DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

a soros??

ma buffet je beba za nas domaće igrače [smiley1]

[i]1 i 1 nisu 2 već 11 ;)[/i] [i]Klasa Hrvatski realist, realni pesimist[/i]


ma buffet je beba za nas domaće igrače [smiley1]

Gu-gl ..Gu-gl.. reče beba Buffet [smiley2]

Jutarnji danas: http://www.jutarnji.hr/slavonija_i_baranja/clanak/art-2007,4,23,dakovic_tenkovi,71573.jl

------------------------------------------------------------------------------------------------- [b]"Smije li čovjek na burzi donositi zaključke pod utjecajem alkohola?"[/b] "Da.Alkoholizirano stanje može stimulirati fantaziju i odstraniti kolebanja, a to je često osobito dobro." Kostolany

opet neko cijepa prema dolje

All sharp price movements whether up or down are the result of one or more professionals manipulating the share price. www.MacKorisnik.com

Ide to na 220 bez problema.

I love the Smell of Profits in the Morning


opet neko cijepa prema dolje

to sam bio ja

nema mi druge nego se zae..ti

Kod DDJH će se ponavljati isti scenarij čini mi se kao do sada.U 3 dana skok od 50kn pa onda mjesec-dva tapkanje u mjestu i tako sljedeće 2 godine!

Novac je kisik burze!

živ bijo 😀 daleko je to od 220 🙂

All sharp price movements whether up or down are the result of one or more professionals manipulating the share price. www.MacKorisnik.com


Kod DDJH će se ponavljati isti scenarij čini mi se kao do sada.U 3 dana skok od 50kn pa onda mjesec-dva tapkanje u mjestu i tako sljedeće 2 godine!

Riječi ti se pozlatile!
Neka svaka dva mjeseca ode po 50 kn i tako u naredne dvije godine….. gdje bi nam bio kraj [smiley2]

La vita e bella!

…može tapkat još mjesec dana, a onda će tapkat galopirajući[smiley1]

Uhljebe na ulicu!!!!!

nego drugovi po financijama ima li netko ovo

mspajic, 24.04.2007. u 13:13
Na internetskim forumima još od kraja prošlog tjedna kruži nekonsolidirano godišnje izvješće Đuro Đaković Holdinga koje pokazuje dobit od 7,5 milijuna kuna u 2006. godini uz porast prihoda od 12 posto. Nakon dugogodišnjeg nizanja gubitaka i provedene sanacije na teret države to su za Đuru dobre vijesti, iako treba reći da je Uprava Đure Đakovića takve i još bolje i najavljivala.

business.hr izvor

www.trzistakapitala.com

ja dokupio đuru maksimalno koliko sam mogao, sada lagano čekam….i da, izvješće će biti dobro…jako 🙂


nego drugovi po financijama ima li netko ovo

slazic, 24.04.2007. u 13:48
Na internetskim forumima još od kraja prošlog tjedna kruži nekonsolidirano godišnje izvješće Đuro Đaković Holdinga koje pokazuje dobit od 7,5 milijuna kuna u 2006. godini uz porast prihoda od 12 posto. Nakon dugogodišnjeg nizanja gubitaka i provedene sanacije na teret države to su za Đuru dobre vijesti, iako treba reći da je Uprava Đure Đakovića takve i još bolje i najavljivala.

[/quote]

Fi ti je stavljen na forum prije nekih 10-ak dana, malo potrazi na prethodnim stranicama

Uredni ljudi su samo lijeni traziti stvari!

Kupnja se naglo pojačala na Đuri. Kolika ono glasi dobit 🙂 he he….

New Report

Close