DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Primjetno je gomilanje gubitaka da se može pravdati (ocekivano) spajanje dionica kao kod druga Dalejovoda.

Ulaganje u ovu dionicu je čist hazarderluk , špekulacija sa odobrenjem programa od strane EK.

No poučeni iskustvom poput onog sa AMC kinematografa na NYSE kojeg su krajen 2020te počeli napuštati čak i institucionalni ulagatelji , da bi potom sa “stečajnog tečaja” 2.50 USd doslovno ekspodirao do 60 dolara , i ovdje vrijedi onaj stari dobar burzovni motto –

SVE.

Je

MOGUĆE 😉

Osobno ću ostati optimističan i reći da se odluka Komisije može očekivati svaki čas.

Ako bude pozitivna današnji će kupci biti nagrađeni duplexom.

A tek onda ce društvo oligarha iz sjene narodu objaviti još jedno spajanje i prekrajanje kapitala malih investitora.

Hbg ekipo, kako stvari sada stoje svima koji i dalje ulažu na ZSE u budućim ce razdobljima trebat ne samo Batman za tržišta kapitala.

Nego i Spajdermen, i Supermen i sva sila superheroja koja ce se timski suprostaviti ovoj ekipi big playersa koja ide od jedno do drugog dioničarskog društva i preuzima ga ovom novom, nazovi “vakserskom” metom preuzimanja.

Prvo postave totalne nesposobnjakoviče u uprave. Zatim im daju “licence 2 steal”, kako bi se čim brže nagomilao gubitak koji će kapital odvesti u negativu.

I potom u talu s velikim dioničarima donose odluke  o tom famoznom spajanju dionica na način koji je u ZTD uveden potpuno neustavnom praksom izmjene funkcionalnih odredbi.

Ali šta če ove naše jadne štale od sudova i suci koji su po pravnim fakultetima čitali Gućioneov Penthaus i šlatali mlade kolegice ispod hrasta stare katedre

 

Pomalo kolege, tek sad je iskopano svo smeće koje se godinama gomilalo 🙂

Sad vide ovi iz vlade HR , ministri itd.. pravo stanje i što su njihovi menadžeri radili 🙂

Sad državica ( naravno mi ) neka fino riješi te minuse ako hoće da ĐĐ preuzme gigant i vrati ĐĐ na staru svijetsku slavu i brend..

Ostajem i dalje u ĐĐ do zadnjeg pa tko ga hebe..

Bio bi scenarij kao na DLKV da je tadašnja uprava birala str.partnera, jer naše lopine drugo ni ne znaju nego sje.svoj narod.

Obzirom da ga je birao Bakić i najavio mogući povratak u ĐĐ ostajem do kraja.

 

investimir, 28.10.2021. u 15:18

ili česi ili propast

 

to je valjda jasno. i najuriti onoga koji ima obraza napisati kako ddjh pokazuje da ostvaruje ciljeve jer eto ima pozitivan normaliziranu ebitda


 

Upravo suprotno pitanje je “papirnatog gubitka” kako bi se istisnuli mali dioničari kroz umanjenje temeljnog kapitala i predala firma. Ako ne danas biti će tu posla za DORH sutra kako to već biva kod nas prilikom promjena struktura. Najviše bi se tu trebao pitati Kekez koji je to potpisao u ime uprave. Nije Tomaš lud da to potpisuje.

Hmm, možda u EK nisu baš takvi hlebinci.

Pa nitko normalan neće potpisati tu milijunsku krađu.

Zato Česi i traže da država riješi dug, a oni će očuvati radna mjesta i firmu, a i ne dirati dioničare jer oni/mi nismo napravili tu štetu firmi

Prisjetimo se vijesti od prije gotovo godinu dana.

Neočekivan zaplet: Bakić bez ijedne dionice, Česi ‘iz sjene’ ulaze u igru

Plan restrukturiranja zapeo u EK. Rezultati i dalje u crvenom. Dionica na 4 kune kao i prije godinu dana.

Što nas očekuje 18.11.2021., godinu dana nakon prodaje dionica NB?

Kako dišu najveći dioničari?

He, ali vas je Bakić sve preveslao i prodao ljudima koji znaju i hoće.

Naravno da je bolje da su Česi ušli, jer bi tko god da je ušao proglasio stečaj i kupio za 1.kunu!! I sje.sve dioničare..

Pričamo vojnoj industriji, za koje HR boli du.e, a i sve se poslalo na EK kako ovi naši ne bi mešetarili i dalje..

