DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 26.04.2024. u 05:55
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DDJH
25,00
475
19
25,00
27,40
2,46%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

sitnariba, 10.11.2021. u 07:59

Česi uz 41% malih dioničara su u prednosti pred državnim uhljebima, tako da vlada može ništa, a Česi da su mislili sje.male već bi na početku to odradili

Česi me nisu još kontaktirali tako da ništa od zajedničkog djelovanja 😉

Kolega budite ozbiljni od jučer je jasno da je Đuro taoc situacije u nabavi VBA gdje SAD opet zatežu. Dok se ne otpetlja nabava Rafala nema ni sljedećeg koraka za Đuru, koji god to bio. Gledajte širu sliku. Sve je na čekanju dok SAD ne popusti oko odobrenja za dio tehnike koji se koristi u Rafalu. Kad čujete da Macrone stiže u Hrvatsku tad će se pokrenuti i ostali kotačići.

Bradley? Za sada ništa od toga, onda pitanje za Kekeza zašto je u zadnjem izvješću to uopće spominjao.

citat PRH Milanović:”Mi smo se obvezali dati jednu brigadu NATO-u. Američka ponuda je na stolu i iznimno je povoljna. Nema uopće plana. Kriminalni nemar.”

@radek

Sta mislis da Česi ovise o Bredeyama?!

ma kolega @diokidina ĐĐ radi punom parom, naravno da ne ovisi o Bredeyama.

kolega radek je tu iz nekih razloga, kojeg ne znam,  jer je profil otvorio 2020 godine kad se ĐĐ već kupio 😉 a po 1,5 do 2 kn neće više biti, pa je možda u tome kvaka da bi se male plašilo i da bi se dokupilo.

No, kako bilo ne izlazim, a imam dovoljan broj, pa da sve i propadne unaprijed sam se pripremio i pomirio 🤷‍♂️😊

https://www.tportal.hr/biznis/clanak/dd-specijalna-vozila-ugovorila-isporuku-4-4-mln-eura-vrijednih-vagona-20210618

Đ. Đaković ugovorio proizvodnju u vrijednosti 127 milijuna kuna

Također sam se pripremio i na rast naravno 🤭😂 dionice koje nemam ne komentiram negativno 🤷‍♂️ jer da smatram da nema perspekive, ne bi ih ni imao 🤣 ako nikako drugačije pošteno 😉

diokidina, 13.11.2021. u 21:57

@radek

Sta mislis da Česi ovise o Bredeyama?!

I da i ne. Vojni program svakako ovisi o njima jer se za HV odradilo većinu posla što se imalo (revizija tenkova). Ovisi i zbog strateških razloga velikih igrača iz vojne industrije. Dok se tu sve ne posloži nema ni odobrenja EK i nema ni Čeha.

Uz pretpostavku da su se Bakić i Ivanković iskrcali po nekim daleko višim cijenama pa eto treba proći 12 mjeseci ukoliko se ide u preuzimanje i to ističe nadoilazeći petak. Od petka nadalje Česi mogu kupovati do mile volje po trenutnim cijenama (oko 4 kune). Mogu ako žele dati i javnu neobvezujuću ponudu. Nekako mi se čini da nećemo gledati taj film.

Da se ponovim kad čujete da Macrone dolazi u posjet Hrvatskoj, kad se potpiše ugovor za Rafal, tada stiže i odobrenje EK za Đuru. Do tada status quo. Iza toga nama samo sića ili nula.

Ovo nije nagovaranje na kupnju ni prodaju.

sitnariba, 14.11.2021. u 14:04

ma kolega @diokidina ĐĐ radi punom parom, naravno da ne ovisi o Bredeyama.

kolega radek je tu iz nekih razloga, kojeg ne znam,  jer je profil otvorio 2020 godine kad se ĐĐ već kupio 😉 a po 1,5 do 2 kn neće više biti, pa je možda u tome kvaka da bi se male plašilo i da bi se dokupilo.

