DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Takav nalog je prije par mjeseci bio na 200 kuna, ali se odjednom misteriozno maknuo pa je cijena otisla ispod 200. Vjerujem da ce tako biti i sa ovim…

Kladim se sa svima na forumu da nece, oklade primam od svih prisutnih[smiley11]

Usput prosli petak je bila Azerbejdzanska delegacija, koja se informirala o mogucem remontu njihovih tenkova . Imaju ih 800 koliko sam informiran . Mislim da Patrija je puno vise nego li posao stoljeca, mislim da je to reklama i garancija za sve buduce djurine poslove[smiley2]

LeoNT:

Takav nalog je prije par mjeseci bio na 200 kuna, ali se odjednom misteriozno maknuo pa je cijena otisla ispod 200.

Vjerujem da ce tako biti i sa ovim…

Takav nalog može zadati podosta forumaša. Čemu diskusija o jednom nalogu? Što se time dobiva?

Prije par dana se odjednom pojavilo 10000 komada na kupnji. Rekao bih da se radi o jednom velikom nalogu.

Ne ulazim u to tko ga je postavo, samo vucem analogiju sa slicnom situacijom od prije par mjeseci, a hoce li se nalog maknuti prema nize, to cemo uskoro vidjeti.


LeoNT: ” Takav nalog je prije par mjeseci bio na 200 kuna, ali se odjednom misteriozno maknuo pa je cijena otisla ispod 200. Vjerujem da ce tako biti i sa ovim… ” Takav nalog može zadati podosta forumaša. Čemu diskusija o jednom nalogu? Što se time dobiva?

hmmm…oko 2 i pol milja kuna….pa to bas i nije mali nalog….podosta forumasa? zanimljivo…..ispada da su “podosta” njih ovdje puni para…..[smiley9]

DOKUP!


hmmm…oko 2 i pol milja kuna….pa to bas i nije mali nalog….podosta forumasa? zanimljivo…..ispada da su “podosta” njih ovdje puni para…..[smiley9]

Točno. Nalog ovakve veličine može postaviti dovoljan broj investitora-pojedinaca koji trguju u RH. Naravno, ako požele ući takvim iznosom u jednu dionicu. U to uopće ne treba sumnjati…opusti se…[smiley2]

Koliko vidim ništa novo na ovoj dionici,,a i koliko čitam vrtimo se u krug…

dajte obrazložite zašto je fima toliko skratila udio u ddjh, a kupovali su ko ludi po 270…fima maksimum

e sad se ja pitam,,dal su kupovali da održavaju cijenu pa da mogu kasnije rasprodat 40 000 komada ..mada mi ta računica od oka baš i ne štima…

ili nemaju pojma…vidio sam u koje su dionice ušli..u svojim strukturama..pa mogu za neke slobodno reči,,,katastrofa….


Koliko vidim ništa novo na ovoj dionici,,a i koliko čitam vrtimo se u krug… dajte obrazložite zašto je fima toliko skratila udio u ddjh, a kupovali su ko ludi po 270…fima maksimum e sad se ja pitam,,dal su kupovali da održavaju cijenu pa da mogu kasnije rasprodat 40 000 komada ..mada mi ta računica od oka baš i ne štima… ili nemaju pojma…vidio sam u koje su dionice ušli..u svojim strukturama..pa mogu za neke slobodno reči,,,katastrofa….

Fima Eq je imla velika povlacenja (130 milja) pa su stoga dosta prodavali, ali po zadnjim dostupnim informacijam jos uvijek im je DDJH najaci, slijedi Pelagonija.

Vrag šalu bere, a penezi ga ne!!!

znam da je fima imala povlačenja..malo su loše ulagali..

moze ukupan omjer K/P, meni investor samo prikazuje prvih 5
Hvala

Najbolje ponude [ DDJH-R-A ] Kupnja Cijena
200 229,00
15 228,00
50 227,05
298 227,00
209 225,00
Cijena Prodaja
230,00 1
231,00 46
232,88 125
233,00 100
233,99 50

Đuro me upropastio psihički i materijalno.


Najbolje ponude [ DDJH-R-A ] Kupnja Cijena
200 229,00
15 228,00
50 227,05
298 227,00
209 225,00
Cijena Prodaja
230,00 1
231,00 46
232,88 125
233,00 100
233,99 50

🙂
To vidim i ja, al molio bih koliko je UKUPNO komada na prodaji a kolko na kupnji!
Hvala


znam da je fima imala povlačenja..malo su loše ulagali..

Jurčić , ekonomista SDP-a tvrdi da će porez platiti svi sa ovog foruma koji su zaradili od prodaje dionica ,

🙂
To vidim i ja, al molio bih koliko je UKUPNO komada na prodaji a kolko na kupnji!
Hvala

15.786 / 29.649

Dva i dva su četri, ali ne uvijek

vedric:

znam da je fima imala povlačenja..malo su loše ulagali..

Jurčić , ekonomista SDP-a tvrdi da će porez platiti svi sa ovog foruma koji su zaradili od prodaje dionica ,


Pa čekaj jel nije bila spika tko zaradi više od 50000 kn na godinu

15.786 / 29.649

phew…odlicno!
Do nekidan je bio odnos 1:3 sad smo vec na 1:2
[smiley2]

New Report

Close