Još malo 👌

https://novac.jutarnji.hr/novac/aktualno/dusan-sesok-vlasnik-iskre-meni-je-industrija-sve-15117838

 

Đuro Đaković je bio naša želja. Međutim, možda je ulazak u Đuru Đakovića za nas, ipak, bio previše složen. U Đuri Đakoviću su privatni vlasnici, državni fondovi i mali dioničari, a tvrtka je imala sve uvjete za stečaj. Imala je ogroman negativni kapital. Situacija je bila takva da bi svi trebali izgubiti sve, da bismo onda mi ili netko drugi ušli i dokapitalizirali kompaniju. Ili da završi u stečaju pa da je onda netko kupi. Osobno nisam imao snage da dođem pred dioničare i kažem im da su izgubili sve. Ne mogu doći u neku sredinu a da me ne prihvaćaju. Meni to ne treba. Inače, mislim da proizvodni program Đure Đakovića ima perspektivu. Koliko znam, to sada preuzima kompanija D. D. Acquisition, čiji su češki vlasnici iz iste djelatnosti tako da je to svakako plus za Đuru Đakovića. Nije mi teško priznati da je to bolje za Đuru Đakovića nego da smo mi ušli.

sitnariba, 09.11.2021. u 08:40

He, ali vas je Bakić sve preveslao i prodao ljudima koji znaju i hoće.

Naravno da je bolje da su Česi ušli, jer bi tko god da je ušao proglasio stečaj i kupio za 1.kunu!! I sje.sve dioničare..

Pričamo vojnoj industriji, za koje HR boli du.e, a i sve se poslalo na EK kako ovi naši ne bi mešetarili i dalje..

Još malo 👌

https://novac.jutarnji.hr/novac/aktualno/dusan-sesok-vlasnik-iskre-meni-je-industrija-sve-15117838

 

Đuro Đaković je bio naša želja. Međutim, možda je ulazak u Đuru Đakovića za nas, ipak, bio previše složen. U Đuri Đakoviću su privatni vlasnici, državni fondovi i mali dioničari, a tvrtka je imala sve uvjete za stečaj. Imala je ogroman negativni kapital. Situacija je bila takva da bi svi trebali izgubiti sve, da bismo onda mi ili netko drugi ušli i dokapitalizirali kompaniju. Ili da završi u stečaju pa da je onda netko kupi. Osobno nisam imao snage da dođem pred dioničare i kažem im da su izgubili sve. Ne mogu doći u neku sredinu a da me ne prihvaćaju. Meni to ne treba. Inače, mislim da proizvodni program Đure Đakovića ima perspektivu. Koliko znam, to sada preuzima kompanija D. D. Acquisition, čiji su češki vlasnici iz iste djelatnosti tako da je to svakako plus za Đuru Đakovića. Nije mi teško priznati da je to bolje za Đuru Đakovića nego da smo mi ušli.

I tebi je ovo pozitivna vijest? Kako kolega? Jasno je opisao stanje. Danas je samo još gore za male dioničare.

Jasno je opisao stanje točno, jesu Česi proglasili stečaj, nisu, otpili su 12 uhljeba iz Ind.rješenja i čiste dalje..

Koliko su Česi već u ĐĐ skoro pola godine

Zašto je sve otišlo prema EK da oni odobre ? zato da ih ovi naši ne mogu hebat , da ih skinu s k… i započnu gigantske poslove..

 

Hoćete ostati u ĐĐ vratite u ĐĐ što su vaši zdrpili, sve čisto

sitnariba, 09.11.2021. u 12:19

Jasno je opisao stanje točno, jesu Česi proglasili stečaj, nisu, otpili su 12 uhljeba iz Ind.rješenja i čiste dalje..

Koliko su Česi već u ĐĐ skoro pola godine

Zašto je sve otišlo prema EK da oni odobre ? zato da ih ovi naši ne mogu hebat , da ih skinu s k… i započnu gigantske poslove..

 

Hoćete ostati u ĐĐ vratite u ĐĐ što su vaši zdrpili, sve čisto

Sve OK si ti zaključio osim očitog i već javno izrečenog. Plan restrukturiranja je morao u EK na odobrenje. Česi ne žele preuzimati stara dugovanja, a da bi se to dogodilo mi postojeći dioničari smo prošlost.

Za manje od 10 dana eto i godine dana od kad je tvoj heroj NB izašao. Nadam se da će tada prozboriti malo o Đuri. Do tada nitko ne trži.

Ako imaš malo konkretniji info podjeli s kolegama.

 

Cim sluzbeno dođe da je prosao plan rekonstrukiranje od EU dionica ide momentalno na 1€.

A tko zeli dugorocno je bolja investicija. Ja sam Inace za dugorocno, ali ovaj put sam za kratkorocno.

Danas je sve jasno gdje zapinje. Nije EK, već naša vlada. Đuro je moneta za podkusurivanje u nabavci vojne opreme.

Česi uz 41% malih dioničara su u prednosti pred državnim uhljebima, tako da vlada može ništa, a Česi da su mislili sje.male već bi na početku to odradili

ĐĐ specijalna vozila traži dvoje ljudi za planiranje u proizvodnji

https://burzarada.hzz.hr/Posloprimac_RadnaMjesta.aspx?trazi=1&pojam=DIPLOMIRANI+STROJARSKI+IN%C5%BDENJER&top=1

 

PLANER/PLANERKA PRIPREME U PROIZVODNJI


 

Radno mjesto



 SLAVONSKI BROD, BRODSKO-POSAVSKA ŽUPANIJA

@sitnariba

Traze dvi fakultetno obrazovane osobe, radi povecanog obima posla.

New Report

Close