DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Bently, 06.07.2020. u 17:31

I taj bi trebao spasiti holding? Pogledajte samo zivotopis 😂

https://www.seebiz.eu/tvrtke/kekezu-novi-mandat-na-celu-dure-dakovica/236326

Bože sačuvaj 🤦🏻‍♂️ al dobro, sve je u skladu sa našim očekivanjima. Nema se tko drugi naći na takvoj poziciji gdje će na kraju zadnji izaći iz hale i ugasiti svjetla.

...''I try to buy stock in businesses that are so wonderful that an idiot can run them. Because sooner or later, one will.''

Game over prije jeseni. Jedns dionica manje na zse i razlog vise da se ukine zse kako novi ulagaci nebi pogubili lovu kao mi.

Bitno da su oni imenovali upravu. I pazi ni manje ni vise na mandat od 4 godine 😂

https://zse.hr/userdocsimages/novosti/i4de6t8dPLmaLM1mYdgJ1Q==.pdf

Bently, 07.07.2020. u 10:14

Game over prije jeseni. Jedns dionica manje na zse i razlog vise da se ukine zse kako novi ulagaci nebi pogubili lovu kao mi.

 

Ne znam odakle vam info ili saznanje da je game over prije jeseni!? Ja mislim da se tamo ipak radi na programu restrukturiranja i postavljanju tvrtke na zdrave temelje

zm1

misliti je jedno kako vi kazete, rezultati na semaforu citaj /zse/ pokazuju 2 kn, ne odgovaraju na email jer ne zele ili ih nema ili nitko ne zna koristit net, pismo namjere nema, predsjednik uprave katastrofalan los kadar, nitko ne kupuje dionicu.

Hocete jos argumenata za game over prije jeseni?

Bently, 07.07.2020. u 11:39

zm1

misliti je jedno kako vi kazete, rezultati na semaforu citaj /zse/ pokazuju 2 kn, ne odgovaraju na email jer ne zele ili ih nema ili nitko ne zna koristit net, pismo namjere nema, predsjednik uprave katastrofalan los kadar, nitko ne kupuje dionicu.

Hocete jos argumenata za game over prije jeseni?

Dosta je, dosta, molim vas nemojte više 😂

Ma firma je gotova ali ne mislim da će je likvidirati mada sada nakon izbora narod (ovce) je dao legitimitet vlasti da i nju riješi kao i sve ostale do sada.

U optimističnom scenariju firma nastavlja raditi kao servis vozila za MORH ali nakon što se dioničari dobro razrijede. Pričat će sa ozbiljnim izrazima lica kako je firma u debelim dugovima i kako treba biti odgovoran i da se tako ne može dalje, da joj je data šansa ali eto nema tko bi se javio da je preuzme takvu i stoga je potrebna dokapitalizacija nakon brutalnog razvodnjavanja.

Neće biti pitanja i tome gdje su milijuni nestali i tko je kriv, tko je davao za firmu štetne ugovore sa kooperantima itd.

A vi možete skupa sa eclecticom čekati otključavanje.

...''I try to buy stock in businesses that are so wonderful that an idiot can run them. Because sooner or later, one will.''

Vorax

eto info da ce ministar Medved imat i resor obrane, tako da ce sad sigurno morh dobiti takve ugovore da dionica ode na 1.000 kako je prognozirao Bakić.

 

Bently, 08.07.2020. u 13:12

Vorax

eto info da ce ministar Medved imat i resor obrane, tako da ce sad sigurno morh dobiti takve ugovore da dionica ode na 1.000 kako je prognozirao Bakić.

Hvala na insajd info, idem se natovariti! 🙂

 

...''I try to buy stock in businesses that are so wonderful that an idiot can run them. Because sooner or later, one will.''

Vorax

vidim cistite sve redom 🙂

ja nudim darežljivih 2.9 kn ali znalci neće da prodaju :))

...''I try to buy stock in businesses that are so wonderful that an idiot can run them. Because sooner or later, one will.''

Horvatu dodijeljeno ministarstvo obrane. Tek sad će biti game over.

Skok od 10% moguca blokada. Zasigurno je stiglo pismo namjere koje će ddjh lansirati u orbitu.

Ispravak informacije. Ipak Horvatu drugo ministarstvo. Cijena i dalje u slobodnom padu. Kroz par dana trebala bi biti i neka objave od strane Uprave sto se tice pisma namjera. Dal je stiglo ili apsolutno nikog vise ne interesira DDJH. Shodno tom podatku znat cemo dal slijedi rasprodaja dionica.

Koma,teška koma

https://zse.hr/userdocsimages/novosti/eXQMcHBaCJwVIPIuu3WOTg==.pdf

Ignore: KressoM, delux

Nas nekolicina je ovo već mjesecima najavljivala. Smanjivanje temeljnog kapitala na čak desetinu dosadašnjeg. Sličan scenarij kao i na Petrokemiji. Čak mislim da ni sa ovim smanjenjem ovdje nije kraj.

New Report

Close