DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

https://vijesti.hrt.hr/gospodarstvo/banozic-s-predstavnicima-tvrtke-duro-dakovic-specijalna-vozila-dd-1730429

 

Bila je to prilika da popričamo i o kratkoročnim i dugoročnim planovima Ministarstva, u kojima se dosadašnja uspješna i kvalitetna suradnja MORH-a i “Đuro Đaković Specijalna vozila” nastavlja na obostrano zadovoljstvo i u narednom razdoblju, rekao je predsjednik Uprave tvrtke Danijel Marić.

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

Dobro je dobro, samo nek se oni maknu što dalje od Đure i puste Čehe da rade posao u budućnosti kako spada, jer su dosta muzli 🙂

Uskoro će vidjet što ĐĐ može 😉

Eto odakle se može još para izvući, kako sam na početku rekao, dugovi su najmanji problem 🙂

https://www.seebiz.eu/tvrtke/banozic-u-dd-specijalnim-vozilima-nove-prilike-u-kontekstu-povlacenja-novca-iz-europskog-obrambenog-fonda/257600

sitnariba, 10.05.2021. u 18:27

Eto odakle se može još para izvući, kako sam na početku rekao, dugovi su najmanji problem 🙂

https://www.seebiz.eu/tvrtke/banozic-u-dd-specijalnim-vozilima-nove-prilike-u-kontekstu-povlacenja-novca-iz-europskog-obrambenog-fonda/257600

Možda ovo i nije izvlačenje love iz đakovića , vlada povlači lovu iz EU  za razvoj OSRH  , tu lovu usmjeri prema đakoviću koji će proizvesti naručeno naoružanje , što znači vojsjki RH  vojni proizvod đakoviću novac EU fondova , dioničarima  dividenda , može i BMW nemora to biti MRC

Ma ne mislim da će izvući iz ĐĐ kolega apatero1,  već iz fondova kako i kažu, što je super naravno 😉

Čak razmišljam i dokupiti koju hiljadu ovih dana 🤔 mislim da smo najgore prošli 😃

sitnariba, 10.05.2021. u 19:22

Ma ne mislim da će izvući iz ĐĐ kolega apatero1,  već iz fondova kako i kažu, što je super naravno 😉

Naravno da niste mislili da će izvlačiti iz đakovića , samo sam proširio vaše mišljenje , da bih na kraju zaokružio i poruku česima što se tiče dividende koja ne mora biti MRC  da to može da bude i BMW

Samo bježimo dalje od ovih predizbornih laži. Neka Česi već jednom javno iznesu svoje planove.

 

investimir, 10.05.2021. u 18:09

https://vijesti.hrt.hr/gospodarstvo/banozic-s-predstavnicima-tvrtke-duro-dakovic-specijalna-vozila-dd-1730429

 

Bila je to prilika da popričamo i o kratkoročnim i dugoročnim planovima Ministarstva, u kojima se dosadašnja uspješna i kvalitetna suradnja MORH-a i “Đuro Đaković Specijalna vozila” nastavlja na obostrano zadovoljstvo i u narednom razdoblju, rekao je predsjednik Uprave tvrtke Danijel Marić.

 

sitnariba, 10.05.2021. u 18:15

Dobro je dobro, samo nek se oni maknu što dalje od Đure i puste Čehe da rade posao u budućnosti kako spada, jer su dosta muzli 🙂

a sad bi mogli musti česi i kod ulaza, a pogotovo i kada uđu unutra jer su jedini preostali ulagač pa će diktirati uvjete.. a kad diktiraju uvjete, onda će se pobrinuti da za svoje ulaganje dobiju maksimum jer nisu ludi svoj novac poklanjati malim špekulantima.

zaključno, nulovanja ćete se vjerojatno spasiti, ali šišanja kroz dokap jako teško

😉 svaki komentar bi bio suvišan 😃

Ono što je važno istaknuti je potreba za ozelenjavanjem procesa u kutinskoj Petrokemiji. Vodik bi se koristio i u proizvodnji Đure Đaković, RASCO-u, Hittneru, u prometu i za energetske potrebe. Nadamo se, jednog dana i u Krašu, Podravci i Vindiji, tvrtkama koje stalno teže višem i kvalitetnijem.

 

Europa vjeruje u vodik, a to je i velika prilika za hrvatsko gospodarstvo

Iz istog članka 🙂

Kao i češke tvrtka koja je ušla u Đuru Đakovića. Oni su povukli sredstva za razvoj tehnologija na vodik. Tvrtka razvija više kombinacija i više strukturalnih projekata na vodik i upotrebu gorivnih članaka.

Iz arhive, ako netko ne prati 🙂 nisu Česi od jučer 😉

https://www.seebiz.eu/tvrtke/vodik-kao-jedan-od-argumenata-bolje-buducnosti-dure-dakovica/241292/

hrvalin, 11.05.2021. u 07:46

 





sitnariba, 10.05.2021. u 18:15



 

Dobro je dobro, samo nek se oni maknu što dalje od Đure i puste Čehe da rade posao u budućnosti kako spada, jer su dosta muzli 🙂

 



 

a sad bi mogli musti česi i kod ulaza, a pogotovo i kada uđu unutra jer su jedini preostali ulagač pa će diktirati uvjete.. a kad diktiraju uvjete, onda će se pobrinuti da za svoje ulaganje dobiju maksimum jer nisu ludi svoj novac poklanjati malim špekulantima.

zaključno, nulovanja ćete se vjerojatno spasiti, ali šišanja kroz dokap jako teško

[/quot

Što bi ja bez prosvjetitelja , ali ipak za deset dana bi mogao dokupiti par tisuća komada , mada oni kojima će sigurno kupovanje biti na 50 kuna nikad mi neće oprostiti

 

…..a što netko fino pase ove diskontne dionice 👍

Od koga će PPD kupovati vagone? Koncesiju za luku Rijeka su dobili. Pristupne ceste se grade. I pruga iz Rijeke prema srednjoj Europi će se modernizirati kad završe žalbe. Riječka luka će ponovno biti značajnija od Kopra.

New Report

Close