DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@mikro: A preneseni gubici iz ranijih godina? Tko ce ih pokriti, kada i na koji nacin? Kako se to uklapa u Vasu matematiku?

Best case za nas male dionicare je da nema smanjenja TK i spajanja dionica 50:1 uz dokap po 20kn, worst case je spajanje 50:1 i dokap po 10kn. Stecaj kao worst case nije opcija jer ce Vlada RH skinuti gace i pristati na sve sto traze Cesi jer znaju da bi im stecaj bio politicko samoubojstvo.Negdje izmedju ova dva ekstrema ce po meni biti odradjena prica s Cesima.

Kao kolega Radek, i ja sam svjestan da sam u ovom trenutku izgubio na Djuri i to 6-znamenkasti iznos kuna ali radi se o nerealiziranom, papirnatom gubitku. Da li cu za 10 ili 20 godina biti na pozitivnoj nuli, ostake za vidjeti. Zivi bili pa vidjeli.

viper666, 13.03.2021. u 20:53

@mikro: A preneseni gubici iz ranijih godina? Tko ce ih pokriti, kada i na koji nacin? Kako se to uklapa u Vasu matematiku?

Best case za nas male dionicare je da nema smanjenja TK i spajanja dionica 50:1 uz dokap po 20kn, worst case je spajanje 50:1 i dokap po 10kn. Stecaj kao worst case nije opcija jer ce Vlada RH skinuti gace i pristati na sve sto traze Cesi jer znaju da bi im stecaj bio politicko samoubojstvo.Negdje izmedju ova dva ekstrema ce po meni biti odradjena prica s Cesima.

Kao kolega Radek, i ja sam svjestan da sam u ovom trenutku izgubio na Djuri i to 6-znamenkasti iznos kuna ali radi se o nerealiziranom, papirnatom gubitku. Da li cu za 10 ili 20 godina biti na pozitivnoj nuli, ostake za vidjeti. Zivi bili pa vidjeli.

Mislim da je čekanje 10 do 20 g na neku dobit pretjerivanje, to bi vam već možda bilo za kojih 2 godine pa i ranije, zavisno od vašeg prosjeka ulaza

viper666, 13.03.2021. u 20:53

@mikro: A preneseni gubici iz ranijih godina? Tko ce ih pokriti, kada i na koji nacin? Kako se to uklapa u Vasu matematiku?

Best case za nas male dionicare je da nema smanjenja TK i spajanja dionica 50:1 uz dokap po 20kn, worst case je spajanje 50:1 i dokap po 10kn. Stecaj kao worst case nije opcija jer ce Vlada RH skinuti gace i pristati na sve sto traze Cesi jer znaju da bi im stecaj bio politicko samoubojstvo.Negdje izmedju ova dva ekstrema ce po meni biti odradjena prica s Cesima.

Kao kolega Radek, i ja sam svjestan da sam u ovom trenutku izgubio na Djuri i to 6-znamenkasti iznos kuna ali radi se o nerealiziranom, papirnatom gubitku. Da li cu za 10 ili 20 godina biti na pozitivnoj nuli, ostake za vidjeti. Zivi bili pa vidjeli.

Ako je 600 mil kuna dug ,a koji je ražentan na 250 ,a to sve piše u godišnjem izvješću o kojem vi to starom dugu govorite

 


 



 

Mislim da je čekanje 10 do 20 g na neku dobit pretjerivanje, to bi vam već možda bilo za kojih 2 godine pa i ranije, zavisno od vašeg prosjeka ulaza

[/quote]

Pretjerivanje? 7980 dionica po average cijeni od 32.60kn ili 250T HRK je moja DDJH prica. Ako ostanem neosisan, dionica bi trebala u 2 godine narasti skoro 8 puta. Nije nemoguce ali je poprilicno nerealno.

Ako budem osisan 10:1, dionica bi trebala porasti skoro 80 puta a ako budem osisan 50:1 onda 400 puta u odnosu na trenutnu trzisnu cijenu. Promatrano iz ove perspektive 10 ili 20 godina mi se cini poprilicno realnim iako imam feeling da nikada necu docekati pozitivnu nulu a kamoli neki profit na ovoj dionici.

viper666, 14.03.2021. u 14:01

 


 

 

 



 

 

Mislim da je čekanje 10 do 20 g na neku dobit pretjerivanje, to bi vam već možda bilo za kojih 2 godine pa i ranije, zavisno od vašeg prosjeka ulaza

Pretjerivanje? 7980 dionica po average cijeni od 32.60kn ili 250T HRK je moja DDJH prica. Ako ostanem neosisan, dionica bi trebala u 2 godine narasti skoro 8 puta. Nije nemoguce ali je poprilicno nerealno.

