DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

zorangutan,
sada ce jos i mirovinac vratiti rasuti teret natrag!
Malo su se izgleda zaletjeli!

@pongo
ti si izgleda sam sebe navukao pa si danas dokupio ddjh . to iskusni ulagaci nazivaju “lov na padajuce nozeve” koji uvijek lose zavrsi

na ignoriranju: ljudska bijeda "nabiduasku" (dno dna)

amadeo,
kupiti nego sto, pa Durica se vrlo lako bude oporavio!👍

POSTIGNUT DOGOVOR

ameri kupuju za 3 bilijarde dolara ahahahahah

Školovana budala je veća budala od one neškolovane

blokada… jel to netko imao info ranije?? zato ovaj udarčić po asku…

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.


kada malo pročitam komentare, dao bih samo jedan osvrt na post kolege amadeo, mislim da nije u redu uspoređivati stanje i dug Uljanika, da ne ulazimo još detaljnije u odnose s 3. Majem i ULPL, političko-istarske-končarevske igrice, tamo je RH s poreznim obveznicima zgutala preko 10mlrd.kn i naravno da je netko morao reći, dosta, ovdje je situacija ipak nešto drugačija, jer dug i potrebna obrtna sredstva nije ni približno onoj Uljanikovoj cifri, jer nije bilo masovnog odljeva sredstava iz firme kroz raznorazne poslovne makinacije, osim možda kakvog sitnog transferčića nekog menađerčića, tako da je za ovaj slučaj potreban puno manji financijski i politički angažman, da se neke stvari riješe, naravno da je problem branša i poslovi u kojoj Đuro ostvaruje svoj prihod, ali vjerujte da se uz malo bolje gospdarenje i stručno vodstvo, taj segment može brzo riješiti, te naravno oživjeti koliko god je moguće taj vojni segment, bilo kroz suradnju s Amerima ili nešto drugo, veliki su problemi i valjda su svi svjesni situacije i mogućih posljedica, stoga mislim da će se uskoro pronaći rješenje za probleme, jer svako otezanje nanosi još veću štetu, kako poreznim obveznicima, tako i svim vlasnicima dionica, kojih sam od nedavno i sam vlasnik nekog simboličnog broja u odnosu na "znalce"
nije mi namjera drukati, pa ako nakome to tako izgleda, neka postavi neke konkretne argumente, zašto Đuro treba propasti ? zbog vlasništva države, rukovodstva, radnika, dioničara ili nečeg petog

Vi izgleda ne čitate dobro postove kolega koje objavljuju. Ovdje baš nitko ne tvrdi da će Đuro propasti, naravno da neće. Problem za postojeće dioničare je taj što će novi strateški vlasnik, ma tko da to bio, tražiti većinski udio za što manje novca. A pri tome uvijek stradaju svi postojeći dioničari. U najboljem, idealnom scenariju postojeći dioničari mogli bi postati vlasnici sa 50% manje dionica nego što ih sada imaju, a u najgorem čak i do samo 10% od onoga što sada posjeduju. O tome svi upućeni pišu ali normalno je da ih nitko ne sluša kao i u većini sličnih slučajeva do sada. Drugog načina nema jer netko prvo mora vratiti dugove da bi mogao startati sa nule, a za to je potreban svjež keš. Nitko ne ubacuje svjež keš u nešto što ne može kontrolirati. Izračunajte si sami koliko bi netko trebao ubaciti svježeg keša a da zauzvrat dobije većinski udio. Pri tome ne mislim na 51% udjela nego na najmanje 92%.
Firma će i dalje postojati, radnici će i dalje raditi ali struktura dioničara se mora promijeniti iz temelja. Sadašnjim dioničarima dakle ostaje najviše 10% firme a 90% ili više imat će novi vlasnik, ma tko god da to bio. Drugog rješenja jednostavno nema jer su ovdje dubioze prevelike.

NaBiduAsku,
nego je stečaj!
Kod mene na brokeru stoji “S”

Katastrofa….

ĐURO ĐAKOVIĆ GRUPA d.d. – Odluka o obustavi i nastavku trgovanja

14.11.2019 11:44:55

Oznaka: OU/2019-185
Izdavatelj: ĐURO ĐAKOVIĆ GRUPA DIONIČKO DRUŠTVO
Mjesto trgovanja: XZAG
ISIN: HRDDJHRA0007
Datum i vrijeme obustave: 14.11.2019. 11:41
Vrijeme trajanja: 14.11.2019. 13:45 , od 13:45 do 14:00 sati u modalitetu predotvaranja, a nakon čega se nastavlja kontinuirana trgovina.
Razlog obustave: Obavijest Izdavatelja o blokadi računa
Pravna osnova: čl. 340 st. 2 i 3 ZTK i čl. 248 st.1 tč. 4

Ignore: KressoM, delux

blokiran račun opet… bome ode ovo niže.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

Eto opet blokada računa!
https://zse.hr/default.aspx?id=94495

I opet su dobro navukli na kupnju iznad 5!

Oznaka: OU/2019-185
Izdavatelj: ĐURO ĐAKOVIĆ GRUPA DIONIČKO DRUŠTVO
Mjesto trgovanja: XZAG
ISIN: HRDDJHRA0007
Datum i vrijeme obustave: 14.11.2019. 11:41
Vrijeme trajanja: 14.11.2019. 13:45 , od 13:45 do 14:00 sati u modalitetu predotvaranja, a nakon čega se nastavlja kontinuirana trgovina.
Razlog obustave: Obavijest Izdavatelja o blokadi računa
Pravna osnova: čl. 340 st. 2 i 3 ZTK i čl. 248 st.1 tč. 4

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

ovaj što je kupio 8000 kom baš je pehist.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

Nikada mi neće biti jasno zašto se radujete tuđoj nesreći. To je tako jadno…

e moj pongo…a malo prije sam ti napisao da ne ulećeš ovdje, a garant si se malo prije ti (ili zesko?) zaletio i kupovao po 5 kn….sad kad se deblokira trgovanje u 14 sati bit će nova lavina po kupnji, ako stane do 3,5-4 kn bit ćete sretni….po svemu sudeći, stečaj sve ozbiljnije kuca na vrata i pametni će se spasiti dok se još nešto spasiti može….

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

New Report

Close