DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

A evo nam danas i branitelja 748kom po bidu. Nekome je sigurno trebao novac za životne potrebe, nažalost. Šteta što čovjek to nije prodao dok je bilo iznad 200 ali što je tu je.

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

Hebote jel to netko obio djetetu kasicu-prasicu ??
Ili je neko odlučio đeparac oplodit na burzi??
Ovih naloga od 10-30 kom je sve više svakim danom..

Najbolje ponude [ DDJH-R-A ] Kupnja Cijena
10 46,15
15 46,14
30 46,13
500 46,12
180 46,10
295 46,07
200 46,03
100 46,01
70 46,00
25 45,99
Cijena Prodaja
48,99 27
49,30 100
49,39 150
49,40 200
49,78 50
49,84 50
49,85 150
49,97 200
50,00 838
51,00 264

sijem žito raste grahorica

Malo više pokazatelja s obzirom na cijenu od jučer

Lijepo je vidjeti da ovdje ima još nešto optimizma ( i sam sam optimističan za budućnost ove dionice / firme ) , ali nemojte se ljudi zavaravati ….

Nikakvi fundamenti , nikakav keš od prodaje montaže i nikakvi poslovi ( osim eventualno nekih spektakularnih tipa kuvajtski tenkovi – u koje ni sam više ne vjerujem da će se dogodit) neće bitno podignuti ovu dionicu.

Cijena će rasti i to drastično ( ukoliko ovo gore nabrojano bude koliko toliko u redu ) tek onda kada se pokažu prve naznake oporavka i stabilizacije tržišta i kada nam se vrati jača likvidnost .

Tek onda očekujem vidjeti one stare cijene , za početak računam sa stotkom a poslije tko zna….

Ako me ičemu ova situacija naučila , to je da se malo prizemljim i da svedem očekivanja u racionalne okvire, te da prestanem biti naivan, to od srca želim svima vama.

Pozdrav svim strpljivima , kao i onima nestrpljivima ! [thumbsup]

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

Tko utjeće na zadržavanje cijene DDJH na ovim razinama ?


Tko utjeće na zadržavanje cijene DDJH na ovim razinama ?

po mome mišljenju nitko osim globalne krize … zbog nje je uglavnom i došla cijena tu gdje je , naravno u ono vrijeme priznajem da je 300 kn za dionicu bilo napuhano do boli , ali s današnjim parametrima i bez krize trebala bi biti 150 – 200 kn po mome skromnom mišljenju.

Ipak za to ćemo se trebati još načekati 2-3 godine… a možda se opet prevarim kao i prije u procjeni pa me ova cijena iznenadi već za godinu [lol]

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

mali nagovjestaj skorih dogadjanja…

http://totalportal.hr/article.php?article_id=258193

bolje zivjeti 100 godina kao milijunaš nego sedam dana u bijedi...

specijalna vozila potpisala dans poslovni ugovor veci od ugovora sa za proizvodnju oklopnih transportera Patria

radi se o vojnoj industriji na o civilnom programu, to je sve sto smijem reci


specijalna vozila potpisala dans poslovni ugovor veci od ugovora sa za proizvodnju oklopnih transportera Patria

radi se o vojnoj industriji na o civilnom programu, to je sve sto smijem reci

a jel? [rolleyes]

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]


specijalna vozila potpisala dans poslovni ugovor veci od ugovora sa za proizvodnju oklopnih transportera Patria

radi se o vojnoj industriji na o civilnom programu, to je sve sto smijem reci

??

Uhljebe na ulicu!!!!!


specijalna vozila potpisala dans poslovni ugovor veci od ugovora sa za proizvodnju oklopnih transportera Patria

radi se o vojnoj industriji na o civilnom programu, to je sve sto smijem reci

odlična je to vijest , ali nažalost potvrđuje ono o čemu sam pisao dva posta prije … tržište je odreagiralo sa spektakularnih 7000 kn prometa i padom od 1% ….

Nema nama kruha od poslova dok se ne sredi stanje u svijetu , tužno al istinito. Ajde dobro vijest možda još nije doprla do javnosti , pričekat ćemo da vidimo reakciju onda…

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

mali nagovjestaj skorih dogadjanja…

http://totalportal.hr/article.php?article_id=258193


Samo mali dodatak ovome postu..
Slovenija je danas ratificirala protokol o ulasku Hrvatske u NATO

sijem žito raste grahorica

po mome mišljenju nitko osim globalne krize … zbog nje je uglavnom i došla cijena tu gdje je , naravno u ono vrijeme priznajem da je 300 kn za dionicu bilo napuhano do boli , ali s današnjim parametrima i bez krize trebala bi biti 150 – 200 kn po mome skromnom mišljenju.

Evo samo da prokomentiram ovaj dio:

DDJH nije poceo padati kada je pocela kriza. Poceo je padati kada je dosla vijest da ce branitelji dobiti dionice, a to je bilo oko 6 mjeseci prije velikih padova na burzama.

Mozemo samo nagadjati kolika bi cijena DDJH bila na kraju 2007. godine da branitelji nisu dobijali dionice. Vjerojatno puuuno vise od 300 kuna. Mozda i vise od 400 kuna.

I sada bi pricali kako je tih 400-450 kuna bilo napuhano, ali 250-300 bi bila trenutna realna cijena.

Uopce se ne bih iznenadio da za par godina bude danasnja cijena puta 10.


specijalna vozila potpisala dans poslovni ugovor veci od ugovora sa za proizvodnju oklopnih transportera Patria

radi se o vojnoj industriji na o civilnom programu, to je sve sto smijem reci

Kada ce postati sluzbeno?

Možda cijena neraste jer se Polančec zanima za lovu koju bi ddjh trebao dobiti od prodaje montaže. Nešta se šuška da bi država zagrabila svojom ručicom u kasicu prasicu đure jer ipak je ddjh državna firma a državi kao što svi znamo treba PARA. Vidjet ćemo dal su glasine istinite. Pozdrav

Hrvatska: Isprdak od države koju guzi ko stigne...Mala zemlja...velika zajebancija...

New Report

Close