No, kako bilo ne izlazim, a imam dovoljan broj, pa da sve i propadne unaprijed sam se pripremio i pomirio 🤷‍♂️😊

https://www.tportal.hr/biznis/clanak/dd-specijalna-vozila-ugovorila-isporuku-4-4-mln-eura-vrijednih-vagona-20210618

Đ. Đaković ugovorio proizvodnju u vrijednosti 127 milijuna kuna

Kolega ne zamarajte se mojim profilom. Hvala.

@johnwayne

kad pišem Česi mislim na D.D. Acquisition!!!

zajedničko djelovanje ne postoji između 1. i 3. po redu dioničara, osim što su oboje iz Češke

osim špekulacija po forumima sa logikom “i pametnom dosta” nema tu ničega zakonski obvezujućeg niti je to itko dokazao ili dokazivao

i proučite zakon o preuzimanju dioničkih društva, članak 16

radek, 15.11.2021. u 10:56

 





diokidina, 13.11.2021. u 21:57



 

@radek

Sta mislis da Česi ovise o Bredeyama?!

 



 

I da i ne. Vojni program svakako ovisi o njima jer se za HV odradilo većinu posla što se imalo (revizija tenkova). Ovisi i zbog strateških razloga velikih igrača iz vojne industrije. Dok se tu sve ne posloži nema ni odobrenja EK i nema ni Čeha.

Uz pretpostavku da su se Bakić i Ivanković iskrcali po nekim daleko višim cijenama pa eto treba proći 12 mjeseci ukoliko se ide u preuzimanje i to ističe nadoilazeći petak. Od petka nadalje Česi mogu kupovati do mile volje po trenutnim cijenama (oko 4 kune). Mogu ako žele dati i javnu neobvezujuću ponudu. Nekako mi se čini da nećemo gledati taj film.

Da se ponovim kad čujete da Macrone dolazi u posjet Hrvatskoj, kad se potpiše ugovor za Rafal, tada stiže i odobrenje EK za Đuru. Do tada status quo. Iza toga nama samo sića ili nula.

Ovo nije nagovaranje na kupnju ni prodaju.

Nevjerojatna gomila gluposti kolega!

Protekom 12 mj niti zastarjeva obveza javne ponude, ukoliko nije ispunjena od strane preuzimatelja, niti se kako tvrdite “gubi cijena stjecanja”.

Dakle ostaje na snazi dokle god ju Česi ne ispune, ukoliko se dokaže da djeluju zajednički.

A to bi lako moglo biti i 10 kuna po dionici!

johnwayne, 15.11.2021. u 14:14

 





radek, 15.11.2021. u 10:56



 

 

A što znači točno obveza preuzimanja? Jel to znaci da moramo prodati dionice kao mali dioničari? Ili da će morati dati ponudu za dokapitalizaciju?



diokidina, 13.11.2021. u 21:57



 

 

@radek

Sta mislis da Česi ovise o Bredeyama?!

 

 



 

I da i ne. Vojni program svakako ovisi o njima jer se za HV odradilo većinu posla što se imalo (revizija tenkova). Ovisi i zbog strateških razloga velikih igrača iz vojne industrije. Dok se tu sve ne posloži nema ni odobrenja EK i nema ni Čeha.

Uz pretpostavku da su se Bakić i Ivanković iskrcali po nekim daleko višim cijenama pa eto treba proći 12 mjeseci ukoliko se ide u preuzimanje i to ističe nadoilazeći petak. Od petka nadalje Česi mogu kupovati do mile volje po trenutnim cijenama (oko 4 kune). Mogu ako žele dati i javnu neobvezujuću ponudu. Nekako mi se čini da nećemo gledati taj film.

Da se ponovim kad čujete da Macrone dolazi u posjet Hrvatskoj, kad se potpiše ugovor za Rafal, tada stiže i odobrenje EK za Đuru. Do tada status quo. Iza toga nama samo sića ili nula.

