DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ja se smijem od zalosti jer sam kupovao po 10€ 😂😂😂😂😂😂😂

coffey, 17.06.2020. u 15:27

 





system2, 16.06.2020. u 21:29



 












 

Poceo sam ti objasnjavati al ne da mi se. Ukratko….

Usporedi omjer broja zaposlenih ljudi koji rade u privatnom i drzavnom sektoru u HR, onda to isto napravi za bilo koju drugu zemlju EU.

U HR ce ti taj broj biti daleko manji nego u bilo kojoj drugoj zemlji EU.

To ti govori koliko kod nas u privatnom sektoru ljudi moraju vise raditi i zaraditi nego drugdje.

 

Ma razumijem ja što ste htjeli reći. Javni sektor je strašan uteg i bez cjelovite reforme nećemo mi naprijed godinama. Krajem devedesetih poslje faksa radio sam vani, moramo se složiti da je njihova produktivnost i radne navike daleko veća od naših. Dugo godina (20) sam voditelj proizvodnje u jednoj tvrtci, često na relaciji Italija-Njemčka-Hr. Njihove tvrtke iste branše su u tom roku već 1-2 puta mjenjale tehnologiju, znači brže, sa manjom potrošnjom energenata,manjim brojem ljudi. Prokuktivnosi im je 2-3 puta veća od naše. U tome istom vremenu moj vlasnik nije htio ulagati ni u neki veći remont, a kamoli u novu opremu. Mi sad zaostajemo već cijelu generaciju za njima, a riječ je o privatnoj tvrtci. Mislim da je slična situacija u DDJH, s tim da tamo vjerovatno imate dio kadrova zaposlen preko politike koji isto financijski to opterećuje.  E recimo da u DDJH uleti netko kao HS produkt,sa jasnom vizijom što želi, podržan od Bakića i sa nekim ministrom obrane koji će znati odrediti prioritete za 5-10 godina, dovede stručnjake i riješi se neradnika, e to je po meni pozitivna priča.

Bently, 18.06.2020. u 12:50

Ja se smijem od zalosti jer sam kupovao po 10€ 😂😂😂😂😂😂😂

Hahahaha jesi me nasmijao kolega 🙂 svaka čast na iskrenosti

Ima nas dosta koji bi se mogli smijati od žalosti. -22 kn po dionici je prihod ostvaren jer sam i sam nasjeo na priču sa Crnim čelikom. Na žalost ekipa koja je to plasirali imala se čemu smijati.

Sad za vrijeme krize spasavat ce se sve zivo,svako radno mjesto. Sad je vrijeme za investicije i za rast. U ovo vrijeme samo ce hrabri profitirati. Nemojte se preplasit kad vam govore lose stvari.oni to govore s razlogom.

 

Opcenito za đuru,bit ce to jedna ok firma i izace iz lose situacije. Vec krajem ljeta to ce bit druga priča.

Sad treba kupiti i cekati.

žao mi je zbog svih koji su u minusu sa Đuro..

ako se nađe netko da pokrije silne dugove koje su natovarili naši, možda nešto i može biti, ali samo ako dođe stranac, a od ovih naših ništa iz šupljega u prazno i sebi u đepove..

Model kakav je imao Lenac je pun pogodak i tu sam dobro ušao i ne puštam dok god ga drži Talijan..

 

Zanimljiva reportaza u otvorenom,tko hoce neka pogleda na you tube.

23.01.2020.

Danas je kolega zvonar 25.06.2020.

Proošlo je 5 mjeseci i zanimljiva reportaža nije baš zanimljiva

Ili ste vi zaposlenik ddjh pa drukate na spas?

Bently, 25.06.2020. u 14:58

23.01.2020.

Danas je kolega zvonar 25.06.2020.

Proošlo je 5 mjeseci i zanimljiva reportaža nije baš zanimljiva

Ili ste vi zaposlenik ddjh pa drukate na spas?

Samo bez nervoze 😉

Nisam zaposlenik ĐĐ.

Sam svoj gazda.

Izbori zavrsili. Mislio sam da ce biti drugacije ali sto je tu je. Popijac ce i dalje ostat u ddjh kao neki tajni tihi igrac koji bi trebao spasiti kompaniju ali to bas nece biti tako. Uskoro zavrsava i pismo namjere gdje bi se tocno trebalo znati da li ce uopce biti odaslana koja ponuda. Misljenja sam da nitko nece biti novi crni celik i da ce nakon toga stvari biti kristalno jasne.

Bently, 06.07.2020. u 11:19

Izbori zavrsili. Mislio sam da ce biti drugacije ali sto je tu je. Popijac ce i dalje ostat u ddjh kao neki tajni tihi igrac koji bi trebao spasiti kompaniju ali to bas nece biti tako. Uskoro zavrsava i pismo namjere gdje bi se tocno trebalo znati da li ce uopce biti odaslana koja ponuda. Misljenja sam da nitko nece biti novi crni celik i da ce nakon toga stvari biti kristalno jasne.

Ja mislim da ce to bit sve u redu,ne mogu oni dopustit da to propadne tek tako. Mislim firma uz ozbiljno poslovanje i normalnu upravu moze radit. Ako ce se nastavit ovako kao dosad onda piši propalo.

Al imaju oni i taj vojni program i mislim i zbog toga se nece gasit ĐĐ.

Svi mi mislimo lose o ovoj firmi jer je na losem glasu a i PK je bila…

 

Prije 2 tjedna pisao im da bi bilo korektno da na sluzbenim stranicama isprave cijenu dionice koja nije azurirana godinu dana. Niti je stigao odgovor, niti su ispravili taj podatak kojeg su svakidnevno prije azurirali. Sve katastrofa do katastrofe. Ako ovdje stigne i jedno pismo namjera mora da taj investitor nije normalan. Ako danas kompanije na burzi kotira sa cca 3 kn s dubiozama koje su brutalne tada je i realna ponuda 1 lipa za 1 dionicu koju misle izdati ako pronadju investitora.

Bently, 06.07.2020. u 12:57

Prije 2 tjedna pisao im da bi bilo korektno da na sluzbenim stranicama isprave cijenu dionice koja nije azurirana godinu dana. Niti je stigao odgovor, niti su ispravili taj podatak kojeg su svakidnevno prije azurirali. Sve katastrofa do katastrofe. Ako ovdje stigne i jedno pismo namjera mora da taj investitor nije normalan. Ako danas kompanije na burzi kotira sa cca 3 kn s dubiozama koje su brutalne tada je i realna ponuda 1 lipa za 1 dionicu koju misle izdati ako pronadju investitora.

Bently dali mislis da je jedina mogucnost novi dokap. Izdavanjem novih dionica? Ili bi se moglo bez toga?

Zvonar

meni je apsolutno svejedno jer sam 1x usao 2008 godine a znate koja je onda bila cijena. Sto god da se desi od nas malih do Bakica ostali smo bez silnih miljona koje smo ulozili u kompaniju koja nas je svakodnevno lagala. Uprave kazneno ne mozemo goniti. Poslovi su davani svima osim ddjh. Hns i hdz unistili namjerno holding sdp jer je bio nesposoban i kada podvucete crtu koliko god da izgubio prizeljkujem stecaj. Radnici ce pronaci nesto novo, upravu ce zbrinuti politika, a imovinu ionako nemaju. Jedino sto je jos njihovo vlasnistvo jest web stranica koja je isto tako u rasulu.

I taj bi trebao spasiti holding? Pogledajte samo zivotopis 😂

https://www.seebiz.eu/tvrtke/kekezu-novi-mandat-na-celu-dure-dakovica/236326

New Report

Close