DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Sad kad je pred izbore voda došla do grla, sad je državi Đuro dobar. Sad će graditi nove Partije, sad će ugrađivati top, a do kraja godine očekujem i narudžbu HŽ carga za jedno 200 vagona, đđ ulazi na LNG terminal, a kreće i modernizacija tenka na D razinu…

Ne znam bih li se smijao ili plakao

ako u ponedjeljak otvori na 6 kn plakati ćeš a mi ćemo se smijati.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

Horvat: Siguran sam da smo našli sredstva za još jednu plaću u Đuri Đakoviću

Posljedni Đurin ratnik

Za jos jednu placu
Pa ovoje ludilo vise
Pa daj se vise trgnite u tom mi istarstvu. Pa vi dajete pare poreznih obveznika!!!!!!!
Svi vi koji dajete nemate ni 1 f…….g dionicu ddjh.
Pa dokle vise???????????
Halooooooooooooiiiiiiii

Horvat: Siguran sam da smo našli sredstva za još jednu plaću u Đuri Đakoviću

Horvat: Siguran sam da smo našli sredstva za još jednu plaću u Đuri Đakoviću


Ali za još jednu, a dalje… nema od tog ništa meni se čini

Koliko je to tocno love za 2 place ddjh?
Bolje da se ta lova dala uciteljima i podigla djelic koeficijenta.
Ucitelji bi malo smanjili svoj zahtjev ova lova koja je spaljena bi se dala njima i od sutra sve po starom.
Tako se rjesavaju problemi a ne jao u stara dobra vremena. Ionako ce tocno pred izbore opet jaukati da ne mogu kupiti puricu jer opet nemaju za placu
Pa gospodo sindikalisti izaberite medju sobom upravu oa zaradite lovu
Drzava ce sigurno objerucke podrzati vas prijedlog uprave


Za jos jednu placu
Pa ovoje ludilo vise
Pa daj se vise trgnite u tom mi istarstvu. Pa vi dajete pare poreznih obveznika!!!!!!!
Svi vi koji dajete nemate ni 1 f…….g dionicu ddjh.
Pa dokle vise???????????
Halooooooooooooiiiiiiii

Horvat: Siguran sam da smo našli sredstva za još jednu plaću u Đuri Đakoviću


Nikakve pare ne idu iz proračuna nego se radi o otpuštanju depozita koje je Đuro dao kao jamstvo pri poslovima s državnim firmama, u ovom slučaju s HEPom.

Ne postoji nikakav legalan način da se iz državnog proračuna isplaćuju plaće niti je to rađeno. Država jedino može, u slučaju otvaranja stečaja, isplatiti tri minimalca, što je zakonom regulirano

Mikromakro
Kako god da bilo, nevezano odakle kapaju stotine milijona, ovo nije rjesenje.
Sve uprave koje su vodile holding danas su nagradjene po politickoj liniji i dobili su jos bolja radna mjesta.
Pogledajta Mazala. Od holdinga do odrzavanja dimnjaka.
Dajte molim vas pa kako ga nije sram? A da zaboravih da oni srama nemaju.
Zato i je Hr pusti otok u crnoj rupi po svim pitanjima.

Koliko vidim, sada smo sa Đuricom u situaciji u kakvoj smo sa Uljanikom bili u rujnu i listopadu 2018.

https://www.vecernji.hr/vijesti/drzava-vise-ne-moze-davati-novac-za-place-radnika-uljanika-1270959

Koji mjesec kasnije pojavili su se spasioci u obliku Kineza. Pandan Đuri su spasioci u obliku Amerikanaca.

Tri mjeseca poslije toga i uz beskonačna izmotavanja ministra Horvata, Uljanik je u otišao u stečaj.

Što mislite, jesu li ove sličnosti, samo plod puke slučajnosti ili će isti ljudi iste probleme rješavati na iste načine???

Pitanje je sada.

La vita e bella!


