DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

nažalost, kako sam najavio[emo_mrgud]

Većina dionica na ZSE bude po 10 kuna, maksimalno do 20 kuna.

Žalosno i tužno.

Ja kupio po 23,xx, da ne putujem u Zagreb a smatram da su ove na burzi 50% vrednije. Slično kao i Dlkv.[emo_palacg]

Sutra MM-i na 24 i 26 kn.

Lojtra jesi uzo barem 100 000 kom?

@lojtra
skini MM-u prodajni nalog pa će se njegovi nalozi odmah podići na 24-26 kn ili više [emo_namigusa]

Ignore: KressoM, delux

baš me zanima vi što ste upisali kad i pošto to misli te prodavat? poučak dlkv. znači uplaćujete novac u neku bedastoću za koji nema te pojma kad će se moći prodati !!! onaj tko zna neka me demantira i kaže 1. dan trgovanja sa ovim smećem tipa R-B.

who dares, wins


Lojtra jesi uzo barem 100 000 kom?

Prva znamenku si pogodio![emo_palacg]


baš me zanima vi što ste upisali kad i pošto to misli te prodavat? poučak dlkv. znači uplaćujete novac u neku bedastoću za koji nema te pojma kad će se moći prodati !!! onaj tko zna neka me demantira i kaže 1. dan trgovanja sa ovim smećem tipa R-B.

Sto se R-B tice pogledaj prospekt tocka C1 (a i ostalo pod C).

Sto se datuma tice, svjestan sam da to može potrajati i do 6 mjeseci. To je jedan od rizika koje sam prihvatio.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

37
C
.6.
Naznaka o tome da li su Nove dionice predmet zahtjeva za uvrštenje u
trgovanje na uređenom tržištu te identitet svih uređenih tržišta na kojima će
se trgov
ati Novim dionicama
Nakon što Nove dionice budu izdane, Izdavatelj će podnijeti zahtjev za uvrštenje svih izdanih
Novih dionica u Redovito tržište Zagrebačke burze d.d.
Izdavatelj ne jamči da će uvrštenje u
trgovanje biti odobreno od strane nadležnog tijel
a.

A kako bi to izdavatelj mogao jamciti koju ce odluku donijeti nadlezno tijelo?

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

znači sve se može i ništa se ne mora. može pasti i kiša u kuvajtu pa naruče 100 anfibija.

who dares, wins

eno na temi dlkv post od @nikole. prvo službeno očitovanje za r.b koje ja vidim od samog početka iste.

who dares, wins

Di mi je onaj sve ispod 25 kn je super!

Predlažem mu da stavi nick – SUPER25 –

[emo_zacudjen]

OŠ NEŠ BANGLADEŠ!

Evo, u privitku za sve one koji sumnjaju ;

Verdi,
često imaš pametne (i pravopisno štosne) postove i volim ih pročitati.
Ali ovdje mi se čini da si pomalo zločest. Pogotovo prema xy. Pa svi žele zaslužiti u ovoj parložini. I ti također tamo gdje imaš uložene novce. Ljudi vjeruju u firmu.
I nemoj molim te, dopisivati DLKV kao usporedbu.
također nemoj za RIZ stavljati usporedbe s DLKV.
lp

New Report

Close