DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Interesantno je tko kupuje i prodaje dionice. U Zadnjih 10 dana protrgovano je s oko 100.000 komada dionica, a bez promjena u top 10.

Pa kaj je pol milje kuna? Nista

https://www.youtube.com/watch?v=qp5hxHPlTq8


Interesantno je tko kupuje i prodaje dionice. U Zadnjih 10 dana protrgovano je s oko 100.000 komada dionica, a bez promjena u top 10.

a zašto ne prodaju oni iz top 10?

Jesu li branitelji potrosili svoju municiju ?

Oko 5 se stvara neka potpora, Al teško je bit pametan i pogodit dno.

Nema dna, tj. dno je 0 (nula)

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!

ovo bih ranije uzimao pa na nekim malim odbijancima riješavao… međutim djeluje loše. Ne diram.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

Poslje dns mora bit promjena u top 10

Posljedni Đurin ratnik

danas je već skoro 30.000 dionica iskipano po bidu.
moralo bi biti promjena u top10 idućih dana

dobar tajming su napravili uhljebi i bitange iz uprave… taman u izbornoj godini, računaju na pomoć države. Mudraci.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

Boli njih briga što su dioničari ovdje ostavili gaće na štapu…
Država će osigurati nezasluženu plaću…

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!

Nije mi jasno tko kupuje ako đđ nema apsolutno nikakvu perspektivu

Prijašnjim postom sam i htio reci da je cudno što do sada nema promjena u top 10. Zakljucno s jučerašnjim i današnjim danom definitivno bi se promjene trebale vidjeti.

Netko je pisao da neki fond izlazi nedavno. Mozda su oni prodavali

Posljedni Đurin ratnik


Nije mi jasno tko kupuje ako đđ nema apsolutno nikakvu perspektivu

Nemoj bit naivan, dd je strateška firma RH, kao i CAirlines, daklem nema sumnje da će se uletit sa nekom pozajmnicom. Ovo su već OK razine za preuzeti rizik, osobno sam spreman izgubit 50 posto (iako teško da će pasti na 2.5 kn) ako postoji šansa da ću i zaradit 50 %. Da se razumijemo, taj moj ulog je za moje pojmove zaista mali, 10k kuna čisto da ne bude dosadno.

Šta nisu ĐĐ izbacili sa popisa strateških firmi prošle godine?

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!

New Report

Close