Ako budem osisan 10:1, dionica bi trebala porasti skoro 80 puta a ako budem osisan 50:1 onda 400 puta u odnosu na trenutnu trzisnu cijenu. Promatrano iz ove perspektive 10 ili 20 godina mi se cini poprilicno realnim iako imam feeling da nikada necu docekati pozitivnu nulu a kamoli neki profit na ovoj dionici.

[/quote]

OK, ali morate znati ako se priča pozitivno rasplete, da će dionica brzo gore, to se i prije dešavalo. A i zašto bi bili ošišani, moguće da se to riješi drugačije, zato glavu gore, još uvijek mislim da je 2 do 3 g realnija opcija za pričekati 😊

Ako je 600 mil kuna dug ,a koji je ražentan na 250 ,a to sve piše u godišnjem izvješću o kojem vi to starom dugu govorite

[/quote]

Govorim o 437M prenesenih gubitka iz ranijih godina koji nisu ukljuceni u 600M obveza iz tekuceg poslovanja, vec cu dodatak/”slag” na tortu.

Taj preneseni gubitak ce netko u nekom trenutku morati pokriti – bilo smanjenjem TK sto su prolse godine pokusali progurati Kekez i Popijac ali im nije proslo na GS, bilo iz buduce dobiti sto je usvojeno na zadnjoj GS

@zm1: Iz Vasih rijeci u Bozje usi🙏🤞, s time da ja se vodim onom narodnom uzrecicom “nadaj se najboljem, budi spreman na najgore”😂


 

Mozda sam mrvicu pretjerao sa 10 do 20 godina pa cu ponukan Vasim optimizmom korigirati pocetnu procjenu na min 5 do max 10 godina – jos sam mlad i mogu cekati, a i Bitcoin i Ethereum mi sasvim solidno umanjuju gubitak na DDJH😉😎


 

 

 

 

 



 

 

Mislim da je čekanje 10 do 20 g na neku dobit pretjerivanje, to bi vam već možda bilo za kojih 2 godine pa i ranije, zavisno od vašeg prosjeka ulaza

 



 

Pretjerivanje? 7980 dionica po average cijeni od 32.60kn ili 250T HRK je moja DDJH prica. Ako ostanem neosisan, dionica bi trebala u 2 godine narasti skoro 8 puta. Nije nemoguce ali je poprilicno nerealno.

Ako budem osisan 10:1, dionica bi trebala porasti skoro 80 puta a ako budem osisan 50:1 onda 400 puta u odnosu na trenutnu trzisnu cijenu. Promatrano iz ove perspektive 10 ili 20 godina mi se cini poprilicno realnim iako imam feeling da nikada necu docekati pozitivnu nulu a kamoli neki profit na ovoj dionici.

[/quote]

OK, ali morate znati ako se priča pozitivno rasplete, da će dionica brzo gore, to se i prije dešavalo. A i zašto bi bili ošišani, moguće da se to riješi drugačije, zato glavu gore, još uvijek mislim da je 2 do 3 g realnija opcija za pričekati 😊

[/quote]

 

viper666, 14.03.2021. u 19:10

Ako je 600 mil kuna dug ,a koji je ražentan na 250 ,a to sve piše u godišnjem izvješću o kojem vi to starom dugu govorite

Govorim o 437M prenesenih gubitka iz ranijih godina koji nisu ukljuceni u 600M obveza iz tekuceg poslovanja, vec cu dodatak/”slag” na tortu.

Taj preneseni gubitak ce netko u nekom trenutku morati pokriti – bilo smanjenjem TK sto su prolse godine pokusali progurati Kekez i Popijac ali im nije proslo na GS, bilo iz buduce dobiti sto je usvojeno na zadnjoj GS

[/quote]

viper666, 14.03.2021. u 19:10

Ako je 600 mil kuna dug ,a koji je ražentan na 250 ,a to sve piše u godišnjem izvješću o kojem vi to starom dugu govorite

Govorim o 437M prenesenih gubitka iz ranijih godina koji nisu ukljuceni u 600M obveza iz tekuceg poslovanja, vec cu dodatak/”slag” na tortu.

