DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

usporedba GM i DDJH !!!!

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.

Ovdje upišite svoj komentar…

http://www.militarium.eu/article.aspx?ID=210

"Početkom idućeg tjedna iz proizvodnih pogona tvrtke Patria za Hrvatsku će krenuti prva dva od ukupno naručenih 84 borbena oklopna vozila AMV 8X8, doznaje Militarium iz izvora bliskih hrvatskim oružanim snagama. Njihov dolazak u Hrvatsku, odnosno krug tvornice Đuro Đaković-specijalna vozila očekuje se do 10. prosinca 2008."

I'm just a cook.

Bakić 1158 novih
HPB smanjio za 541kom
Investor cca 1700 manje.

ĐURO ĐAKOVIĆ HOLDING D.D./REDOVNA DDJH-R-A

Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa
1. HZMO 660.000 20,39 Zast. račun
2. MINISTARSTVO FINANCIJA REPUBLIKE HRVATSKE 609.578 18,83 Osnovni račun
3. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 216.454 6,69 Osnovni račun
4. PBZ D.D. 210.430 6,50 Skrb. račun
5. DRŽAVNA AGENCIJA ZA OSIG. ŠTEDNIH ULOGA I SANACIJU 104.771 3,24 Zast. račun
6. PBZ D.D. 58.717 1,81 Skrb. račun
7. BAKIĆ NENAD 57.615 1,78 Osnovni račun
8. ĐURO ĐAKOVIĆ HOLDING D.D. 47.104 1,46 Osnovni račun
9. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./FIMA GLOBAL INVEST D.O.O. ZA FIMA EQUITY OTVORENI INVESTICIJSKI FOND 40.995 1,27 Skrb. račun
10. HPB D.D. 23.621 0,73 Skrb. račun
Ukupno: 62,69

sijem žito raste grahorica



Sad ne bih stavio ni 5 kn na okladu da DDJH neće ispod 30 kn [embarass]

I imaš pravo. Ukoliko dođe do depresije što definitivno nije nemoguće onda će ovo biti kao i GM (vrijednost nula) jer ovakvi sistemi mastodonti u principu umiru prvi. Pogledaj malo tko je sve završio u prašini u svijetu pa povuci paralelu. A gdje su još šljakeri sa iskrcajem.
[/quote]

Postoje li kakvi podaci o šljakerima i kolikoi ih se iskrcalo.
Oni mi se čine kao najbolje "ovčice za šišanje"

Ako ćete lagati na forumu, poslat ću svog pasa da vas sve pojede...

Ima li tko informaciju o tome tko se tako brutalno i bezobrazno iskrcava ne pitajući za cijenu… Mislim, ovome tko prodaje cijena nije niti najmanje bitna.

Hell is Empty and all the Devils are Here

Da je netko prije ne godinu dana nego prije 3 mjeseca rekao da će DDJH biti na 40kn onda bi ga proglasili ludim…


Ima li tko informaciju o tome tko se tako brutalno i bezobrazno iskrcava ne pitajući za cijenu… Mislim, ovome tko prodaje cijena nije niti najmanje bitna.

Vjerojatno pucaju margini, pa se banka iskrcava beskrupulozno, ne pazeci na interese klijenata, a mozda cak i namjerno. I kad oni udare po bidu, a nema kupaca, cijena ide nisko dolje. Onda se i ono malo kupaca uplasi i makne s kupnje. To su ti nasi fond managercici, ekipica iz skrbnistva i ‘investicijski bankari’. Za konkretni odgovor trebas vidjeti koje su banke jos s aktivnim marginima (HPB?) i vidjeti koji je smanjivao poziciju zadnji dana (za dva tri dana vidi na SDA).

Za ne vjerovati. Dionica pala na 10% od ATH. I još ima idiota koji prodaju

Hell is Empty and all the Devils are Here

Kakva vijest može još procuriti koja bi negativno djelovala na cijenu. Neke tvrtke koje gotovo sigurno idu u bankrot se u americi trže na višestruko većim multiplama

Hell is Empty and all the Devils are Here

ma nema ovo veze sa nikakvim realnim parametrima, panika ili margini…pa Đuro čak i ima relativno osigurane poslove za idućih godinu dvije i bez obzira što će ga kriza pogoditi neće niti blizu kao neke tvrtke…suludo je ovo, ali trenutna stvarnost…

U mjesec dana da dionica izgubi 50% vrijednosti, a bez ikakva razloga, to je uistinu svjetski fenomen

Hell is Empty and all the Devils are Here

Mislim da su ljudi zaboravili da između ostaloga DDJH ima ugovoren posao za JANAF u vrijednosti 162mil kn, terminal u Sisku, koji koliko znam još nije realiziran.

Vaš link

Ne drukam, nemam DDJH, ali stvarno mi je žalosno ovo za vidjeti.


Mislim da su ljudi zaboravili da između ostaloga DDJH ima ugovoren posao za JANAF u vrijednosti 162mil kn, terminal u Sisku, koji koliko znam još nije realiziran.

Vaš link

Ne drukam, nemam DDJH, ali stvarno mi je žalosno ovo za vidjeti.

Ne da je žalosno, već je kriminalno

Hell is Empty and all the Devils are Here


U mjesec dana da dionica izgubi 50% vrijednosti, a bez ikakva razloga, to je uistinu svjetski fenomen

Ti si apsolutno u pravu Budd.Niti za ovo ima razumnog objašnjenja a i ono za multiple stoji.Ali mi bez obzira na to i dalje padamo.
Možda je problem u strukturi dioničara?
Jel koliko god nisko ode uvjek ima prodavatelja.Samo do današnje najviše cijene imaš već cca 2000 kom na prodaji?

sijem žito raste grahorica

New Report

Close