DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


hahaha, kako raste, a ispod 30 kn sama sića [emo_palacg]

Još jedan ”deep value” investitor, isto kao i gospodin xy…[emo_vrtimise]
U idealnom slučaju da se upiše maksimalan broj dionica, znači nekih cca 200 milijuna kuna novi book će biti na cca 17,00 kuna (ako ne računamo gubitke od 01.10. do danas)…

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica.

A ako se upiše minimalan broj koliko je onda book? Ili ako ne uspije dokap? J a mislim puno veći. A nada za šeika još nije izgubljena.
Mislim da mi svi čučimo na bidu bez obzira tko što piše.[emo_namigusa]

Sta je ovo?

XY uzeo slobodan dan?

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

Ako ne prodate danas sutra će te moć jeftinije.

Osobno,ako ode ispod 20 kn ,onda ću tek ući. To je neko moje mišljenje,nije druk ili slično.


Ako ne prodate danas sutra će te moć jeftinije.

Slažem se s tobom, al aj ti to gledam ovako — ako danas niste kupili skupo, sutra ćete moći jeftinije [emo_smijeh]


Osobno,ako ode ispod 20 kn ,onda ću tek ući. To je neko moje mišljenje,nije druk ili slično.

Sutra je otvaranje na 27, tako da ide malo brutalniji odbijanac, ni ovo nije druk ili nešto slično.
Nakon povlačenja dnevnih naloga vidi se da prodaje do 35 nešto baš i nema.[emo_palacg][emo_namigusa]

Onako odokativno…sad kad se zna cijena dokapa od 20kn nema smisla ulaziti u investiciju prije saznanja u što ili na što će biti potrošen novac.Ovo iznosim iz tog razloga da se ne ponovi “slučaj Petrokemija”gdje sam i sam povjerovao Klausovoj upravi i bio izigran te prodao sa velikim minusom.Pamet u glavu kolege…[emo_smijesak]


hahaha, kako raste, a ispod 30 kn sama sića [emo_palacg]

Odlično raste [emo_smijeh] ..ovim tempom mogla bi narasti skroz do jedanaest kuna do proljeća [emo_smijesak]

Pazi da ne bude “dead cat bounce”…


Odlično raste [emo_smijeh] ..ovim tempom mogla bi narasti skroz do jedanaest kuna do proljeća [emo_smijesak]

A jel ti drago, a? Jel se bolje osjecas? A na čemu si ti silne novce izgubio pa si sad otvorio novo korisničko ime i pokupio novu pamet? Koji su ti ostali nadimci, koliko ih imaš? Joj, mudraca…. Koje sitne duše….

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]

U planu restrukturiranja koji je izisao prije kojeg tjedna pise da ce se novac od dokapa (oko 194 miliona kuna) potrositi na:

10.25% otpremnine
12.87% istrazivanje i razvoj
45.99% obrtni kapital
30.89% osnovna sredstva (vecinom postrojenja i oprema)

u 2016 DDJH planira imati dobit oko 106 miliona kuna.

…sve pod pretpostavkom da se dobije neki posao sa BOVovima.

@LeoNT netocno, mudraci na ovoj temi kazu da svih 200 milijuna ide na otpremnine, tako da imas krive podatke 🙂

Eto, jel sve ovo trebalo upravi ĐĐ ? Imali su prvotno plan od 20 kuna i onda podlegli pritiscima XYona koji je kako sada vidimo na kraju s svojom igrom sam sebe ( i mnoge druge ) doveo do itekakvog minusa. Nije problem u tome što je on u minusima – problem je u tome što je svojim djelovanjem mnoge zaveo i dao im lažnu nadu , a Đuro je ustvari držan na ” aparatima ” – realnost se kamuflirala kojekavim pisanjima i igricama – sada vidimo jasniju sliku svega toga – nažalost !Nitkome od nas koji smo u ovoj dionici nije stalo da se ovdje mulja , svi smo uložili vjerujući u bolje sutra i mislim da se svi slažemo da želimo čiste račune – da znamo na čemu smo – konačno , uložili smo zato da nešto zaradimo !I prije sam pisao da ja na 40 ili više kuna ne ulazim , još ni sada nisam siguran da ću ući po 20 – čekati ću ponedjeljak,ili možda čak utorak – zadnji dan – onda ću odlučiti što ću da radim .

Je li netko već isao u Zabu uplatiti dionice.
Kakva je procedura?

New Report

Close