Taj preneseni gubitak ce netko u nekom trenutku morati pokriti – bilo smanjenjem TK sto su prolse godine pokusali progurati Kekez i Popijac ali im nije proslo na GS, bilo iz buduce dobiti sto je usvojeno na zadnjoj GS

[/quote]

Kako to da si lupao 250 000 kn po cijeni 32 kn a znao si da je gubitak “od prije” 450 mil.kn .

A tek ti je 20 g , ma puca ti k ljurac za đđ kad imaš bitcoine i tko zna što sve nemaš a imaš 20 g , samo ne znam vikend je zar nisi negdje u otmjenom hotelu , što se gubiš na ovom forumu

 

[/quote]

Kako to da si lupao 250 000 kn po cijeni 32 kn a znao si da je gubitak “od prije” 450 mil.kn .

A tek ti je 20 g , ma puca ti k ljurac za đđ kad imaš bitcoine i tko zna što sve nemaš a imaš 20 g , samo ne znam vikend je zar nisi negdje u otmjenom hotelu , što se gubiš na ovom forumu

[/quote]


@apatero1
: Nemam 20g vec 45g a 250T sam ulozio u razdoblju od 2013 do 2018, na nacin da sam sudjelovao u dokapu po 20kn kada i Bakic a kupovao sam i po 40kn u vrijeme kada je Crni celik izasao sa svojom ponudom i kada je bio aktualan tender u Kuvajtu.

Na zadnjoj GS sam svojim pitanjima i komentarima poprilicno izbrutalizirao i Kekeza, i Posavca i Popijaca i vanjskog revizora i predstavnika CERPa i naravno da mi je stalo da Djuro postane respektabilna firma i da u dugom roku pocne ostvarivati dobit i isplacivati dividendu, pa makar mu za to trebalo i 20 godina-spreman sam cekati i necu prodavati dionice po ovim smijesnim cijenama.

Da sam parama koje sam ulozio u Djuru kupovao Bitcoin, danas bih imao minimalno 5M$ – obzirom da nisam, imam 0.01BTC (ne’s ti para) i dionice Djure nad kojima strepim zajedno sa svima vama.

Btw; Nisam tip za otmjene hotele a obzirom da sam udovac i da sam ostao bez supruge koja mi je bila sve u zivotu, nemam niti volje niti zelje bilo gdje putovati sam-koji je smisao vikenda u otmjenom hotelu sa velikim bazenom i SPA zonom kada to nemas s kime podijeliti? Za razliku od otmjenih hotela, ovdje na forumu je uvijek zivahna rasprava 😁 a nadam se da cemo se sresti na iducoj GS koja bi takodjer mogla biti zivahna  a nakon nje popiti kavu/pivu i razmijeniti dojmove.😉

viper666, 15.03.2021. u 10:01

 

Kako to da si lupao 250 000 kn po cijeni 32 kn a znao si da je gubitak “od prije” 450 mil.kn .

A tek ti je 20 g , ma puca ti k ljurac za đđ kad imaš bitcoine i tko zna što sve nemaš a imaš 20 g , samo ne znam vikend je zar nisi negdje u otmjenom hotelu , što se gubiš na ovom forumu

[/quote]

@apatero1: Nemam 20g vec 45g a 250T sam ulozio u razdoblju od 2013 do 2018, na nacin da sam sudjelovao u dokapu po 20kn kada i Bakic a kupovao sam i po 40kn u vrijeme kada je Crni celik izasao sa svojom ponudom i kada je bio aktualan tender u Kuvajtu.

Na zadnjoj GS sam svojim pitanjima i komentarima poprilicno izbrutalizirao i Kekeza, i Posavca i Popijaca i vanjskog revizora i predstavnika CERPa i naravno da mi je stalo da Djuro postane respektabilna firma i da u dugom roku pocne ostvarivati dobit i isplacivati dividendu, pa makar mu za to trebalo i 20 godina-spreman sam cekati i necu prodavati dionice po ovim smijesnim cijenama.

Da sam parama koje sam ulozio u Djuru kupovao Bitcoin, danas bih imao minimalno 5M$ – obzirom da nisam, imam 0.01BTC (ne’s ti para) i dionice Djure nad kojima strepim zajedno sa svima vama.

