DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

bubuleja:

budd:

Nikakvi mali pojedinci, to nije skrbnički za marginaše. To je PBZ Stock ili PBZ Equity i možete vidjeti njegovu pojačanu aktivnost na ATPL, INGR i brojnim drugim prvoklasnim dionicama. Ljudi vraćaju novce od HT-a u fondove. Fond 50% plasira na hrv. tržište, pa razmislite kolika mu je glad za dobrim dionicama. Drago mi je da su kao takvu prepoznali i DDJH

Kako znaš da je to isti račun ?
Mislim da bi se neki trebali prvo obrazovati o tome što je to skrbnički račun.

Ajde hitro na INGRA ili ATPL topic, pa na SDA, pa natrag ovdje. Ponavljam, nisu marginaši, već iza ovoga stoji PBZ fond

Čovjek ti je lijepo napisao što je to skrbnički račun, tko može biti iza njega, kome je poznat identitet a ti opet tvrdiš da se radi o istim računima.
Nema načina da na osnovu stanja iz SDA zaključiš da se radi o istim računima.
PBZ skrbničkih računa imaš koliko ti srce želi.


Možda bi bilo zanimljivo prognozirati koliko će danas navečer biti dionica na tom skrbničkom računu i na Fiminom ?

Ja kažem plus cca 2500 ( PBZ ) a minus cca 1000 komada na Fiminom.

Samo ako smijem primjetit da je danas sveskupa protrgovano oko 2800 dionica…(izvor kapital-plus)

Sutrašnji Poslovni na naslovnici :

” ĐĐ stvara regionalni centar za oklopnjake ”

Još kada bi se i članak mogao pročitati !

Pusti slova, kupi prvi .

Srećom ONLINE broker je zakon. Radi od 00-24. ( Bilo koji )

“Hrvatsko-finskom koncernu u fokusu su Makedonija i Albanija”

Izgleda da ce se raditi puno vise oklopnjaka nego se mislilo.. 🙂

1. HZMO 660.000 20,39 Zast. račun
2. MINISTARSTVO FINANCIJA REPUBLIKE HRVATSKE 609.578 18,83 Osnovni račun
3. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 608.078 18,78 Osnovni račun
4. PBZ D.D. 210.199 6,49 Skrb. račun
5. DRŽAVNA AGENCIJA ZA OSIG. ŠTEDNIH ULOGA I SANACIJU 104.771 3,24 Zast. račun
6. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./FIMA GLOBAL INVEST D.O.O. ZA FIMA EQUITY OTVORENI INVESTICIJSKI FOND 68.308 2,11 Skrb. račun
7. ĐURO ĐAKOVIĆ HOLDING D.D. 47.136 1,46 Osnovni račun
8. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./FIMA MAXIMUM OTVORENI INVESTICIJSKI FOND 30.488 0,94 Skrb. račun -2390
9. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./BREZA-INVEST ZIF D.D. 19.500 0,60 Skrb. račun
NEW 10. PBZ D.D. 13.746 0,42 Skrb. račun
Ukupno: 73,27

– U petak protrgovano 9.637
– HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./HI-GROWTH OTVORENI INVESTICIJSKI FOND ispao iz top 10

Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa
1. HZMO 660.000 20,39 Zast. račun
2. MINISTARSTVO FINANCIJA REPUBLIKE HRVATSKE 609.578 18,83 Osnovni račun
3. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 608.078 18,78 Osnovni račun
4. PBZ D.D. 210.199 6,49 Skrb. račun
5. DRŽAVNA AGENCIJA ZA OSIG. ŠTEDNIH ULOGA I SANACIJU 104.771 3,24 Zast. račun
6. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./FIMA GLOBAL INVEST D.O.O. ZA FIMA EQUITY OTVORENI INVESTICIJSKI FOND 68.308 2,11 Skrb. račun
7. ĐURO ĐAKOVIĆ HOLDING D.D. 47.136 1,46 Osnovni račun
8. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./FIMA MAXIMUM OTVORENI INVESTICIJSKI FOND 30.488 0,94 Skrb. račun
9. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./BREZA-INVEST ZIF D.D. 19.500 0,60 Skrb. račun
10. PBZ D.D. 14.418 0,45 Skrb. račun
Ukupno: 73,29

cca 700 komada za PBZ novi.

Only God, Muammar and Libya!

evo, ja uspio pročitat

hate red

a jeli ovo holding ili drugi djuro montaza hm

Zašto ne počne stampedo , najčešče pisana riječ . Pa vrijeme je . Koliko je prošlo od najave ?


evo, ja uspio pročitat

I šta piše ?


a jeli ovo holding ili drugi djuro montaza hm

Daj , ne lupaj gluposti !

Drustvo, od prvog vala 463 branitelja gruba procjena bi glasila 60-tak punih paketa vecina rascjepkana i oko 100-tinjak parcijalno po 148 ili 248. Ono sto je najvece pitanje koliko je paketa zavrsilo kod torbara? Taj broj je po mojoj procjeni puno veci nego li misle i najveci optimisti. U tome lezi i odgovor zasto nije bili strasno jakog pritiska i zasto cijena nije pala na 150kn. Onaj tko je htio prodati dionice od branitelja je vec to ucinio. Sada nas ceka jos oko 210, ili oko 45% prethodnog pritiska. Procjenite sami! Moje misljenje je da se nece naci vise od 40 000 komada braniteljsih dionica na burzi u ovoj godini! 2 dobra dana trgovine, ako nam se dogodi Kuvajt biti ce 1 dan ili sat[smiley1]

Tko god je iza ovog PBZ skrbnickog racuna, cinjenica je da je kupio vise od 3000 komada za dva dana.

A to nije za zanemariti…

Ustajem u 7 sati i zovem brokera. Pogodite zbog čega???[smiley1][smiley1][smiley1][smiley1]


Ustajem u 7 sati i zovem brokera. Pogodite zbog čega???[smiley1][smiley1][smiley1][smiley1]

Nije valjda da ti broker radi od 7 sati !? Dobrog si izabrao
[smiley11]

Za početak ne bi bilo loše sačekati članak, vidjeti da li ima kakvih novih informacija, možda neka činjenica ( za koju neznamo ) ili je sve samo priča. Naslov je prva liga, podnaslov nije loš pa ako je takav i nastavak možemo očekivati uzbudljiv dan.
Zadnjih par dana je bilo vidljivo zatišje, kupnja solidna ali šta je najbitnije prodaja je bila dosta strpljiva. Da li je to bilo zatišje prije bure, pozitivne bure ?

New Report

Close