DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

A gdje su ostali što su dali petama vjetra, koliko su oni imali godišnje plaće 🤣🤣 e “naš” Kekez, sad buš malo ipak stegnul remen 🤭🤣 Pavel ti diše za tom loptom 🤣🤣

https://m.sbplus.hr/slavonski_brod/gospodarstvo/objavljeno_koliko_godisnje_zaradi_predsjednik_uprave_dd.aspx#.YZOKo1PR9zA

Kolega Bently, Bakić je sačuvao Varteks da..

Radna mjesta, dioničare itd..malo se bolje informirajte prije nego što pišete kako vama paše 😉👍 plus, šparu prodao ono što su “naši” hr igrači godinama zanemarivalj, jeste prošli u VŽ kroz Varteks zonu kako to izgleda ? niste, jer da jeste onda bi vam bilo jasno da se zanemarivanje 30+ godina ne može kroz malo vremena ispraviti 👍

Kolega riba

Bakić je više love pogubio u svojim ulaganjima na burzi nego bilo tko u povijesti, stoga nemojte pričati gluposti o Varteksu i Bakiću. Pa taj vaš Bakić prodavao je spinove da će ddjh biti novi ernt i to promovirao na svom blogu. Kada je sve palo u vodu izbrisao sve te postove da mu se ljudi ne smiju.

 

Kolega Bently u pravu ste, krivim ulaganjima i predviđanjima siroti Bakić je propao 👍☺

Da je Bakić imao jači utjecaj od početka u ĐĐ , ĐĐ bi to i bio što ste naveli i jači,  ali gdje će protiv bagre lopovske on sam, tako da im je smijestio na finjaka, pa se neka vrte lagano 😉

https://www.liberal.hr/gordan-maras-sdp-varteks-nenad-bakic-847

Kolega riba

Bakić je više love pogubio u svojim ulaganjima na burzi nego bilo tko u povijesti, stoga nemojte pričati gluposti o Varteksu i Bakiću. Pa taj vaš Bakić prodavao je spinove da će ddjh biti novi ernt i to promovirao na svom blogu. Kada je sve palo u vodu izbrisao sve te postove da mu se ljudi ne smiju.

 

ner brini ti za bakića, on je više love pogubio no što ćemo ti i ja ikada vidjeti. a još toliko mu je i ostalo

 

ono što jebgurao kod valamara , to je gurao i kod ddjh i varteksa, u valamaru je 100 uspio i zaradio, u vart napola, a u ddjh nije uspio

 

nike kriv on, nego beskrajno gramzivi, korumpirani i šupljoglavi kradezeovci i ostali skakavci a la hns koji svaku državnu tvrtku a vogami i ministarstvo i agenciju a la eu fondovi vide kao priliku da isisaju sve do zadnje lipe

 

da je bakić uspio prije dvije, tri godine, mi bismo danas bili na 40 kn.ovako ako napokon privatni gazda kojeg je on doveo preuzme ddjh i nama ostane 1 ili 2vkn od svakew dionice, toce biti njegova zasluga, a ne moja ili tvoja ili države jer ti koji rade za državu neće čeha ni ikoga poštenog jer čeh ne da da se krade

 

 

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

Zar vi ne vidite iz današnjih uhićenja da nas kradu 30 godina,.svoj narod! sramota! I ? Što će jedan Bakić sa takvim lešinarima koji su u politici i vrhu ? sam ništa! znači da nije uvalio Čehe, ĐĐ bi već bio u stečaju i kupljen za 1.kn !

Ne prodajem ni jednu dionicu, koliko god da ovo sve traje, ni jednu

Kolega @Investimir svaka na mjestu 👍 tu nemam što za dodati.

investimir, 16.11.2021. u 19:59

Kolega riba

Bakić je više love pogubio u svojim ulaganjima na burzi nego bilo tko u povijesti, stoga nemojte pričati gluposti o Varteksu i Bakiću. Pa taj vaš Bakić prodavao je spinove da će ddjh biti novi ernt i to promovirao na svom blogu. Kada je sve palo u vodu izbrisao sve te postove da mu se ljudi ne smiju.

