DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

bilo kako bilo nadajmo se da je istina.mada je kraj veljače još daleko. cijeli sl. brod je vezan na đuru, da barem nemamo novi grad slučaj.

prvi puta pisem ovdje…bio sam znatizeljan prije dokapa pa sam otisao u Slavonski Brod pred samu tvornicu da donesem odluku hocu li uloziti jos tesko zarađenog novca u đuru!!!na parkingu sreo ljubaznog radnika specijalnih vozila i zamolio ga da me provede kroz pogone..u vojni dio nisam uspio uci,ali ono sto sam vidio me iznenadilo.upravo su montirali novu plazmu sa obradu celika..informacija da su decki koji rade na BOV vozilima promjenili tj.poboljsali 96 djelova i sve je Patrija prihvatila kao dobro rjesenje..znaci znanje je tu samo poslovi..???nadam se da ce nova uprava omoguciti tim vrijednim ljudima da rade jel ocito je da decki znaju posao..na kraju sam prosetao do zabe i uplatio x3 pa sta bude..??sretno svima

Lijepa prica. Nazalost ja sam poslovno isao kod njih i ne bi ih hvalio. Prvo nisu ni znali da su ovlasteni za posao koji su trebali napraviti. Drugo ne znaju gdje bi te uopce uputili. Trece morao sam zvati ministarstvo da im oni objasne da su nadlezni. Kad smo napokon stigli do hale gdje je trebalo izvrsiti testiranje, tamo su radila 4 tipicna balkanca. Volim balkanski odnos,ali nako toliko kruzenja su mi se vec popeli preko glave. Naravno vidio sam i vozni park, koji je bio prve klase.

ne zaboravi prodati na vrijeme ,tj vec danas-sutra

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


Hvala prodavačima.
http://www.defender.hr/europa-i-rusija/vojna-industrija-1/uae-i-patrija-sve-blize-potpisu-ugovora-za-600-oklopnih-borbenih-vozila.php

Kad tako kaže pouzdani izvor defender. hr… [emo_naivan]
Do sada ti njihovi pouzdani izvori ništa pogodili,ja bih prije rekao da je tu riječ o malo pumpanja i plaćenom oglasu,ali dobro,po volji vam.

"Only dead fish swim with the stream"


prvi puta pisem ovdje…bio sam znatizeljan prije dokapa pa sam otisao u Slavonski Brod pred samu tvornicu da donesem odluku hocu li uloziti jos tesko zarađenog novca u đuru!!!na parkingu sreo ljubaznog radnika specijalnih vozila i zamolio ga da me provede kroz pogone..u vojni dio nisam uspio uci,ali ono sto sam vidio me iznenadilo.upravo su montirali novu plazmu sa obradu celika..informacija da su decki koji rade na BOV vozilima promjenili tj.poboljsali 96 djelova i sve je Patrija prihvatila kao dobro rjesenje..znaci znanje je tu samo poslovi..???nadam se da ce nova uprava omoguciti tim vrijednim ljudima da rade jel ocito je da decki znaju posao..na kraju sam prosetao do zabe i uplatio x3 pa sta bude..??sretno svima

Ovu priču sam i ja čuo,samo što se radilo o poboljšanju 76 dijelova.Ima nešto službeno o toj genijalnosti naših radnika ili je to samo rekla-kazala?
Nisi valjda uložio radi tih 96 poboljšanja i nove plazme za obradu čelika!?

"Only dead fish swim with the stream"

danas fino raste, jedino me muče ove nove dionice po 20 kn. većinu dionica je uzela država i te neće na burzu, ali svi ovi drugi će vjerojatno prodavati pogotovo što već sada imaju laganih +25% na ovoj cijeni?

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!

Vaš link …

Vaš link …

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

Ode veliki kupac sa 10.000 komada 🙂

Ispalo je super. Bolje da je dokap od 87mil kn nego da je 196 mil koliko je maksimalno mogao biti. Ovako ima više nego duplo manje dionica i dionica automatski duplo više vrijedi. Tek nakon toga ide gore ili dolje, ovisi o vijestima.A i vijesti o BOV-ovima su danas super.[emo_palacg]


Ispalo je super. Bolje da je dokap od 87mil kn nego da je 196 mil koliko je maksimalno mogao biti. Ovako ima više nego duplo manje dionica i dionica automatski duplo više vrijedi.

ne samo to nego su kupci postojeći veći ulagači, a najveći je država tako da ne treba očekivati rasprodaju dionica po ovim cijenama, dapače mislim da je sad gotovo svima interes da se cijena vrati preko 30 kn

Ignore: KressoM, delux

a sta bi sa stranim fondovima koji jedva čekaju da poklope DDJH?

Ozren, đe' kombo?


a sta bi sa stranim fondovima koji jedva čekaju da poklope DDJH?

poanta je da oni NISU imali pravo učešća u dokapu jer je to pravo vrijedilo samo za one koji su bili dioničari na dan 15.05.2104.godine!
daklem, to je bio privilegirani dokap za dioničare DDJH, a ne za “belosvetske špekulante” [emo_smijeh]

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!

Manji je rizik kupiti i na 30 ako se sklopi ugovor sa UAE nego se povesti za pričama koje se vuku već dvije godine. Tu vrijedi ona narodna – bolje vrabac u ruci nego golub na grani.


Manji je rizik kupiti i na 30 ako se sklopi ugovor sa UAE nego se povesti za pričama koje se vuku već dvije godine. Tu vrijedi ona narodna – bolje vrabac u ruci nego golub na grani.

U slučaju da će Đuro raditi BOV-ove, netko će baš tebi prodavati za 30 kn [emo_smijeh]

New Report

Close