.D. 67.166 2,07 Skrb. račun
7. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 63.326 1,96 Skrb. račun
8. ĐURO ĐAKOVIĆ HOLDING D.D. 47.104 1,46 Osnovni račun
9. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./FIMA GLOBAL INVEST D.O.O. ZA FIMA EQUITY OTVORENI INVESTICIJSKI FOND 45.822 1,42 Skrb. račun
10. HPB D.D. 23.844 0,74 Skrb. račun
Ukupno: 63,28

[/quote]

Valjda je covjeku dosadilo da ga se stalno spominje … mozda hoce dokupljivati pa ce sad po tom racunu koji se ne vidi vise … sad ne mozemo znati koliko ima jer su valjda na tom racunu svi skrbnicki u zabi?

Sutra trpanje? Mislim da je ovo prihvatljiva cijena

Hell is Empty and all the Devils are Here


Sutra trpanje? Mislim da je ovo prihvatljiva cijena

Jos ces ti vidit sta je prihvatljivo


Hvala na iskrenom odgovoru. Razmisliti ću do ponedjeljka pa ću vidjeti.

I što si odlučio Mišiću?

btw men se čini da fima ima još municije, a ni branitelji nisu razoružani [lol]


Sutra trpanje? Mislim da je ovo prihvatljiva cijena

Privatljiva je bila i svaka cijena ispod 100 kn ,pa vidiš gdje smo zavšili ! Zbog toga umjereni pesimizam pomaže za čuvanje novčeka !

Valjda je covjeku dosadilo da ga se stalno spominje … mozda hoce dokupljivati pa ce sad po tom racunu koji se ne vidi vise … sad ne mozemo znati koliko ima jer su valjda na tom racunu svi skrbnicki u zabi?


Nije zajednički kolega.To je samo njegov..ima rasprava o tome na forumu kada je bilo aktualno.
Moguće je da se radi o tome da želi da trguje u miru a postoji i šansa da su ove dionice dane u zalog za margin.
Ne kažem da je tako ali i to je još jedna mogućnost

sijem žito raste grahorica


Sutra trpanje? Mislim da je ovo prihvatljiva cijena

kolega zar se ne bojiš da ćeš se ugristi za jezik s tom tvrdnjom, ja znam da jesam više puta do sada.

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!



Sutra trpanje? Mislim da je ovo prihvatljiva cijena

kolega zar se ne bojiš da ćeš se ugristi za jezik s tom tvrdnjom, ja znam da jesam više puta do sada.
[/quote]

Nije isključeno, no dugoročno ako svijet ne propadne mislim da nema beda.

Hell is Empty and all the Devils are Here

New Report

Close