Koliko vidim, sada smo sa Đuricom u situaciji u kakvoj smo sa Uljanikom bili u rujnu i listopadu 2018.

https://www.vecernji.hr/vijesti/drzava-vise-ne-moze-davati-novac-za-place-radnika-uljanika-1270959

Koji mjesec kasnije pojavili su se spasioci u obliku Kineza. Pandan Đuri su spasioci u obliku Amerikanaca.

Tri mjeseca poslije toga i uz beskonačna izmotavanja ministra Horvata, Uljanik je u otišao u stečaj.

Što mislite, jesu li ove sličnosti, samo plod puke slučajnosti ili će isti ljudi iste probleme rješavati na iste načine???

Pitanje je sada.

ne znamo odgovor na tvoje ‘pitanje’ ali ako sno u toj tvojoj fazi ja ču dići minimalno 10 prosječnih plaća do konačnog rješenja za ĐĐ a ako bude i pivoljnog scenarija onda barem x3 na to.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.


Koliko vidim, sada smo sa Đuricom u situaciji u kakvoj smo sa Uljanikom bili u rujnu i listopadu 2018.

https://www.vecernji.hr/vijesti/drzava-vise-ne-moze-davati-novac-za-place-radnika-uljanika-1270959

Koji mjesec kasnije pojavili su se spasioci u obliku Kineza. Pandan Đuri su spasioci u obliku Amerikanaca.

Tri mjeseca poslije toga i uz beskonačna izmotavanja ministra Horvata, Uljanik je u otišao u stečaj.

Što mislite, jesu li ove sličnosti, samo plod puke slučajnosti ili će isti ljudi iste probleme rješavati na iste načine???

Pitanje je sada.

jasno je da horvat radi uobičajeni igrokaz da odglumi kako vlada tobož poduzima sve da spasi đuru, a kad đuro propadne pa ga u stečaju kupe ameri za 1 kn, onda će to također pripisati sebi kao zaslugu i reći da je bitno da je proizvodnja opstala pa makar u sklopu nove firme i novog vlasnika.
ono što je ovdje indikativno je da kao i kod uljanika i dionice ddjh rasprodaje jedan od najvećih dioničara-OMF tako da je stih “sličnosti” s uljanikom sve više i više
jedina realna rješenja: stečaj/nulovanje ili razvodnjavanje kojim bi sadašnje dionice došle na 20-25% trenutne vrjednosti na burzi


jasno je da horvat radi uobičajeni igrokaz da odglumi kako vlada tobož poduzima sve da spasi đuru, a kad đuro propadne pa ga u stečaju kupe ameri za 1 kn, onda će to također pripisati sebi kao zaslugu i reći da je bitno da je proizvodnja opstala pa makar u sklopu nove firme i novog vlasnika.

Prestrasan lik. S tim da ne mislim da on to radi u suradnji s nekim planski nego se covjek jednostavno nasao u poslu za kojeg nema minimum kompetencija. Blefer svjetskih razmjera. Al dzabe nama trubit kad to plenkovic ili ne razumije ili si misli da mu je politicki manje stresno da ostavi situaciju kakva je.
Pa ona Dalicka ili Cacic bi vec imali 5 rjesenja jer poznaju ekonomiju iz realnog sektora. Ovaj normalno da ne moze nista predlozit niti gurati kad ne vecinu toga niti ne razumije. Al zato razumije da mu je ljepo biti ministar pa makar sve propalo oko njega.
I onda neko pljuje po cacicu. Pa nek je krimos (iako mislim da nije) kako ga optuzuju al taj zna posao.
Ovaj ce nas ostavit u bijelim gacama.