Btw; Nisam tip za otmjene hotele a obzirom da sam udovac i da sam ostao bez supruge koja mi je bila sve u zivotu, nemam niti volje niti zelje bilo gdje putovati sam-koji je smisao vikenda u otmjenom hotelu sa velikim bazenom i SPA zonom kada to nemas s kime podijeliti? Za razliku od otmjenih hotela, ovdje na forumu je uvijek zivahna rasprava 😁 a nadam se da cemo se sresti na iducoj GS koja bi takodjer mogla biti zivahna  a nakon nje popiti kavu/pivu i razmijeniti dojmove.😉

[/quote]

Tužna je vaša priča ,žao mi je zbog tog ,nažalost takav je život nekom je majka nekom maćeha ,a u zadnje vrijeme je sve nekako crno i tmurno ,ali ipak vjerujem da iza oblaka dolazi sunce koje će i ovog đđ obrijati skupa s nama , ja sam inače optimista pa tako i sa ovim Đakovićem

Uh ,sad vidim da mi je tekst izmijenjen u predzadnjem redu gdje je krivo upisano ĐĐ OBRIJATI  umjesto UGRIJATI

Nešto su i danas izbacili u vijestima, al niš pametnog za sada

https://m.sbplus.hr/slavonski_brod/gospodarstvo/industrija/jesu_li_konacno_pronasli_investitora_koji_ce_ih_spasiti.aspx#.YE_PaezR-DY

Ja smatram da ovi naši lapani mogu biti sretni da je CSG uopće zainteresiran za ĐĐ i da bi ti isti lapani i lopovi trebali vratiti tu svu pokradenu lovu Đuri jer zbog njih i njihovih uprava Đuro i je u dugovima, plus još dati poticaj Česima da preuzmu vodstvo jer izgleda da ga oni vodit ne znaju već samo krast 🙂

Tako da, ja ovdje vidim samo sretan završetak i to drugačije ne može ispasti nego odlično, jer ako ne pristanu na uvjete od Čeha, mogu svi skupa zajedno sa radnicima, sindikatom, Plenkovićem , nama dioničarima i ostalima zavarit brave na Đuri i napisat na vratima:  zbogom, smo sve pokrali i nismo sposobni voditi ni jednu firmu 🙂 potpis: vlada RH

A to se dogoditi neće, a to znam po ovim likovima iz sindikata što im se vidi na facama izraz sreće  😉 a Kekez je još suzdržan hahahha

Tako da ponavljam, dr.Bakić i ostali veći dioničari poput gore kolege viper666 su spasili ĐĐ i svaka im čast!

Na nama novima je da držimo i ne prodajemo po toj mizernoj cijeni i da kolege koje su godinama držali dionice i čekali , podržimo ih na taj način da ne prodajemo za pola šalice kave dionice 😉 pa ako dođe kraj neka dođe i neka sve propadne..

Ljudi, želim vam svima puno sreće, da ste živi, zdravi i sretni! pa do nekih boljih vijesti 😉

Ja nisam spasio Djuru jer sam na zadnjoj GS smio samo sudjelovati a ne i glasati jer se nisam prijavio na vrijeme😂😂😂

Ali to me nije sprijecilo da postavljam nimalo ugodna pitanja zbog kojih je GS umjesto planiranih 1h trajala skoro 2 i pol sata😁

Iako su Bakic i Ivanovic “out” to niposto ne znaci da ne trebamo aktivno sudjelovati na iducim GS – pozeljno fizicki a ako to za neke od dionicara nije izvedivo, onda barem slanjem protuprijedloga na predlozene tocke dnevnog reda, a pogotovo za one koje bi nama dionicarima isle na stetu.

Slavonski brod i nije tako daleko – 2 sata voznje od ZG i vjerujem da se kada za to dodje trenutak mozemo izorganizirati, otici do SB s jednim ili dva auta, podijeliti trosak benznina i cestarine i za max 100kn po osobi se brutalno najebati matere kome god bude trebalo, sve u legitimnom cilju zastite nase imovine i nasih prava kao dionicara!💪🤘

diokidina, 12.03.2021. u 19:15

I ako se kupi na danasnjim razinama, ne vjerujem da ce nize, jedino u slucaju stecaja. Stecaj je trenutno daleko, ali nikad ne znas.

-13%…što iz toga onda možemo zaključiti??

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

New Report

Close