DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

apatero1, 12.05.2021. u 15:57

…..a što netko fino pase ove diskontne dionice 👍

diskontne dionice??? BVPS im je ispod 0, tj. -19,68 kn!!! po čemu je onda ddjh na 4 kune diskontiran??!

budapest !

zvekir, 13.05.2021. u 12:11

 





apatero1, 12.05.2021. u 15:57



 

…..a što netko fino pase ove diskontne dionice 👍

 



 

diskontne dionice??? BVPS im je ispod 0, tj. -19,68 kn!!! po čemu je onda ddjh na 4 kune diskontiran??!

Ako ne znaš odgovor na ovo pitanje onda stavi novac na banku i tamo ga čuvaj

apatero1, 13.05.2021. u 14:47

 









zvekir, 13.05.2021. u 12:11



 

 





apatero1, 12.05.2021. u 15:57



 

 

…..a što netko fino pase ove diskontne dionice 👍

 

 



 

diskontne dionice??? BVPS im je ispod 0, tj. -19,68 kn!!! po čemu je onda ddjh na 4 kune diskontiran??!

 



 

Ako ne znaš odgovor na ovo pitanje onda stavi novac na banku i tamo ga čuvaj

pa ne tvrdim ja da je 4 kune diskontna cijena nego ti, ja tvrdim da je uz BV od -19,68 kuna po dionici ovo enormno skupo, a ne jeftino kao što ti tvrdiš! ako imaš argumente i brojeve koji dokazuju suprotno onda ih napiši, a u protivnom prestani lupetati o diskontnim cijenama!

budapest !

Zar bi netko kupovao po 4 kune da nije diskont , prije dva mjeseca cjena je prelazila i pet kuna , jel to neki fenomen ili netko ima viziju

Nego, jel bio Banožić neki dan u ĐĐ 🙂 se neš dogovaralo možda 🤔 će da čujemo do kraja mjeseca valjda nešto novog 🙂

https://www.seebiz.eu/drustvo/banozic-odluku-o-borbenim-zrakoplovima-ocekuje-u-ovom-mjesecu/257851/

No je, bil je 🙂 nekaj se nakuhava tak mi to zgledi 🙂

https://www.seebiz.eu/tvrtke/banozic-u-dd-specijalnim-vozilima-nove-prilike-u-kontekstu-povlacenja-novca-iz-europskog-obrambenog-fonda/257600/

Nije li predsjednik upravo na dnevniku 1 ,objavio cjenu aviona koji se nabavljaju u vrijednosti od milijardu do dvije milijarde eura , s obzirom da su f-16 stice jedine skuplje od milijarde eura , dok su ostali ispod milijarde značili to  da su f-16 pobjedile na natječaju

Samo za info 😉 ako treba netko posao u ĐĐ specijalna vozila 🙂 rok je do sutra 😉

 

https://burzarada.hzz.hr/RadnoMjesto_Ispis.aspx?WebSifra=113481682

Kolega apatero1, mi ćemo da budemo ili pukovnici ili pokojnici 🙂 tko ga hebe 😉

Ali eto kao što se vidi ĐĐ prima nove ljude i to programere, pa se meni sve vidi da ćemo da budemo pukovnici 😉

Kolega sitnariba još jedanaest dana pa će na dan državnosti objaviti odabir aviona , na predsjednikovo obraćanje čini mi se da su u pitanju f16  a s obzirom da su amerikanci već iskazali interes oko đure i bradlya te otvaranja u đakoviću pogona za održavanje bradlya za ovaj dio europe , čini mi se da tu neće biti pukovnika već generala

Će da pričekamo tih par dana, ali onda poslije i par godina 😉

Isto vjerujem da će Ameri proći 👍🏻 Šveđani da su trebali već bi prošli po tom pitanju..

sitnariba, 19.05.2021. u 14:05

Će da pričekamo tih par dana, ali onda poslije i par godina 😉

Isto vjerujem da će Ameri proći 👍🏻 Šveđani da su trebali već bi prošli po tom pitanju..

Da vam pravo velim meni nije bitna cjena dionice na prvom mjestu očekivanja mi je dividenda

Vlada jučer odlučila koje borbene zrakoplove kupujemo, objava idući tjedan

Ne loše 😉 i ja čekam isto, pa kad dođe dobro dođe 😉 a mogla bi kroz 2-3 godine biti fina..

apatero1, 19.05.2021. u 14:23

 





sitnariba, 19.05.2021. u 14:05



 

Će da pričekamo tih par dana, ali onda poslije i par godina 😉

Isto vjerujem da će Ameri proći 👍🏻 Šveđani da su trebali već bi prošli po tom pitanju..

 



 

Da vam pravo velim meni nije bitna cjena dionice na prvom mjestu očekivanja mi je dividenda

 

5.kn bog bogova 😉 👍🏻 skoro godišnja plaća 🙂

 

New Report

Close