DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Sitnariba

i cem vi pricate?

tekst star 2 godine a na zadnjoj GS nije bilo nikog od nas malih?

 

O tome da će g.Bakić odraditi odličan posao po pitanju ĐĐ o kojem će se pričati , kako je i naveo u članku i spasiti ĐĐ od državnih uhljeba..

Sitnariba

a sto ne postate Bakicev post gdje je prognozirao da ce ddjh biti novi ernt? Bakic je ovdje zapeo kao i svi mi mali. Ako ce drzava naci nacin da ga omeksa i da izvuce cim vise izgubljenog novca tada ce se Bakic prikloniti toj poziciji tko god da udje u ddjh.

sitnariba, 04.10.2020. u 16:20

O tome da će g.Bakić odraditi odličan posao po pitanju ĐĐ o kojem će se pričati , kako je i naveo u članku i spasiti ĐĐ od državnih uhljeba..

Hitna injekcija za Đuru Đakovića, Vlada jamči za 70 milijuna kuna

U priči su izgleda i amerikanci. Bit ce super ovo ,jos samo da dode objava,ovo ce letit u nebesa. Danas dokupio po ovim smjesnim ciframa. Pozdrav ekipi. Za uspjeh stvarno ode treba imati cohones.

Evo ga počeli su rusiti cijenu da se netko nakrca dobro . Vec viđena stvar samo bez panike. Do petka ide objava radi imenovanja uprave tj.sve ide u paketu. Poslje toga samo je nebo granica. Danas ce biti jak pad. Vec sutra i prekosutra samo na 6,7 kunica. Vec viđeno

Kolega Radek , Bakić nije izjavio da mu je ĐĐ zadnja rupa na svirali 🙂 već su to floskule

Ispravak: Nenad Bakić nije autor citirane izjave

Evo i ja sam još danas nešto dokupio , pa od viška glava ne boli 🙂

sitnariba, 07.10.2020. u 16:10

Evo i ja sam još danas nešto dokupio , pa od viška glava ne boli 🙂

Pa kad ćeš već jednom u TOP 10

Od ponedjeljka data room, dolazi ekipa na razgovore..

Odkud vam ta informacija?

Posljedni Đurin ratnik

Možda nam se uguraju i dva strateška partnera 🙂 za civilnu i vojnu industriju zasebno, što je još bolja opcija od jednog 🙂
Prije nekoliko dana Upravi je Nadzorni odbor dao odobrenje za otvaranje “data rooma”, i to, prema neslužbenim informacijama, trojici investitora koji su polovicom rujna predali neobvezujuće ponude

O komu je riječ, naravno, u slavonskobrodskom poduzeću ne otkrivaju, tek navode da će vrata za dubinsko snimanje biti otvorena od ponedjeljka

Potencijalni kupci od ponedjeljka u ‘data roomu’

Osigurac, 14.10.2020. u 22:19

Odkud vam ta informacija?

Potencijalni kupci od ponedjeljka u ‘data roomu’

Sa Petrokemijom je odlična priča, a vjerujem sa ĐĐ još bolja

Žmegač: U dvije godine od gubitaša do tvrtke koja posluje s dobiti

Odlične vijesti. Nadam se da ce doc do dogovora da sve strane budu zadovoljne

Posljedni Đurin ratnik

New Report

Close