Nažalost, ovdje se vidi nesposobnost u nadzoru tvrtke, koje je dovelo do toga da se postavljaju nekompetentne Uprave, koje su pri prvom dimu pobjegle.
Ne razumijem kako vlasnici ove tvrtke
nisu mogli posložit priču uz sve komparativne prednosti koje je ova tvrtka imala – znanje, ljudi, tržište.
Žalosno je da se sada sve svodi na pitanje isplate plaća, a koliko vidim neki još uvijek sanjaju o nekakvom čudesnom preokretu, dok tvrtka obezglavljeno, bez ijednog člana Uprave tone sve dublje.
Gdje je tu odgovornost NO, gdje je tu odgovornost vlasnika, svi samo zovu i traže pomoć od države.
Nečuveno !!!



jasno je da horvat radi uobičajeni igrokaz da odglumi kako vlada tobož poduzima sve da spasi đuru, a kad đuro propadne pa ga u stečaju kupe ameri za 1 kn, onda će to također pripisati sebi kao zaslugu i reći da je bitno da je proizvodnja opstala pa makar u sklopu nove firme i novog vlasnika.

Prestrasan lik. S tim da ne mislim da on to radi u suradnji s nekim planski nego se covjek jednostavno nasao u poslu za kojeg nema minimum kompetencija. Blefer svjetskih razmjera. Al dzabe nama trubit kad to plenkovic ili ne razumije ili si misli da mu je politicki manje stresno da ostavi situaciju kakva je.
Pa ona Dalicka ili Cacic bi vec imali 5 rjesenja jer poznaju ekonomiju iz realnog sektora. Ovaj normalno da ne moze nista predlozit niti gurati kad ne vecinu toga niti ne razumije. Al zato razumije da mu je ljepo biti ministar pa makar sve propalo oko njega.
I onda neko pljuje po cacicu. Pa nek je krimos (iako mislim da nije) kako ga optuzuju al taj zna posao.
Ovaj ce nas ostavit u bijelim gacama.
[/quote]

……….ma što ima veze što je Dalmatina probijala nekoliko puta cjenovni plafon ,ja isto mislim da čačić pravi “stručnjak ” ,a što se tiče ddjh možemo mi govoriti što nam god padne na pamet ,ali nitko na ovom forumu ne zna što je iza brda sve su to naklapanja ,ali gdje ima dima ima i vatre

https://m.vecernji.hr/vijesti/hrvatska-se-obvezuje-da-ce-2024-za-obranu-izdvajati-94-milijarde-kuna-1363281



Koliko vidim, sada smo sa Đuricom u situaciji u kakvoj smo sa Uljanikom bili u rujnu i listopadu 2018.

https://www.vecernji.hr/vijesti/drzava-vise-ne-moze-davati-novac-za-place-radnika-uljanika-1270959

Koji mjesec kasnije pojavili su se spasioci u obliku Kineza. Pandan Đuri su spasioci u obliku Amerikanaca.

Tri mjeseca poslije toga i uz beskonačna izmotavanja ministra Horvata, Uljanik je u otišao u stečaj.

Što mislite, jesu li ove sličnosti, samo plod puke slučajnosti ili će isti ljudi iste probleme rješavati na iste načine???

Pitanje je sada.

jasno je da horvat radi uobičajeni igrokaz da odglumi kako vlada tobož poduzima sve da spasi đuru, a kad đuro propadne pa ga u stečaju kupe ameri za 1 kn, onda će to također pripisati sebi kao zaslugu i reći da je bitno da je proizvodnja opstala pa makar u sklopu nove firme i novog vlasnika.
ono što je ovdje indikativno je da kao i kod uljanika i dionice ddjh rasprodaje jedan od najvećih dioničara-OMF tako da je stih "sličnosti" s uljanikom sve više i više
jedina realna rješenja: stečaj/nulovanje ili razvodnjavanje kojim bi sadašnje dionice došle na 20-25% trenutne vrjednosti na burzi
[/quote]

u sridu
dioničari se mogu nadati da će za sadašnje dionice izvući 2-2,5 kn i to je vrh
alternativa tome je 0 pa svak neka bira što mu je pametnije napraviti

New Report

Close