DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Zanimljiv članak u novom LIDERU – 17. stranica:

“Podjela dionica DDJH branitreljima ruši cijenu dionica”

Budući da prodaja dionica podjeljenih braniteljima nije vremenski ograničena , na tržištu dolazi do inflacije dionica Holdinga, zbog čega im cijena pada. To je zgranulo 1500 malih dioničara koji kontroliraju 15-ak % tvrtke.

Unatoč aferi Maestro, potvrdio je Kukavica, potpisivanje ugovora s braniteljima o kupnji dionica prema povlaštenim uvjetima nastavlja se.
——————————————————————

ovo su samo neki djelovi texta , pa koga više zanima neka kupi lider.
[smiley11]

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

Evo još nešto zanimljivo iz ustig teksta što do sada nije bilo spominjano:

Prihvati li HFP zahtjeve svih 1000 branitelja koji traže upis prema povlaštenim uvjetima , u njihovim će se rukama naći oko 23% holdinga ( fond je do sada odobrio oko 682 braniteljska zahtjeva , a svaki od njih dobiva po 748 dionica). ”

______________________________________________

Dakle do sada je bilo riječ o 682 zahtjeva koji su već odobreni, a iz ovoga teksta se vidi da postoji realna šansa da fond odobri svih dodatnih 300 -tinjak zahtjeva što bi činilo ukupno oko 750 000 dionica bez ograničenja prodaje. [smiley8][smiley8]

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

evogaopet to smo sve progutali u zadnjih 10 dana i prošli sve scenarije. daj nemoj bit tolko naporan onaj ko oće nek proda ko neće nek ne proda i bok. za nekih 1o-15 dana će se vidjet rasplet pa ćemo onda komentirat.ja još uvjek mislim da je ovo namještaljka stoljeća ali ako i nije nadokupit ću i to je to. đuro će do kraja godine porast ko i sve na našem tržištu tako da nema straha

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...


Evo još nešto zanimljivo iz ustig teksta što do sada nije bilo spominjano: ” Prihvati li HFP zahtjeve svih 1000 branitelja koji traže upis prema povlaštenim uvjetima , u njihovim će se rukama naći oko 23% holdinga ( fond je do sada odobrio oko 682 braniteljska zahtjeva , a svaki od njih dobiva po 748 dionica). ” ______________________________________________ Dakle do sada je bilo riječ o 682 zahtjeva koji su već odobreni, a iz ovoga teksta se vidi da postoji realna šansa da fond odobri svih dodatnih 300 -tinjak zahtjeva što bi činilo ukupno oko 750 000 dionica bez ograničenja prodaje. [smiley8][smiley8]

ovo bi mogla biti i dobra vijest.cijena če iči prema dole ako branitelji odluče rasprodati pa je ok za dokup.ako odluče držati imamo up.sve u svemu trebat če puno strpljenja i živaca.kao i do sada[smiley2].mada mislim da če večina biti za rasprodaju.pa ljudi su u dugovima.ali kad se stabilizira e onda-nebo nam je granica[smiley2]


evogaopet to smo sve progutali u zadnjih 10 dana i prošli sve scenarije. daj nemoj bit tolko naporan onaj ko oće nek proda ko neće nek ne proda i bok. za nekih 1o-15 dana će se vidjet rasplet pa ćemo onda komentirat.ja još uvjek mislim da je ovo namještaljka stoljeća ali ako i nije nadokupit ću i to je to. đuro će do kraja godine porast ko i sve na našem tržištu tako da nema straha

Kolega ako imate problema s prenošenjem djelova članka koji je BTW današnjeg datuma, tu vam ne mogu pomoći.

Uostalom u ovome članku se spominju i neke nove mogućnosti a to je da bi moglo biti još dodatnih 250 000 dionica u opticaju, osim onih 500 000 već odobrenih.

Stoga nemojte biti nervozni, jer ovo je ipak mjesto gdje se između ostalog i prenose vijesti, te se komentiraju iste.

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

branitelji su dobili 350 u prvom krugu i 682 u drugom krugu,dionica Đakovića koji su sanirali porezni obveznici,,,,pa koliko ima tih branitelja,,,,možda više nego slavonaca..

evo tu me država zajebala dvaput

sad se već priča da ih ima još,, pa moguće da u našoj državi podjele i 120% dionica Đakovića,,,možda i moje uzmu koje sam platio preko 200 kuna po komadu i dat braniteljima….


đuro će do kraja godine porast ko i sve na našem tržištu tako da nema straha

eh, tesko ce biti nekima kad shvate da u definiciji dionice, malim slovima na dnu, pise da osim sto imaju 50%, 100%, 200% prinosa godisnje (treba samo izabrati koliko zelis), ponekad, ali samo u iznimnim slucajevima, mogu i padati.

Draga lanica, moram reći da se uglavnom ne slažem sa mišljenjem kolege evogaopet, no svatko ima pravo na svoje mišljenje. No, stvarno nije u redu napadati nekoga zbog iznošenja novih činjenica i postanja najnovijih članaka…


branitelji su dobili 350 u prvom krugu i 682 u drugom krugu,dionica Đakovića koji su sanirali porezni obveznici,,,,pa koliko ima tih branitelja,,,,možda više nego slavonaca..

evo tu me država zajebala dvaput

sad se već priča da ih ima još,, pa moguće da u našoj državi podjele i 120% dionica Đakovića,,,možda i moje uzmu koje sam platio preko 200 kuna po komadu i dat braniteljima….

Potpisujem. Idemo na markov trg. Kradu mi moje teško ušteđene novce. Dolje vlada! Dolje polančec!

Đuro Đaković Montaža 2006. godine ostvarila 6,2 milijuna kuna dobiti
Business.hr
28.06.2007 11:04
Pročitaj komentare(0)
Glavna skupština Đuro Đaković Montaže usvojila je odluku o isplati dividente od 16,35 kuna po dionici.

ĐĐ Montaža je u 2006. godini ostvarila prihod od 489,2 milijuna kuna dok je rashod iznosio 482,8 milijuna kuna.

Dobit nakon oporezivanja iznosi 6,2 milijuna kuna, što je 47,22 posto više od plana za 2006. godinu. Osim izdvajanja dijela dobiti u zakonske rezerve, društvo će 1,77 milijuna kuna prebaciti u zadržanu dobit, a ostatak se isplaćuje kao dividenda.

2 706 252 kn iđe našem dragom đurici dividendica ,, hoće li i to podjeit braniteljima kao regres,,,za godišnji
odmor


kak nitko u državi zbog izbora neće ništ reči u vezi đure, tu se dijeli 20 i više miliona eura,,,pa koja smo mi bogata banana država


branitelji su dobili 350 u prvom krugu i 682 u drugom krugu,dionica Đakovića koji su sanirali porezni obveznici,,,,pa koliko ima tih branitelja,,,,možda više nego slavonaca.. evo tu me država zajebala dvaput

Bit će prije da je država sama sebe za*ebala i to po tko zna koji put…

Što ovca ležeć' vidi daleko nije...


prije da je država sama sebe za*ebala i to po tko zna koji put…

Nije sebe nego tebe i sve nas. Treba se počet ponašat kao pravi porezni obveznik.

Danas nam pada Đuro

.. pocela rasprodaja izgleda… 🙁


Danas nam pada Đuro

Danas pada cijena dionice a vrijednost DDJH je svaki dan sve veća!Drž se toga i bit ćeš imućan,sine moj!
Pozdrav

Novac je kisik burze!

New Report

Close