DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/jXLrZbh56Dp7aiCfvb7aFA==.pdf

Ignore: KressoM, delux

jel ja to vidim u izviješću za 2014 da je prošla god završila u dobiti?

pa što ruše tu cijenu? šta ne čitaju

Oni čitaju i razumiju, a vi čitate i ne razumijete…

Gubitak: 96.149.151,00 kn

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

vidio sam samo 3.640000

Da, i upravu ste, ali to je samo za DD Holding d.d., a za cijelu grupu je cifra koju sam naveo…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

da u pravu si

promet 0 kuna, svi stavili naloge na K/P i ne pomiču se niti za lipu…ne znam samo koja je uloga MM-a na ovoj dionici, zaspao je skupa sa svim ostalima

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!

Branitelji jos moraju iskrcat
.
CERP (38083028711)/REPUBLIKA HRVATSKA (52634238587)
621.447 8,18

Ako nastave ovim tempom do kraja godine su vani.

CERP (38083028711)/REPUBLIKA HRVATSKA (52634238587)
597.373 7,86

Izgleda da necemo trebat cekat kraj godine da se ovo sve proda, sto je odlicna stvar.
Jedini veliki upitnik iznad ddjh jest da je netko skoro u mjesec dana kupio 125.000 komada ddjh a ni traga ni glasa mu u prvih 10 u skdd.

Ovdje se pocela igrat opaka igra.


promet 0 kuna, svi stavili naloge na K/P i ne pomiču se niti za lipu…ne znam samo koja je uloga MM-a na ovoj dionici, zaspao je skupa sa svim ostalima

MM ne pomice cijene vlastitom kupnjom ili prodajom. On radi privid prometa tj ti mozes njemu prodati ili kupiti od NJEGA. On ne kupuje od tebe niti ikog drugog, kao što nit ne prodaje ikome.

Malo manje od 6 stotina hiljada

ovaj tjedan na burzi prodano oko 15000dionica a cer ima 61000manje pa koje kupio onda ostalih 45000kom????


ovaj tjedan na burzi prodano oko 15000dionica a cer ima 61000manje pa koje kupio onda ostalih 45000kom????

Vidiš ti to, a? Jedino objašnjenje ti je da su ti tih 45.000 komada nestali, ne postoje više! Jer ako ih je CERP prodao, a niko ih nije kupio, onda više ne postoje…. Jel da?

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]

Pa zar cerp ne dijeli braniteljima dionice pa se to onda knjiži kao da ih cerp otpušta? Te velike količine pretpostavljam ne kupuje pojedinac nego ih dobija mnoštvo pojedinaca pa zato nitko i ne ulazi u top 10?

[b][/b]You never count your money when you're sittin' at the table

New Report

Close