DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Jesu


Netko je pisao da neki fond izlazi nedavno. Mozda su oni prodavali

oni su vjerojatno skroz aut s obzirom na promete… mene više brine ako su ovo mudraci iz CERP-a… dodaj još pokojeg branitelja i imamo rvacku.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

Ja bi mogo pocet smanjivat prosjek ako ostane na ovoj razini. Pretjerana je cijena, nitko iz top 10 ne prodaje a sumnjam da ce ovaj diskont trajat vječno. Za 10 k kn 2 tisuce dionica, zvuci ko dobar deal

Posljedni Đurin ratnik



Netko je pisao da neki fond izlazi nedavno. Mozda su oni prodavali

oni su vjerojatno skroz aut s obzirom na promete… mene više brine ako su ovo mudraci iz CERP-a… dodaj još pokojeg branitelja i imamo rvacku.
[/quote]

A što bi trebao napraviti netko tko 20+ godina čeka obeštećenje, a sad kad ga je konačno dočekao, dodatno je ošišan za 50% jer je odšteta računata prema nominali, koja je duplo veća od tržišne? Zar da čeka još 20 godina?

Ošišan je 75 posto jer je nominala 20 a tržišna 5 kuna. Nek prodaju nek se vrti lova. Jel zna netko kolki su paketi bili ?

Posljedni Đurin ratnik


Ja bi mogo pocet smanjivat prosjek ako ostane na ovoj razini. Pretjerana je cijena, nitko iz top 10 ne prodaje a sumnjam da ce ovaj diskont trajat vječno. Za 10 k kn 2 tisuce dionica, zvuci ko dobar deal

Da dobar je to diskont za firmu koja u zlatnim vremenima za metalsku branšu radi gubitke.



Nije mi jasno tko kupuje ako đđ nema apsolutno nikakvu perspektivu

Nemoj bit naivan, dd je strateška firma RH, kao i CAirlines, daklem nema sumnje da će se uletit sa nekom pozajmnicom. Ovo su već OK razine za preuzeti rizik, osobno sam spreman izgubit 50 posto (iako teško da će pasti na 2.5 kn) ako postoji šansa da ću i zaradit 50 %. Da se razumijemo, taj moj ulog je za moje pojmove zaista mali, 10k kuna čisto da ne bude dosadno.
[/quote]

Država se sve više počinje ponašati kao gospodarstvenik. Uljanik poslali u stečaj, Meiso Goričan ovih dana otišao u stečaj. Sumnjam da su spremni pomagati više ikog tko ne može samostalno naći mjesto na tržištu.

Ja bih rekao da ovo prodaje netko tko ne želi biti unutra u trenutku objave izvješća. To ćemo znati već idući tjedan.


Ošišan je 75 posto jer je nominala 20 a tržišna 5 kuna. Nek prodaju nek se vrti lova. Jel zna netko kolki su paketi bili ?

U pravu si, zaboravio sam da je 20… Nema veze, ionako će uskoro biti 10

Kako to mislite ? Za tako nešto se prvo treba dat prijedlog, raspisat poziv za glavnu skupštinu i stavit na dnevni red. I onda tek prijedlog treba biti izglasan sa skupštinskom vecinom.

Posljedni Đurin ratnik

Prošloga tjedna, 14.10. promet dionica DDJH-R-A bio je 17.308 komada.Toga dana CERP je otpustio 16.726 dionica DDJH-R-A.

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

CERP u zadnje vrijeme i na drugim dionicama pomalo rasporodaje. Iako je to daleko od čišćenja portfelja.


Prošloga tjedna, 14.10. promet dionica DDJH-R-A bio je 17.308 komada.Toga dana CERP je otpustio 16.726 dionica DDJH-R-A.

Ideje naše benzin Vaš!


Kako to mislite ? Za tako nešto se prvo treba dat prijedlog, raspisat poziv za glavnu skupštinu i stavit na dnevni red. I onda tek prijedlog treba biti izglasan sa skupštinskom vecinom.

Skupštinsku većinu čini država. Jednim potpisom mogu što požele!

Ako prodaje CERP, a prodavao je i možda prodaje još, cijena u velikom padu, što to zapravo znači?

Ili prodaju oni direkt ili dijele dionice pa branitelji prodaju. Znaci da ce ti papiri zavrsit u privatnim rukama za razliku sto su sada bili u političkim.

Posljedni Đurin ratnik

Nije CERP problem ĐĐ kao ni dioničara ĐĐ. Da je onda problema nebi ni bilo.
Tvrtka je neefikasna, zastarjela, jedino što rade su niskoprofitabilni poslovi a tamo gdje bi se dalo nešto zaraditi i ono što je napucavalo cijenu i poticalo optimizam, poslovi sa BOV-ima sada već izgledaju nedostižnima.
Po ranijim iskustvima, ne vjerujem da će Đuro propasti ali da će dioničari proći kao bosi po trnju to da.
Volio bih da griješim zbog dioničara ĐĐ ali i općenito zbog domaćeg tržišta kapitala.

New Report

Close