DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Još jedna pljačka malih dioničara od strane svih uprava koji su zbrinuti na još bolje pozicije. Nažalost mali dioničare nemaju snage ni moći podići tužbe i napokon probuditi i ostale ulagače da više nikada ne ulože ni jednu lipu u hr kompanije. Bolje da smo uložili lovu u kvadrate jer bi sada imali apartmane i nešto što je opipljivo i vidljivo i ima svoju vrijednost.

Bently, 16.07.2020. u 16:13

Koliko ce milijona spaliti dionicar broj 1?

1.5

Pronađen je strateski partner za to se ovo sve i radi.

Nazalost po male ulagace.

Sad ce se pojavit netko novi i imat ce vlasnicki paket.

Bakić veceras ne spava hahah

Po ovome ako sam dobro racunao ovdje dionica nakon svih umanjenja ne bi smjela biti 6,7 lipa.

Ispravite me ako krivo racunam?

Lp

narko, 16.07.2020. u 16:26

 





amarananab, 16.07.2020. u 14:42



 

Nas nekolicina je ovo već mjesecima najavljivala. Smanjivanje temeljnog kapitala na čak desetinu dosadašnjeg. Sličan scenarij kao i na Petrokemiji. Čak mislim da ni sa ovim smanjenjem ovdje nije kraj.

 



 

Ne na desetinu nego na stoti dio. Smanjenje temeljnjog kapitala sa preko 200 milijuna na 2

Ajme! To je i za moja predviđanja pre previše. Valjda su se pri tome vodili s mišlju da to odrade u jednom šusu a ne kao kod Petrice u dva. Ovo više nije ni Penny stocks nego prelazi u “lipa stocks”.

Stvar je u tome da se za 50 trenutnih dionica dobiva se samo 1, a 49 ostalih propada.

Ne, za ostale dobiš plaćeno po 2,86 kn. A recimo za 500 kom dobiš 9 a za ostalih cca 45 plaćeno po 2, 86 kn. Nagađam, ne garantiram.

 

forumas.17.07.2020. u 09:43

Kolega, ako sam ja dobro shvatio tekst poziva preko SKDD će se iplatiti razlika po 2,86 KN/dionica.

BAš taj dio su tolko zakomplicirali s hrpom zareza kao da namjerno žele da bude neshvatljivo.

#gdje su nestale jednostave rečenice

 

Samo logirani korisnici mogu vidjeti privitke.

Pošto netko kupuje ili misli da će za sve dobiti plaćeno po 2,86 kn ili da prijedlog neće proći.

Molim vas za neki link na kome se mogu procitati svi detalji vezano za situaciju ulaska strateskog partnera i situacije s malim dionicarima.

Zanima me da li se rusi cijena dionice ili se gube postojece dionice koje imamo.

 

Normalno u ĐĐ sam do guse. Hvala na razmijevanju i pomoci.

Godinama pričam o lipama jer ovakvim nesposobnim kadrom ne moze se nista drugo ni ocekivati. Sto je tu je. Game over za nas male ulagace. Zivotna skola koju smo skupo platili i poukom za cijeli zivot da vise nikada necemo uloziti NI LIPE u HR!!!!!!!!!!

Do kraja dana cijena bi trebala pasti ispod kune. Jedino ne razumijemo današnje kupce što dobivaju ovim potezom???

Čudo da je dionica još ovako relativno visoko. Očlto mnogi ne razumiju kakvo šišanje ovdje slijedi.

Ignore: KressoM, delux

Tko sad kupi npr.1000 kom, ostat će mu samo 20, a 980 će jednostavno “nestati” s gledalice. To znači to.

forumas

pa tada mu je pametnije kupiti nakon razvodnjavanja i nece izgubiti 80% love a ne danas kupuje i svjesno pali lovu.

New Report

Close