DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Tu se stvarno ne zna tko koga, sudeći po trgovini……

Ili se jedan te isti igra sam sa sobom……dok jos moze……


Uprava će opet napraviti produžetke, jer im je jako bitno da ostanu Uprava, jer ako CČ dođe oni moraju ići

ne mogu više produžavati, piše u zadnjem pozivu da je danas odluka, tj. danas ili dokap prolazi ili propada… ubrzo ćemo saznati kako stvari stoje

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

A baš moraju čekati točno do 14 h?
Možda je već odrađeno, ali još nije objavljeno.
Možda bi bilo pametno da objave nakon 16 h tako da se preko vikenda svi informiraju, pa onda u ponedjeljak navali ili bježi tko još nije.

Zar neće čekati 15:30 sa bilo kakvom objavom da i institucijalni kažu svoje?

Po nekoj mojoj logici vijest bi mogla doći tek oko 15:45-16:00.

Ako nisu donijeli upisnicu, onda ih se ni ne računa.

..., a na kraju, Revolucija pojede svoje najbolje sinove.

a uplata (uplatnica)?

Ignore: KressoM, delux

Sad smo na cijeni prije nego je ovaj cirkus ponuda obznanjena. Realno, daljnjeg pada, nebi trebalo biti, eventualno panika bez razmišljanja.

..., a na kraju, Revolucija pojede svoje najbolje sinove.

što je-tu je
14 sati je prošlo, sad ostaje samo pričekati priopćenje uprave je li uspjelo ili propalo

Ignore: KressoM, delux

Pa sta nije do 15:30?

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."


Pa sta nije do 15:30?

upisnice se predaju do 13 a CČ mora uplatit do 14. Kako nema sanse da uopce ima netko drugi zainteresiran pa vjerovatno nije ni predao upisnicu 99,9% se sad vec zna.
Tako da mozemo ocekivat svaki cas objavu po meni..
Iako mozda budu cekali i do 15:30 iako neznam zasto.

A koja je logika sada prodavati??

..., a na kraju, Revolucija pojede svoje najbolje sinove.

Doviđorno,
ako dokap propadne cijena ide još doli nakon obavijsti, bez obzira koliko je pala do sada.

zar ne bi trebali, bez odgode i odmah, obavijestiti investicijsku javnost? što se čeka: ako je sjelo, sjelo je; ako nije, nije
gdje je objava?

Upravo pala stranica zse.hr…….

NE MOGU VJEROVATI……

EDIT: Back online……

kod mene radi

New Report

Close