DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ako se ne varam ovo je danas (kupnja 207 , prodaja 210) najniža cijena DDJH u zadnjih 6 mjeseci ? [smiley8]

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!


Ako se ne varam ovo je danas (kupnja 207 , prodaja 210) najniža cijena DDJH u zadnjih 6 mjeseci ? [smiley8]

To ti je tzv. dejavue, ne možeš vjerovati da se dešava. Čak da ne gledamo količine koje su prošle iznad 200 kuna, ovo je stvarno jeftino.

evogaopet:

Ako se ne varam ovo je danas (kupnja 207 , prodaja 210) najniža cijena DDJH u zadnjih 6 mjeseci ? [smiley8]

To ti je tzv. dejavue, ne možeš vjerovati da se dešava. Čak da ne gledamo količine koje su prošle iznad 200 kuna, ovo je stvarno jeftino.

Istina , jeftino je , ali vjerujem da će biti još malo jeftinije. A vezano za ovo što velite da neće uskoro branitelji vidit dionice , mislim da se varate. Ne bi još puno ni na to trebali čekati…

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

I Pliva je bila na 500 pa je dvije godina čamila na 300 – 350
U sadašnjoj cijeni DDJH-R-A su djelom ugrađena očekivanja investitora, koja vidimo kakva su.

La vita e bella!

Ovo uopće nije jeftino jeftino tek dolazi sve oko 200 kn je još uvijek dobra prodaja. Bit će Đure na 150 kn koliko hoćete.

Jedino ako vam se ne sviđa struktura investitora. [smiley1]
U to se nebi štel mešati….

La vita e bella!

Gospodo razmislite o prodaji na ovim razinama jer je realno da se đuro uskoro vrati na 300kn što je 30% zarade, a ja se pitam hoće li THT u kratkom roku ići za isti postotak.

[color=black][/color]


Gospodo razmislite o prodaji na ovim razinama jer je realno da se đuro uskoro vrati na 300kn što je 30% zarade, a ja se pitam hoće li THT u kratkom roku ići za isti postotak.

Potpisujem


Ne znam zašto toliko pada, a navodno branitelji još nemaju ni dionicu u rukama. Prema zadnjim informacijama, neće je tako skoro ni imati.

sjecam se bokice kako je pokusavao navuci ljude da kupe cror po 400 cak i na amaterskim fin. forumima.. taj stvarno ima obraz ko djon [smiley2]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


Ovo uopće nije jeftino jeftino tek dolazi sve oko 200 kn je još uvijek dobra prodaja. Bit će Đure na 150 kn koliko hoćete.

Dajte ljudi molim vas da se obuzdate od ovakvih baljezganja. Ako vam je ovo sada skupo nemojte kupovati, ako mislite da je povoljno onda kupujte ali prekinite sa ti glupim pričama kako vi znate na koliko će to pasti ili porasti.

ne vjerujem u đuru na 150 kn, malo vjerovatno na 180 kn, ali na 200 kn sasvim moguće.[smiley2][smiley2]

pa ni ne kupujemo.. skupo je brate..[smiley1]..

po fundamentima djuka vrijedi 1 BV, a to vam je 110, neka je i 130.. s ocekivanjima 200-250.. s braniteljima 150.. s HTom 130.. moja sucut svima koji nisu prodai do sada, jer mislim da slijedi dubinski zaron..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Rekao sam ja. Idemo na 0. [smiley1][smiley1][smiley1]

[smiley2]

Only God, Muammar and Libya!


pa ni ne kupujemo.. skupo je brate..[smiley1].. po fundamentima djuka vrijedi 1 BV, a to vam je 110, neka je i 130.. s ocekivanjima 200-250.. s braniteljima 150.. s HTom 130.. moja sucut svima koji nisu prodai do sada, jer mislim da slijedi dubinski zaron..

Promijenit će se BV uskoro, kolko je samo cijena DDJM-a porasla?


pa ni ne kupujemo.. skupo je brate..[smiley1]..

po fundamentima djuka vrijedi 1 BV, a to vam je 110, neka je i 130.. s ocekivanjima 200-250.. s braniteljima 150.. s HTom 130.. moja sucut svima koji nisu prodai do sada, jer mislim da slijedi dubinski zaron..

Daj mi objasni radi ćega bi Đuro trebao vrijediti 1BV, a i taj book je upitan je revalorizacija nije duže vremena rađena, a đuro ima oko 1.000.000.000 kvadrata zemljišta.

New Report

Close