DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ima li kakve veze prodaja montže na porast dionoce holdinga


ima li kakve veze prodaja montže na porast dionoce holdinga

?

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

pa većinski vlasnik DDJM je DDJH ali to nema veze

Lijepo je vidjeti malo discipliniranog ponašanja i na našem Đukici!

Hell is Empty and all the Devils are Here

znači prodaja dionica montaže neće ništa utjecati na poras cijene dionice holdinga hvala

ustvari ja ti to neznam dali hoće utjecat ili neće netko vjerojatno zna na forumu i ja bi htio znat neki odgovor

Moglo bi utjecati onaj tren kad do prodaje dode. Do tada ja ne vidim nikakve veze cijena dionice ddjh s prodajom ddjm. Sto vise, ova dionica malo gore pa jos malo vise dolje.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

ima li tko informiran po tom pitanju da mi odg

E, jeste me nasmijali. 😀

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

hvala

kolika je zapravo stvarna vrijednost ddj-h


kolika je zapravo stvarna vrijednost ddj-h

Trenutno oko 250 milja kuna.

Hell is Empty and all the Devils are Here

svi zapeli o prodaji montaže pa evo i ja da nešto kažem.
Svjestan sam nužnosti prodaje radi financiranja vlastitih projekata ali svejedno ,da mogu birati,ja je nikad nebi prodao.Radi se o tvrki s velikim ugledom kod nas i u svjetu.Kvalificirani kadar i specifičnost posla jamči im dobru budućnost.A Stipetićeva izjava da se radi o niskoprofitabilnoj industriji je čista laž.Imao sam prilike surađivati sa njima(istina davne 1995-96g)na obnovi Osječkog mosta.Oni su radili konstrukciju a moja bivša tvrtka nadzor.To kako su ti dečki radili bilo je milina za gledat.Organizacija savršena,oprema i više nego dobra a varioci posebna priča.Napravili su 10 kilometara vara bez i jedne rupice(pregledava se rendgenom).Nema šta,stvarno tvrtka na svom mjestu.A kažu da je i danas slično.Netko će dobro omastiti brke
Svjestan sam da je moraju prodati ali šteta…baš šteta

sijem žito raste grahorica

ma hvala na tome ali kolika je stvarna vrijednost jedne dionice ddjh hvala



kolika je zapravo stvarna vrijednost ddj-h

Trenutno oko 250 milja kuna.
[/quote]
Govoriš li o trenutnoj tržišnoj kapitalizaciji ili stvarnoj vrijednosti?Pitanje se odnosi na stvarnu vrijednost.
Nemoj mi reći da vjeruješ da trenutno STVARNO vrijedi 250 milja.
Ja bi prije rekao da trenutno toliko košta a da ipak vrijedi puno više.
Pozdrav

sijem žito raste grahorica

New Report

Close