DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 21.05.2024. u 20:13
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DDJH
23,40
468
20
23,20
26,00
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Ovaj forum je prepun dobrih ljudi koji ti zele da ne izgubis na burzi, govoreci ti da ne kupis DDJH.
Ta dobrota nestaje cim ih pitas sto bi onda trebao kupiti, sto je dobra prilika?

nazovite Upravu, pitajte njih zašto se ioni ne natrpaju jeftino, kada je tako dobro stanje u tvrtki, usput pitajte koliko su snizili plaće zbog ovakvih rezultata, tako svaka baba može biti član Uprave


Opet nestali MM-i. Za 1 sat će netko napisati, kako ih nema, tu su.
Kao neki dan.[emo_zacudjen]

A duzni su biti cijelo vrijeme?

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

ddjh je VALUE ZAMKA

steta sto previse citate razne blogove

A što očekivati od firme gdje je voditelj nabave bivši prodavač pločica. Najvažnija referenca – član HNS-.

DDJH je trenutno ni na nebu ni na zemlji u iščekivanju rezultata dokapa, ali ako ne prođe ovaj dokap po 20 kn bit će “veselo” jer đuri i dalje ostaju dubioze, gubici, višak radnika i kroničan manjak keša.

Ignore: KressoM, delux


DDJH je trenutno ni na nebu ni na zemlji u iščekivanju rezultata dokapa, ali ako ne prođe ovaj dokap po 20 kn bit će "veselo" jer đuri i dalje ostaju dubioze, gubici, višak radnika i kroničan manjak keša.

zanimljivo razmišljanje, zvuči kao da više nemate dionice jer ste do neki dan pričali o cijeni dionice od 200kn, paničarima i prodaji, itd.
popustili st i vi panici?
spasili što se spasiti da?
na dnu?

Ozren, đe' kombo?


do neki dan pričali o cijeni dionice od 200kn

zašto lažeš? ajde nađi gdje sam ja pisao o 200 kn?
što se ostaloga tiče, imam DDJH i dalje (iako mi nije veća stavka u portfelju, baš zbog rizičnosti), ali neuspjeh dokapa sasvim sigurno ne bi bila dobra vijest i pitanje je onda što i kako dalje ako ovo propadne

Ignore: KressoM, delux

Donacije Holdinga

http://www.duro-dakovic.com/o_nama/sponzorstva_i_donacije/default.aspx

A gdje je popis za 2013 i 2014 godinu?

Pa samo za kosarkaski klub dati su milioni.

I dalje se novac dionicara trosi na gluposti!!!!

još 4 dana da saznamo da li je dokap uspio ili propao??

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!

“Vlada Republike Hrvatske održala je danas telefonsku sjednicu na kojoj je donijela Odluku o dokapitalizaciji trgovačkog društva Đuro Đaković Holding d.d. Slavonski Brod. Vlada je prihvatila informaciju Ministarstva gospodarstva o Odluci o povećanju temeljnog kapitala društva Đuro Đaković Holding d.d, Slavonski Brod, donesenoj na Skupštini društva održanoj dana 3. srpnja 2014. godine, s ciljem realizacije Programa restrukturiranja i financijske konsolidacije društva. Vlada je zadužila Centar za restrukturiranje i prodaju (u daljnjem tekstu Centar) da u ime i za račun Republike Hrvatske izvrši upis i uplatu najviše 3.250.000 dionica društva i…. “

Na zalost mnogi, Đuro jos nece propast…

http://www.seebiz.eu/vlada-ce-dokapitalizirati-duro-dakovic/ar-100954/

Ok

I sto dalje?
Drzava je sad jos vise vecinski vlasnik, a upravo se zalagalo protiv toga i htjela prodat holding.
Potpuno nelogican potez. Bolji potez bi bio stecaj, pa mozda to netko, kazem mozda kupi, jer ovo je jos samo mali produzetak agonije prije negoli se zatvore pogoni.
Pod hitno bi radnici, trebali razmisljat o nalasku novih poslova izvan holdinga u 2015 . godini, jer im je Vlada dala jos par placa i to je to.
Citaj dalje ,,Josipovic ,, je dao plae za glasacku masineriju, jer zena predsjednika uprave mu vodi kampanju, a da nije nje bilo i prije sigurno ne bi predsjednim bio 2x u posjeti holdingu ove godine. Cist marketing prije izbora i odrzavanje fabrike na zivoti.

Od ovoga mislim da nije moglo biti gore. Znači opet država. Ajde da je uzeo neki privatnik možda bi i bilo nešto. Ovako mislim da je ovo samo produžavanje agonije. Najgore je što nitko od stranih, a ni domaćih važnijih investitora pri ovoj “mizernoj” cijeni nije htio uložiti svoje novce. Samo to govori o kvaliteti ove kompanije. Nemojte se ljutiti, ali pokupite novce dok vam je još i ovo ostalo.

New Report

Close