DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


jomiii: ” ja sam ga placo 248 a prodo sam ga na 219 i otiso danas u dalekovod dojadijo miiiiiiiiiiiiiiiiiii ” Dragi kolega, Nitko ne zna da li ste dobro ili loše postupili, pokazat će vrijeme, ali sve je više postova tipa: kupio po cca 110 , prodao po 80 kn i više ne mogu izdržati i kupo drugu dionicu. Velika kupovina i prodaja je pravi način da se izgubi 50%. Nigdje nije žurba, nije čak ni bitno koliki vam je kapital – kad su mogućnosti neograničene. Svakako moj mali dobronamjeran savjet svim budućim investiorima – jomii vidim da ste i Vi novi na forumu – po datumu prijave – a i vjerojatno zato što ste kupili dionicu DDJH u nepovoljnom razdoblju. Forum je mjesto gdje se novi investitori mogu lakše informirati i mjesto gdje je moguće nešto naučiti. Svakako prije investiranja svog novca dobro provjerite sve informacije, analizirajte tvrtku, usporedite fundamente i pogledajte okruženje i mogućnost rasta i razvoja tvrtke. Ne bi bilo loše pročitati i čitav forum, jer je to mjesto gdje najjednostavnije možete naći veliki broj linkova – javno dostupnih invormacija: Ne nasjedajte na priče o lakoj zaradi, a sa druge strane nemojte olako prodavati perspektivne dionice. Ipak su to vaši novci i vjerujte najviše sebi. Hvala

točno zboriš, nisam ni sam pametan što učiniti

Zrno po zrno pogača, kamen po kamen palača


3. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 563.450 17,41 Osnovni račun -44.628 4 Pozdrav! ” zbog ovog sam prodo a na berzama sam 5 god a na poslovnom forumu sam davno bijo ali……… opet sam uso

….5 godina na burzi, baš ste me iznenadili jer sumljam da Vam je ovaj tijek događaja promako, bit ću slobodan podsjetiti

Četvrtak, 23. studenog 2006.
Radnici »Đure Đakovića« traže povlaštene dionice

http://64.233.183.104/search?q=cache:2CAirvXn91UJ:www.vjesnik.hr/Html/2006/11/23/Clanak.asp%3Fr%3Dunu%26c%3D8+%C4%91uro+%C4%91akovi%C4%87+branitelji&hl=hr&ct=clnk&cd=14&gl=hr

http://64.233.183.104/search?q=cache:hkR4VnJVZ5IJ:www.vecernji.hr/home/manager/823557/index.do+%C4%91uro+%C4%91akovi%C4%87+branitelji&hl=hr&ct=clnk&cd=1&gl=hr

http://www.limun.hr/main.aspx?id=170502&NadID=170164

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.

sve znam za to ali neda djavo mira kolega nekad je dobro izgubit malo mozda zaradis na drugom ili stabiliziras ono sto je izgubljeno .navest cu primjer na sase sam imo euro-fond i nikad od njega srece pa ni dan danas izgubijo sam na njemu 10.000km i usao u vranicu koju sam placo 18km i tu istu vranicu sam prodo po 175 km-maraka i vratijo gubitak od euro fonda i zaradijo dobro AUTO a taj euro fond i dan danas stoji ——–kužiš ———živ se čovjek svega nagleda a mrtav bogami nemore

S obzirom koliko su pale neke druge dionice na nekima nema uopće kupnje mislim da Đuri tek predstoji ozbiljan pad.


sve znam za to ali neda djavo mira kolega nekad je dobro izgubit malo mozda zaradis na drugom ili stabiliziras ono sto je izgubljeno .navest cu primjer na sase sam imo euro-fond i nikad od njega srece pa ni dan danas izgubijo sam na njemu 10.000km i usao u vranicu koju sam placo 18km i tu istu vranicu sam prodo po 175 km-maraka i vratijo gubitak od euro fonda i zaradijo dobro AUTO a taj euro fond i dan danas stoji ——–kužiš ———živ se čovjek svega nagleda a mrtav bogami nemore

Sve je ok, i sve stoji i ja sam imao grešaka.
SASE mi je škola i tamo sam doživio svoje prve poraze pa velike pobjede i opet poraze ali na kraju je sve ipak ok i tek onda shvatiš da je znanje 60% a sreća 40%.
Takav je život, i čovjek uči dok je živ.
veliki pozdrav

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.

“3. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 563.450 17,41 Osnovni račun -44.628”

to je to jel tako…
sad vise nema cekanja, godot je stigao!
mozemo prema gore…
okej, ne odmah…ali sad bar znamo da su podijelili sta su imali za dijelit…

ma nema tu kraja čekanju dok god država ima ikakav udio u đuri.

tek kad ga mi, fondovi i radnici otmemo državi slijedi blagostanje

Dva i dva su četri, ali ne uvijek


Pozdrav! Da li je netko računao P/E po aktualnim vrijednostima? Hvala!

kolega p/e je trenutno na otprilike 70….. [smiley9]
jomiii, pricaj hrvatski da te cijeli svijet razumije, ako si na burzi vec 5 godina onda me strah niti pomislit kakave ti to gubitke imas nakon ovoga sto si napisao…..
surla, kazes da je ddjh najpdocijenjeniji….po cemu? svi ulazemo u ddjh zbog buducih poslova, sigurno ne zbog trenutnog stanja…….tako da ne mozes rec da je trenutno podcijenjena…..trenutno je uzasna se moze rec…..treba imat zivaca…..al ako trpim sva s*anja od 4 mjeseca mogu jos…..jos barem 2-3 godine……
ova dionica je da se kupi i da se zaboravi da ju imas……prilika za dokup ili kupnju je sad…..nazalost ja osobno nemam casha……

DOKUP!


S obzirom koliko su pale neke druge dionice na nekima nema uopće kupnje mislim da Đuri tek predstoji ozbiljan pad.

Sve su izglednije ove tvrdnje jer ovo gomilanje velikih naloga na prodaji ne sluti na dobro. Ako samo jedan krene po bidu eto ti cijele lavine na dolje. Nadam se da tog scenarija neće biti ali….

I došlo je. Ova korekcija izgleda nemože nikoga obići. Eto nas uskoro ispod 200 kuna i bez velikog iskrcavanja branitelja.[smiley16]

Ajme koji ponor na Đuri.

Trend is your friend.

CIJENA KOLIČINA
195,00 402
190,07 100
190,01 40
190,00 248
175,00 100
154,00 93

ovakvu situaciju nisu očekivali ni najgori katastrofičari, naravno osim kolege karoja, koji bi mogao ispasti najpametniji …

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

Hellraiser.

Ovo je prestrašno. Ne usudim se ni pogledati u portfelj.

Hell is Empty and all the Devils are Here

Moze li mi netko rec kako nije zaustavljeno trgovanje sa ddjh nakon ovolikog pada

Gotovo, blokada.

Trend is your friend.

New Report

Close