DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

znači rok za dokap produljen je do 13 sati 24. listopada

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Dobro što ovo znači na kraju,jel dobro ili ne ?

A to ćemo tek vidjeti?

Možda je netko poslao ponudu po 20,01 i zakuhao kašu?

A možda uopće nitko nije prihvatio ponudu i nije uplatio sredstva pa sad imamo neizvjesnost?

Ako je to točno, bit će drama ovdje za par dana.
Al sumnjam


Bežanija. Prevelik ulog nekima…

meni npr. 🙂

vise im nis ne vjerujem. zarada od 40% se cini ok s obzirom da sam ocekivao da ovo sigurno prolazi. sad ovo produzenje ne uljeva bas povjerenje. niti malo. kakva kontra ponuda koju neko spominje? nije isto jel to strateski vlasnik ili neki “bezveznjak” koji ima 250mil al nezna sta bi s firmom..

bice zanimljivo sljedecih par dana…ostalo mi 1000komada unutra za nedaj boze nekog speklatuklarnog obrata. tipa druga firma iz kuvajta koja nudi jos vise 🙂

Koja je to po redu izmjena i dopuna javnog poziva na upis u ovoj godini? Cekamo novu objavu u 15,59.

Pa ako je netko poslao ponudu po 20,01 koji je problem da se prihvati njegova ponuda i bok, ovo produljenje mi se više čini da je zbog toga što nitko nije poslao ponudu…

A tako je bilo i u porošlom dokapu, produžavali su ga dok konačno nije skupljen minimum od strane blogyja…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

Pa mogu oni to do u beskonačnost produžavati kao i prije. Tko je lud ulaziti u ovog gubitaša koji je još uvijek pod patronatom države i uhljeba!
Bitno da su se neki bliže “vatri” na vrijeme iskrcali.


Pa ako je netko poslao ponudu po 20,01 koji je problem da se prihvati njegova ponuda i bok, ovo produljenje mi se više čini da je zbog toga što nitko nije poslao ponudu…

A tako je bilo i u porošlom dokapu, produžavali su ga dok konačno nije skupljen minimum od strane blogyja…

Pa nije problem. Problem nastaje ako ne uplati. Isto vrijedi i za ponudu po 20,00 kn.

Bude li Blogy sudjelovao u ovom dokapu, možda konačno postane večinski 😀

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

Ovo je neobično i nimalo mi se ne dopada.
Većinu sam prodao po prosjeku 41,5, zbog preko 45 % zarade u kratkom periodu, a i bojao sam se veće korekcije kada dođu R-B serija na burzu .. a danas nešto malo što je ostalo po 39,6x.

Možda je sve zbog tehničkih razloga, u svakom slučaju sretno onima koji su ostali.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

A sada spektakl… Sretno svima koji su još unutra, nadam se da će priča za Đuru ipak biti pozitivna idući tjedan.

I'm just a cook.

Kakva rasprodaja na Đuri, s ovom dionicom samo raspašoj!

Ništa to nije vrijedno gnjavaze, trude i prvenstveno zivaca.

Zali Boze ovakve propale priče kojih ima mali milijun…….

@kvart

nekad je a nekad nije, dobro je dok većinu puta je 🙂

btw ovo je bilo brutalno.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

New Report

Close