DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

29.10. promjena u top 10.
10. PBZ D.D. 15.941 + 145


29.10. promjena u top 10. 10. PBZ D.D. 15.941 + 145

To sam ja kupio 145kom na moj investor.

Đuro me upropastio psihički i materijalno.

znali netko sta se danas raspravljalo bijo je neki sastanak


Pritisak prodaje povećan duplo ,potražna se smanjila duplo ,a cijena dionice raste.NEVJEROJATNO.

1. Kupci kupuju direktno s aska (s izložene prodaje) što bi moglo značiti da vjeruju u rast dionice.
2. Dobar dio naloga na prodaju je tamo “za ukras”, na dosta višim cijenama i/ili za zastrašivanje.

zzidak:

Pritisak prodaje povećan duplo ,potražna se smanjila duplo ,a cijena dionice raste.NEVJEROJATNO.

1. Kupci kupuju direktno s aska (s izložene prodaje) što bi moglo značiti da vjeruju u rast dionice.
2. Dobar dio naloga na prodaju je tamo “za ukras”, na dosta višim cijenama i/ili za zastrašivanje.

Sve je veći broj korisnika raznih INVESTORA , online mostića i sl. Forumi bujaju eksponencijalno , prazne se čarape , dižu krediti , prodaju nekretnine i pokretnine. Kupuju se sve novine i gledaju svi programi od HTV -a do CNBC-a i Bloomberga.

Ne NEVJEROJATNO , već LOGIČNO.

Baby boom investitori su već među nama.

Đuro, đuro, posidiću od tebe, ovo naše tržište je stvarno nepredvidivo[smiley7]

ttp://www.youtube.com/watch?v=XTzjTaGxews

To se zove Balkan tržište a mi nikako da se maknemo od toga zla. U zadnjih nekoliko dana imamo samo dobre vijesti oko Đure ali dionica stalno down! Ma ovdje se više nezna tko pije a još manje tko plaća!
Danas se dosta toga crveni HDEL, DLKV itd. Ja mislim da su korekcije u pitanju!


Đuro, đuro, posidiću od tebe, ovo naše tržište je stvarno nepredvidivo[smiley7]

Kad je to ijedno tržište bilo predvidivo?

Novac je kisik burze!


To se zove Balkan tržište a mi nikako da se maknemo od toga zla. U zadnjih nekoliko dana imamo samo dobre vijesti oko Đure ali dionica stalno down! Ma ovdje se više nezna tko pije a još manje tko plaća! Danas se dosta toga crveni HDEL, DLKV itd. Ja mislim da su korekcije u pitanju!

Ma kakve korekcije… korekcija ima svoju osnovu, ovo nema nikakve logike iza sebe….

svica:

To se zove Balkan tržište a mi nikako da se maknemo od toga zla. U zadnjih nekoliko dana imamo samo dobre vijesti oko Đure ali dionica stalno down! Ma ovdje se više nezna tko pije a još manje tko plaća! Danas se dosta toga crveni HDEL, DLKV itd. Ja mislim da su korekcije u pitanju!

Ma kakve korekcije… korekcija ima svoju osnovu, ovo nema nikakve logike iza sebe….

kako nema – plašljivi ili ti oprezniji ulagači kapitaliziraju dobit ili dio dobiti dok ne vide što će se događati nakon izbora…

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

Tko god dobije izbore, to će pozitivno utjecati na DDJH. Ako SDP dobije, oni su čak i najavili jačanje pozicije DDJH i općenito takove industrije (jasno i KOEI)

Hell is Empty and all the Devils are Here


Tko god dobije izbore, to će pozitivno utjecati na DDJH. Ako SDP dobije, oni su čak i najavili jačanje pozicije DDJH i općenito takove industrije (jasno i KOEI)

slažem se , ova dionica bi mogla biti jedno od rijetko sigurnih utočišta s obzirom na moguće komplikacije oko izbora….

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

kakve komplikacije oko izbora?

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


kakve komplikacije oko izbora?

pa vidiš da svi drhte što će biti ako SDP pobjedi… izbori uvijek nose određenu dozu neizvjesnosti i nesigurnosti oko budućnosti… tako će biti i s ovim izborima. ZNA SE! [smiley1]

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

Ja ih rekao ZNA SE a onda Đuro u nebesa

New Report

Close