DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Otkako sam zadnji puta nesto sitno prokomentirao Djuru ovdje na Forumu, na samo jednoj ali vrijednoj kriptovaluti sam u tjedan dana ponistio kompletan 6-znamenkasti gubitak na Djuri.

Kada nakon godina agonije u tjedan dana zaradis ne 300% nego 3000% ili 30x ulozeno, osjetis brutalno olaksanje.

Sve i da Djuro ode na 1 kn (a nece, moze biti samo bolje), napokon disem punim plucima😊

 

Kolega Viper, koja valuta je u pitanju?

viper666, 06.05.2021. u 22:56

Otkako sam zadnji puta nesto sitno prokomentirao Djuru ovdje na Forumu, na samo jednoj ali vrijednoj kriptovaluti sam u tjedan dana ponistio kompletan 6-znamenkasti gubitak na Djuri.

Kada nakon godina agonije u tjedan dana zaradis ne 300% nego 3000% ili 30x ulozeno, osjetis brutalno olaksanje.

Sve i da Djuro ode na 1 kn (a nece, moze biti samo bolje), napokon disem punim plucima😊

 

Kolega Radek, radi se o EarnX kriptovaluti

Znači Česima izgleda 🙂

https://m.sbplus.hr/slavonski_brod/gospodarstvo/industrija/drzava_ce_prodati_svoje_udjele_u_podravki_i_duri_dakovicu.aspx#.YJbaZewj6DY

Malo novosti još

sitnariba, 08.05.2021. u 20:40

Znači Česima izgleda 🙂

https://m.sbplus.hr/slavonski_brod/gospodarstvo/industrija/drzava_ce_prodati_svoje_udjele_u_podravki_i_duri_dakovicu.aspx#.YJbaZewj6DY

Vjerojatno je ovo razlog zbog čega je pao promet ovom dionicom , česi će otkupiti državne dionice i imat će većinski udjel , a mali dioničari iz opreza ne kupuju jer nisu znali za ovaj dil države i čeha  , ali uglavnom država će prodajom svojih dionica pokriti državna jamstva , sva radna mjesta će biti spašena i još će se tisuću i pol još radnih mjesta otvoriti i svi zadovoljni a dug je namiren prodajom državnih dionica

 

apatero1, 09.05.2021. u 12:51

 





..,država će prodajom svojih dionica pokriti državna jamstva , sva radna mjesta će biti spašena i još će se tisuću i pol još radnih mjesta otvoriti i svi zadovoljni a dug je namiren prodajom državnih dionica





hahaha, znači država će prodati svoje dionice i tako će joj biti isplaćena državna jamstva, pokriti dug, valjda i kredite koje je država dala ddjh?? vejrojatno će i svakom dioničaru od te love pokloniti novi BMW?!? majko moja koje gluposti se ovdje pišu, za ne vjerovati…nije ni čudo da ste sve pare pogubili na burzi kad ne razumijete niti osnove 👎

 

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Ili kako veli zorangutan propast će i đuro đaković a samin tim i  cjela čehoslovačka

👍🏻 🙂 to je tako kad se ne kupi kad je za čunga lungu bila dionica, pa sad niš opet nije dobro 😉





apatero1, 09.05.2021. u 18:10



Ili kako veli zorangutan propast će i đuro đaković a samin tim i  cjela čehoslovačka



 

Sitnariba  nemoj se zekati sa našim zorangutanom on ima ribež za usitnjavanje dionica

TOP 🤣🤣

apatero1, 09.05.2021. u 20:20

Sitnariba  nemoj se zekati sa našim zorangutanom on ima ribež za usitnjavanje dionica

 

sitnariba, 08.05.2021. u 20:49

Malo novosti još


Kekez mi je preoptimistican u svojim izjavama. Kao da je sve dogovoreno sa Česima.

direktor je rekao “uskoro očekiva da dođe na vladu” i još “da je bilo vraćeno na doradu (valjda česima) ….. i kako očekiva da “česi” postanu većinski vlasnici a ovi postojeći vlasnici manjinski ……… možda je “sukob” da li će cijana dokapa biti po 15 ili 20 kuna ( 10 kuna je zakonski minumu )

DAJ PET !!!

mikro, 10.05.2021. u 10:38

direktor je rekao “uskoro očekiva da dođe na vladu” i još “da je bilo vraćeno na doradu (valjda česima) ….. i kako očekiva da “česi” postanu većinski vlasnici a ovi postojeći vlasnici manjinski ……… možda je “sukob” da li će cijana dokapa biti po 15 ili 20 kuna ( 10 kuna je zakonski minumu )

dokap uopće ne mora ići po nominali,što znači da ga oni mogu napraviti i po 1 kn

Česima se i te kako žuri. Možda u toj njihovoj žurbi i mi bolje prođemo. Pred njima su 2 velika posla: modernizacija željeznice (na razini EU) i obnova borebnih vozila u Češkoj i Slovačkoj (moraju dovršiti u narednih 5 godina). Netko to treba odraditi, a nema ih puno koji to mogu. Đuro ima dobru osnovu na koju se može nadograditi tj. uklopiti u sustave njihovih kompanija. Samo jako naprjed.

 

New Report

Close