DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Da, na dnevniku … početak proizvodnje vagona i razgovori sa Kuvajtom za doradu 150 tenkova

[color=red][i]Joy of life[/i][/color] [color=white] - Richard Thaler - "Mad Money" - HT, DDJH, IGH, DLKV, BLJE, MLNR... [/color]

poruka rodbini:
Odričem vas se javno ako ćete me voljeti samo zbog novca zarađenog na ddjh. (pitam se zašto me tako malo zovu).

Ovo je tek početak , biti će još poslova.

Nakon ove vijesti na HTV-u nema više jeftine prodaje!!!

Zadnja 258 kn , možda bude i blokade danas !

Čekaj da je objave na TV pa buš videl reakcije.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Čekaj da je objave na TV pa buš videl reakcije.

A nakon toga Poslovni , pa Business pa će svekoliko pučanstvo krenuti u kupovinu.

Sjajan preokret, evo šanse Fimi neka izađe već jednom i neka je vagoni nose.

imamo strašljivca, koliko će izdržati?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Ima jedna zanimljivost ; tko prati i Mojnovac forum mogao je vidjeti Bumbarovu najavu važne vijesti koje će izaći 18.10. ! To je danas ! Ili ima nekog u HRT-u ili dobar izvor u Đuri !

2900 komada od FIME, koče na dobru vijest, nikako prodati jeftino

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Evo čim sam ih spomenuo blok na 260 kn
30 259,01 259,99 300
94 258,00 260,00 32033 258,00 260,01 20
15 257,00 260,10 6
100 257,00 260,90 100

New Report

Close