DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

na veliku žalost đuromrzaca, ništa od pada ispod 20 kn [emo_zloban], dapače, povratak preko 30 kn vrlo je blizu! [emo_smijeh]

Ignore: KressoM, delux

Spomenuli ste pregovore s Bjelorusijom. Kako su završili?
Potpisali smo ugovore i na tom golemom tržištu nećemo raditi samo mi, nego i druge hrvatske tvrtke. Osim izgradnje tvornica, opremat ćemo i cementare koje će koristiti RDF gorivo, sanirat ćemo stare deponije… Ne želim govoriti o iznosu ugovora, ali to je posao koji će pokrenuti hrvatsku industriju. Angažirat ćemo razne tvrtke, poput Đure Đakovića. U ekologiju će se narednih 50 godina najviše ulagati, što smo shvatili prije deset godina.



Manji je rizik kupiti i na 30 ako se sklopi ugovor sa UAE nego se povesti za pričama koje se vuku već dvije godine. Tu vrijedi ona narodna – bolje vrabac u ruci nego golub na grani.

U slučaju da će Đuro raditi BOV-ove, netko će baš tebi prodavati za 30 kn [emo_smijeh]
[/quote]
Jedino što ste ispravno rekli je “u slučaju”. A toga “u slučaju” smo se naslušali oho-ho. Od onih neće ispod 40, pa neće ispod 30…….

Da se razumijemo, naravno da bi volio da Đuro dobije taj posao. I sam sam svojevremeno imao dosta dionica. Poslje dosta čekanja “poslova stolječa”, tenkova za Kuvajt i ostaloga, izašao sa manjim gubitkom. Ispočetka mi bilo žao, ali poslije bi izgubio puno više. Tako da nisam neki Đuromrzac ili slično. Znam koliko bi to značilo samoj tvrtki i Brodu. Dao bog da zaradite svi stotine posto, svima bi bilo ljepše. Ja jednostavno nisam pesimist, nego u ovom slučaju “optimost sa iskustvom” i to baš zbog ovakvih naslova.

i evo nam đure preko 27 kn, možda već danas probije 30 kn? pozdrav pesimistima koji čekaju na 20 kn! [emo_smijeh]

Ignore: KressoM, delux

po novom izracunu BV bi bio 14 kuna, so obzirom da ce kaptal i rezerve narasti na 106 mil kuna a bice 7.5 mil dionica…a sad je onda cijena 2 BV , nije li malo previse..niasm bas uspucen u zbivanja , osim najave poslova o kojima se prica vec godinama, da li ima neki razlog za tako visoku valuaciju??


Ode veliki kupac sa 10.000 komada 🙂

Evo ti ga prvi na kupnji na 27,50 [emo_namigusa]

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

da će se cijena vratiti preko 30 kn vjerojatno više nitko ne sumnja, pitanje je samo hoće li danas ili kroz par dana…a nije da se svi nisu mogli natrpati po 22 kn i fino zaraditi umjesto što sad u očaju ovdje prosipaju žuč jer dionica raste iako oni svim silama drukaju na pad [emo_smijeh]

Ignore: KressoM, delux

Vaš link …

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

http://eclectica.hr/

Može pojašnjenje, dražba je bila u 11.26, zašto je sada? Pa zar se smije tako zahebavati, halo Hanfa? Nekoga se čeka da nabavi novac, to je očito.[emo_mrgud]

@ Lojtra
http://www.zse.hr/default.aspx?id=32822

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.

10 milja kn je guru tu riskirao samo u zadnjem krugu. bit će interesantno. valjda je dobro izračunao.

who dares, wins

auuuuu što ste me loše ocijenili, samo 16%jer samo točno predvidio da slijedi probijanje i rast preko 30 kn! već danas je iznad 30 kn na kupnji preko 17.000 komada! ajde sad udrite s dodatnim jedinicama jalni jadnici [emo_zloban][emo_smijeh][emo_novac]

p.s. još malo soli na ranu – do 40 kn je samo 15.000 komada [emo_novac][emo_palacg][emo_zloban]

Ignore: KressoM, delux

stvarno je zanimljivo kako se bilo kakav iole afirmativni (ok ponekad i navijački :-)) post “nagradi” lošim ocjenama….a još mi je nejasnije zašto se trude, ima li nekoga da mu je to važno??[emo_zacudjen]

New Report

Close