DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

dobro se drzi ali i vrjedi ili vrjedice dosta

BamBam72:

svica:

To se zove Balkan tržište a mi nikako da se maknemo od toga zla. U zadnjih nekoliko dana imamo samo dobre vijesti oko Đure ali dionica stalno down! Ma ovdje se više nezna tko pije a još manje tko plaća! Danas se dosta toga crveni HDEL, DLKV itd. Ja mislim da su korekcije u pitanju!

Ma kakve korekcije… korekcija ima svoju osnovu, ovo nema nikakve logike iza sebe….

kako nema – plašljivi ili ti oprezniji ulagači kapitaliziraju dobit ili dio dobiti dok ne vide što će se događati nakon izbora…

Ma kakvu dobit, prodaju s gubiti. Mislim na sve dionice.
Takve neznalice nikada ni ne mogu ući u plus.

@Tenkista:

ljudi ulažu na burzi i duže od prošlih par mjeseci, tako da sam uvjeren da ih dosta prodaje s debelim plusom.

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

ima koji su u + ali malo

nitko ne priča zbog čega se fima toliko iskrcava iz te dionice..po mojem preko 40 000 komada…a prije toga je svako malo na njihoovm www bilo kak e firma super

pa ak je tak firma super pa zašto su prodali tolko dionica..evo meni samo to nije jasno..


nitko ne priča zbog čega se fima toliko iskrcava iz te dionice..po mojem preko 40 000 komada…a prije toga je svako malo na njihoovm www bilo kak e firma super

pa ak je tak firma super pa zašto su prodali tolko dionica..evo meni samo to nije jasno..

FIMA je stala sa Eq i maxim sa prodajom


nitko ne priča zbog čega se fima toliko iskrcava iz te dionice..po mojem preko 40 000 komada…a prije toga je svako malo na njihoovm www bilo kak e firma super pa ak je tak firma super pa zašto su prodali tolko dionica..evo meni samo to nije jasno..

možda su bili previše izloženi, pa su morali smanjiti udjel … to je ipak samo 10.000.000,00 kn

I love the Smell of Profits in the Morning

Pa di su sad oni koji su prije manje od mjesec dana kupovali i po 290?
A stanje je bilo isto, ustvari sad je jos bolje jer su tu i poslovi s vagonima!!
Ovo danas je garant bio jedan brnitelj. (jos stoji njegov komad od 248 dionica)
Bilo bi bolje da svi odjednom stave na prodaju pa da Djuro ode i na 120, al bar da smo onda mirni i da ga mozemo kupovat…
a ne ovak keljavit do 2010 god!


Pa di su sad oni koji su prije manje od mjesec dana kupovali i po 290? A stanje je bilo isto, ustvari sad je jos bolje jer su tu i poslovi s vagonima!! Ovo danas je garant bio jedan brnitelj. (jos stoji njegov komad od 248 dionica) Bilo bi bolje da svi odjednom stave na prodaju pa da Djuro ode i na 120, al bar da smo onda mirni i da ga mozemo kupovat… a ne ovak keljavit do 2010 god!

da samo vagoni? pa i potpis za ugovor o BOV-ovima je ovdje…sjetimo se, đuro je otisao do 314kn kada je izaslo izvjesce tamo u 5-6 mjesecu, a tada je jos uvijek bilo samo nagađanje oko BOV-ova, nista konkretnog….nemam se sta tu trazit dokle god se branitelji iskrcavaju i dok fima iskrcava (nadajmo se da su stali)…..

DOKUP!

Mislim da je ljudima još “ručna kočnica” u glavi glede kupovine dionice DDJH.Puno je bilo potresa i još stvari nisu čiste!
Kad se završi saga s braniteljima onda se mogu udariti temelji za jači rast a do tada će kupovati samo ulagači!

Kad je dobar vjetar i purani lete!


29.10. promjena u top 10.
10. PBZ D.D. 15.941 + 145

1. HZMO 660.000 20,39 Zast. račun
2. MINISTARSTVO FINANCIJA REPUBLIKE HRVATSKE 609.578 18,83 Osnovni račun
3. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 608.078 18,78 Osnovni račun
4. PBZ D.D. 210.199 6,49 Skrb. račun
5. DRŽAVNA AGENCIJA ZA OSIG. ŠTEDNIH ULOGA I SANACIJU 104.771 3,24 Zast. račun
6. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./FIMA GLOBAL INVEST D.O.O. ZA FIMA EQUITY OTVORENI INVESTICIJSKI FOND 68.308 2,11 Skrb. račun
7. ĐURO ĐAKOVIĆ HOLDING D.D. 47.136 1,46 Osnovni račun
8. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./FIMA MAXIMUM OTVORENI INVESTICIJSKI FOND 30.488 0,94 Skrb. račun
9. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./BREZA-INVEST ZIF D.D. 19.500 0,60 Skrb. račun
10. PBZ D.D. 16.043 0,50 Skrb. račun +102
Ukupno: 73,34

da samo vagoni? pa i potpis za ugovor o BOV-ovima je ovdje…sjetimo se, đuro je otisao do 314kn kada je izaslo izvjesce tamo u 5-6 mjesecu, a tada je jos uvijek bilo samo nagađanje oko BOV-ova, nista konkretnog….nemam se sta tu trazit dokle god se branitelji iskrcavaju i dok fima iskrcava (nadajmo se da su stali)…..

da, to sam i reko….prije manje od mjesec dana su ljudi kupovali po 290 kad je vijest o BOVovima bila objavljena, a sad na to jos idu i vagoni a cijena dolje!??
Ne kuzim di su nestali ti silni nalozi s kupnje?? Nije valjda da su svi ti ljudi bas tolko blesavi i da svi kupuju dionicu kad raste umjesto kad pada 🙁
Mislim da je najbolje da se svi pokupimo s kupnje i pustimo dionicu do dna…i onda branitelje pokupujemo za kikiriki 🙂 (ako ce ih opce bit) i cim dodjemo do cijene od 150 kn…opet se povucemo s kupnje…
i tak u nedogled..

ajde bar je FIMA prestala prodavat, samo da ima jos neki fond uz njih da oce kupovat brzo bi pojeli sve s ASKa…


Mislim da je ljudima još “ručna kočnica” u glavi glede kupovine dionice DDJH.Puno je bilo potresa i još stvari nisu čiste! Kad se završi saga s braniteljima onda se mogu udariti temelji za jači rast a do tada će kupovati samo ulagači!

samo sto ta saga traje već 5mj. i jos se ne vidi kraj
osjedit cemo svi od đure


ima koji su u + ali malo

Evo ja sam u lijepom plusu na Đuri, zato imam strpljenja. Dvaput sam se izživcirao, sada sam flegma…[smiley1]


da, to sam i reko….prije manje od mjesec dana su ljudi kupovali po 290 kad je vijest o BOVovima bila objavljena, a sad na to jos idu i vagoni a cijena dolje!??
Ne kuzim di su nestali ti silni nalozi s kupnje?? Nije valjda da su svi ti ljudi bas tolko blesavi i da svi kupuju dionicu kad raste umjesto kad pada 🙁
Mislim da je najbolje da se svi pokupimo s kupnje i pustimo dionicu do dna…i onda branitelje pokupujemo za kikiriki 🙂 (ako ce ih opce bit) i cim dodjemo do cijene od 150 kn…opet se povucemo s kupnje…
i tak u nedogled..

ajde bar je FIMA prestala prodavat, samo da ima jos neki fond uz njih da oce kupovat brzo bi pojeli sve s ASKa…

bitno je da se kupuje. od 1.10 pokupljeno je 197.614

New Report

Close