Ovo nije nagovaranje na kupnju ni prodaju.

 



 

Nevjerojatna gomila gluposti kolega!

Protekom 12 mj niti zastarjeva obveza javne ponude, ukoliko nije ispunjena od strane preuzimatelja, niti se kako tvrdite “gubi cijena stjecanja”.

Dakle ostaje na snazi dokle god ju Česi ne ispune, ukoliko se dokaže da djeluju zajednički.

A to bi lako moglo biti i 10 kuna po dionici!

 

johnwayne, 15.11.2021. u 14:14

 





radek, 15.11.2021. u 10:56



 

@johnwayne

kad pišem Česi mislim na D.D. Acquisition!!!

zajedničko djelovanje ne postoji između 1. i 3. po redu dioničara, osim što su oboje iz Češke

osim špekulacija po forumima sa logikom “i pametnom dosta” nema tu ničega zakonski obvezujućeg niti je to itko dokazao ili dokazivao

i proučite zakon o preuzimanju dioničkih društva, članak 16






diokidina, 13.11.2021. u 21:57



 

 

@radek

Sta mislis da Česi ovise o Bredeyama?!

 

 



 

I da i ne. Vojni program svakako ovisi o njima jer se za HV odradilo većinu posla što se imalo (revizija tenkova). Ovisi i zbog strateških razloga velikih igrača iz vojne industrije. Dok se tu sve ne posloži nema ni odobrenja EK i nema ni Čeha.

Uz pretpostavku da su se Bakić i Ivanković iskrcali po nekim daleko višim cijenama pa eto treba proći 12 mjeseci ukoliko se ide u preuzimanje i to ističe nadoilazeći petak. Od petka nadalje Česi mogu kupovati do mile volje po trenutnim cijenama (oko 4 kune). Mogu ako žele dati i javnu neobvezujuću ponudu. Nekako mi se čini da nećemo gledati taj film.

Da se ponovim kad čujete da Macrone dolazi u posjet Hrvatskoj, kad se potpiše ugovor za Rafal, tada stiže i odobrenje EK za Đuru. Do tada status quo. Iza toga nama samo sića ili nula.

Ovo nije nagovaranje na kupnju ni prodaju.

 



 

Nevjerojatna gomila gluposti kolega!

Protekom 12 mj niti zastarjeva obveza javne ponude, ukoliko nije ispunjena od strane preuzimatelja, niti se kako tvrdite “gubi cijena stjecanja”.

Dakle ostaje na snazi dokle god ju Česi ne ispune, ukoliko se dokaže da djeluju zajednički.

A to bi lako moglo biti i 10 kuna po dionici!

 

Krivi navod Pavel Maroušek 😋

A što znači točno obveza preuzimanja od strane čeha? Jel to znaci da moramo prodati dionice kao mali dioničari? Ili da će morati dati ponudu za dokapitalizaciju?

Opet krivo 😉 sigurno je slučajno da su Bakić, pa zatim Ivanović prodali baš obojica Česima 🤣🤣

S tim da su ovi koji imaju manje dionica u upravi, trenutno Pavel Petrovič..

Da, sigurno ne djeluju zajednički 👍😊

 

Mjesec dana nakon Nenada Bakića i drugi značajniji dioničar grupacije Đuro Đaković Ivan Božidar Ivanović prodao je svoj paket, a kupac, kao i u prvom slučaju dolazi iz Češke.


U Bakićevu slučaju to je bila zajednička tvrtka dva velika češka poduzetnika Jaroslava Strnada i Renea Matere, a od Ivanovića je dionice, pak, preuzela tvrtka ST Probin, kojom je u dioničku strukturu ušao još jedan češki poslovnjak Pavel Petrovič

Nemojte samo spominjati tog Bakica ovdje jer vidimo cega se god dotakne tamo samo raste cvijece ali doslovno. Zadnje mega ulaganje vidljivo i u Varteksu

New Report

Close