DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

p.s. da imam dionice ddjh i ne namjeravam kupovat (niti pordavat) jer ce za to biti vremena, da me nebi netko kirvo shvatio kako ja pokusavam sada dat neku pesimisticnu sliku ovdje kako bi pokusao sto jeftinije dokupit……

Ali kolega, ako tako pišete to i je istina. Nećete jeftino dokupiti, jer nije vam novac u dionici koja će porasti prije DDJH. Prema tome drukajte dolje na toj dionici koju ste kupili. OK


p.s. da imam dionice ddjh i ne namjeravam kupovat (niti pordavat) jer ce za to biti vremena, da me nebi netko kirvo shvatio kako ja pokusavam sada dat neku pesimisticnu sliku ovdje kako bi pokusao sto jeftinije dokupit……

Ali kolega, ako tako pišete to i je istina. Nećete jeftino dokupiti, jer nije vam novac u dionici koja će porasti prije DDJH. Prema tome drukajte dolje na toj dionici koju ste kupili. OK

ne drukam…..i ja bi da to sto prije ode gore…..
evo pogledajmo danas, nema nekog prevelikog prometa, ali lijepo je vidit ddjh u plusu….vjerojatno Fima prestala sa prodajom i evo odmah idemo gore…..mozda cekaju da dođe malo vise pa da pocnu opet prodavat….vidit cemo…..ali to samo pokazuje kako bi lijepo rasli da nema iskrcavanja Fime…..barem do 260-280 zasad…

DOKUP!

Nadam se da je u jučerašnjih 6000 komada protrgovanih bar 3000 bilo Fiminih.[bye]

1. HZMO 660.000 20,39 Zast. račun
2. MINISTARSTVO FINANCIJA REPUBLIKE HRVATSKE 609.578 18,83 Osnovni račun
3. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 438.895 13,56 Osnovni račun
4. PBZ D.D. 210.430 6,50 Skrb. račun
5. DRŽAVNA AGENCIJA ZA OSIG. ŠTEDNIH ULOGA I SANACIJU 104.771 3,24 Zast. račun
6. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./FIMA GLOBAL INVEST D.O.O. ZA FIMA EQUITY OTVORENI INVESTICIJSKI FOND 68.308 2,11 Skrb. račun
7. ĐURO ĐAKOVIĆ HOLDING D.D. 47.136 1,46 Osnovni račun
8. PBZ D.D. 26.086 0,81 Skrb. račun +497
9. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./FIMA MAXIMUM OTVORENI INVESTICIJSKI FOND 21.000 0,65 Skrb. račun -413
10. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./BREZA-INVEST ZIF D.D. 19.500 0,60 Skrb. račun
Ukupno: 68,14

U petak prošlo 1.723 komada

1. HZMO 660.000 20,39 Zast. račun
2. MINISTARSTVO FINANCIJA REPUBLIKE HRVATSKE 609.578 18,83 Osnovni račun
3. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 438.895 13,56 Osnovni račun
4. PBZ D.D. 210.430 6,50 Skrb. račun
5. DRŽAVNA AGENCIJA ZA OSIG. ŠTEDNIH ULOGA I SANACIJU 104.771 3,24 Zast. račun
6. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./FIMA GLOBAL INVEST D.O.O. ZA FIMA EQUITY OTVORENI INVESTICIJSKI FOND 68.308 2,11 Skrb. račun
7. ĐURO ĐAKOVIĆ HOLDING D.D. 47.136 1,46 Osnovni račun
8. PBZ D.D. 26.490 0,82 Skrb. račun + 404
9. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./FIMA MAXIMUM OTVORENI INVESTICIJSKI FOND 21.000 0,65 Skrb. račun
10. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./BREZA-INVEST ZIF D.D. 19.500 0,60 Skrb. račun
Ukupno: 68,15

U ponedjeljak prošlo 4.050 komada, pad -1,17%

Da imam novce u Fima maksimumu odmah bi ih izvadio zato što prodaje ddjh. I naravno kupio dotične dionice.

ti si tenkista poznat po tome sto gubis na trzistu kapitala [cool]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Branitelji su Vam nedavno dobili sasvim lijepu količinu, tako da možete uz mali porast cijene očekivati i lijepe volumene. A uz sve to tu je i Fima. Nemojte žuriti, biće još jeftinog Đure [thumbsup]

Nažalost nisam uhvatila DDJH ovih dana po nižoj cijeni eh sad se razmišljam da li kupiti po ovoj ili pričekati pa vidjeti kako će se razvijati situacija [undecid]…….

[color=blue][b]Čovjek uči dok je živ :) a ja sam prava mala štreberica :D[/b][/color]


ti si tenkista poznat po tome sto gubis na trzistu kapitala [cool]

Možda zato jer pišem o dionicama s kojima sam u minusu a o onima s kojima sam u plusu pišem manje. Bez brige digao sam dosta početkom godine a inače gubi se tek dok se proda a ja ne prodajem više ništa, čak ni da dođem u plus. Dugoročno je najveće zarada. Trenutna zarada za ovu godinu mi je 50 %. Manje od plana ali na mnogo dionica čekam duže i optimist sam. Da od 3.mjeseca nisam ništa prodavao i kupovao sad bi bio 150 % u plusu. Zato ubuduće sam pasiva, kaj imam,imam i čekam.[cool]


Nažalost nisam uhvatila DDJH ovih dana po nižoj cijeni eh sad se razmišljam da li kupiti po ovoj ili pričekati pa vidjeti kako će se razvijati situacija [undecid]…….

Slobodno pogledaj kako se cijena kretala u prošlosti i primjeni na trenutnu situaciju. Mislim da teško u ovom valu može više od 240 kn. Previše branitelja čeka u redu.


axa: ” Nažalost nisam uhvatila DDJH ovih dana po nižoj cijeni eh sad se razmišljam da li kupiti po ovoj ili pričekati pa vidjeti kako će se razvijati situacija [undecid]……. ” Slobodno pogledaj kako se cijena kretala u prošlosti i primjeni na trenutnu situaciju. Mislim da teško u ovom valu može više od 240 kn. Previše branitelja čeka u redu.

isto mislim i ja…..ne kupoati sada…pricekat….bit ce jos jako puno vremena za dokup ili kupnju DDJH-a…..ali jednog dana, kada se oblaci maknu (Fima, branitelji) zasjat ce nama sunce….[cool]

DOKUP!


Bill Gates: ” axa: ” Nažalost nisam uhvatila DDJH ovih dana po nižoj cijeni eh sad se razmišljam da li kupiti po ovoj ili pričekati pa vidjeti kako će se razvijati situacija [undecid]……. ” Slobodno pogledaj kako se cijena kretala u prošlosti i primjeni na trenutnu situaciju. Mislim da teško u ovom valu može više od 240 kn. Previše branitelja čeka u redu. ” isto mislim i ja…..ne kupoati sada…pricekat….bit ce jos jako puno vremena za dokup ili kupnju DDJH-a…..ali jednog dana, kada se oblaci maknu (Fima, branitelji) zasjat ce nama sunce….[cool]

[smiley] Zahvaljujem na odgovoru i mišljenju…………..Slažem se s vama budem pričekala ,malo popratila situaciju pa kad mi bude odgovaralo uletavam …………Bila sam u nedoumci s obzirom da sam “friška” i nemam previše iskustva ………..malo ću još proučiti sve vezano u DDJH i nadam se uskoro ih uvrstiti u svoj portfelj [cool]

[color=blue][b]Čovjek uči dok je živ :) a ja sam prava mala štreberica :D[/b][/color]

New Report

Close