 

ner brini ti za bakića, on je više love pogubio no što ćemo ti i ja ikada vidjeti. a još toliko mu je i ostalo

 

ono što jebgurao kod valamara , to je gurao i kod ddjh i varteksa, u valamaru je 100 uspio i zaradio, u vart napola, a u ddjh nije uspio

 

nike kriv on, nego beskrajno gramzivi, korumpirani i šupljoglavi kradezeovci i ostali skakavci a la hns koji svaku državnu tvrtku a vogami i ministarstvo i agenciju a la eu fondovi vide kao priliku da isisaju sve do zadnje lipe

 

da je bakić uspio prije dvije, tri godine, mi bismo danas bili na 40 kn.ovako ako napokon privatni gazda kojeg je on doveo preuzme ddjh i nama ostane 1 ili 2vkn od svakew dionice, toce biti njegova zasluga, a ne moja ili tvoja ili države jer ti koji rade za državu neće čeha ni ikoga poštenog jer čeh ne da da se krade

 

 


 

 

Sto ce Bakic u politici kazete? Dobro ste me nasmijali. Pa kad je je Kolinda bila predsjednica dezurao je po svim ministarstvima. Brat mu se gurao gdje god je bio kakav natjecaj da se uhljebi na poziciju, htio postati i dekanom fakulteta u zg, promjenio brdo stranaka a sada u skupstini zg prodaje maglu i ima iste fore kao bakic. Shvacam ja vas da boli sto ste popusili lovu jer ste ga slusali i ulagali kao on. Tko zna mozda za 100 godina dobije i spomenik kao neshvaceni matematicar kojeg su izigrali politicari institucije i poslovne odluke. Sto se pak tice varteksa da nema hdz-a u Vz, Cacic bi vec to odavno sravnio sa zemljem a onda bi i dionica vrijedila valjda puno vise nego danas 😂

Znači kolega Bently po napisanom nemate dionice ĐĐ, čemu onda gubite vrijeme 🤷‍♂️😊

Citiram vas: Shvacam ja vas da boli sto ste popusili lovu jer ste ga slusali i ulagali kao on.

Plus, uzevši u obzir ostavke 2019 i 2020 ne bih se čudio da ovdje na forumu ima izbjeglih članova 🤣🤣

Kažem vam i ponavljam,  ja svoje dionice ĐĐ ne prodajem 😉

https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/uprava-duro-dakovic-specijalnih-vozila-dala-ostavku-9662236

https://www.google.com/amp/s/m.vecernji.hr/amp/vijesti/clan-uprave-duro-dakovic-grupe-posavac-podnio-ostavku-1373925

https://www.google.com/amp/s/m.vecernji.hr/amp/vijesti/radnici-ure-akovica-od-vlade-traze-pomoc-od-uprave-ostavku-1355947

Što nam donosi kraj studenog? Bradley LOA, EK, Česi, vlada RH. Kamo ide ĐĐ?

 

radek, 18.11.2021. u 20:09

Što nam donosi kraj studenog? Bradley LOA, EK, Česi, vlada RH. Kamo ide ĐĐ?

 

valjda neće u stečaj?

Otisao bih davno u stecaj da su Česi zeljeli.

https://www.seebiz.eu/drustvo/macron-sljedeci-tjedan-u-sluzbenom-posjetu-hrvatskoj/267871

Dolazi na konacni dogovor.

stečaj možda neće biti ali nekakav vid nulovanja sadašnjih dioničara je po meni više nego izvjestan, npr. 10 sadašnjih dionica za jednu novu ili možda 100 za 1 kao kod dalekovoda

na ignoriranju: ljudska bijeda "nabiduasku" (dno dna)

New Report

Close