DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@Koc
da nije tako sad bi tržišna cijena bila 100 kn. A za dokap se još nezna po koliko će biti…lijepo piše između 20 i 60 kn.

da ne planiraju napraviti dokap po 20 kn, prihvatili bi prijedlog da donja granica bude 40 kn! nakon odbijanja takvog prijedloga sve je jasno!

možete mi brisati nick, ali ne možete obrisati istinu u raskrinkavanju forumskih drukera i navlakača!

@kosor1
kupovati ponuđene dionice čak i po 20 KN tj. ca po zadnje poznatom BVPS doista će možda učinit (jer ponuđeni dokap je ipak samo trenutna želja Uprave tj. skupštine dioničara) hrabri… na ZSE ima hrpa dionica koje se mogu kupiti po 50%, 40% te čak i manje % od njihovog zadnje poznatog BVPS…

kosor1

ako je toliko sigurno da dokap ide po 20kn, tko to onda pumpa cijenu?
Tko to vara ovaj napaćeni narod!?
Što će se tek dogoditi kada krene rasprava na blogu?

Na kraju krajeva, dobi li Đuro posao sa oklopnjacima cijena na burzi leti u nebo a ako ga ne dobije uzalud dokap i po 60kn.

Meni ovdje ništa nije jasno 🙁

Dokap ide po 20-60 (odbijen prijedlog po 40) dakle ide po 20. Možda je odbijen jer ide po 60 🙂

No dobro…nakon te informacije kreće rast, svi vjerujemo da će ipak po 20, ali ipak je cijena sad na 37.

Uz sve to NB na blogu piše da je skupština prošla odlično.

WHAT?!


Meni ovdje ništa nije jasno 🙁

Dokap ide po 20-60 (odbijen prijedlog po 40) dakle ide po 20. Možda je odbijen jer ide po 60 🙂

No dobro…nakon te informacije kreće rast, svi vjerujemo da će ipak po 20, ali ipak je cijena sad na 37.

Uz sve to NB na blogu piše da je skupština prošla odlično.

WHAT?!

Što se tiče ovog zadnjeg njemu je uvijek sve odlično,barem kad su u pitanju njegove dionice,na pamet mi prvo pada ono preuzimanje Ingre,svi FI koji su redovito završavali sa gubitkom, “nešto povoljniji”ugovor INA-PTKM koji je trebao biti game changer itd….

"Only dead fish swim with the stream"

hehe…pa naravno da je odlično.
zar ste tamo ikad pročitali išta a da nije odlično i da ne zaslužuje reklamu u novinama?
ako je dionica visoko, to je odlično, a ako je nisko, onda je to još bolje, jer onda može rasti.

a činjenice su ovakve:
-dokap nije pozitivna stvar jer će se dokapitalizirati značajno ispod cijena di je većina vas kupovala.
-oklopnjaci su već bili i prošli. koliko je napravljeno Patrija za HV?koliko se zaradilo od toga?mislite da će slijedeći put biti bolje?
a valjda će jednom i država skužit da nije krava muzara za sitne burzovne špekulantiće i uhljebljujuće uprave.
-koliko će firma morati zaraditi nakon izdavanja novih dionica da EPS bude 4kn, što bi dalo nekakav PE 10 i opravdalo trenutnu cijenu od 37kn?

-ovo je prvi dokap, kako su išli dokapi na DLKV, INGR i PTKM?
zaboravio sma već…

ovakve stvari sam pisao i na PTKM kad je cijena bila 200+, pa sam bio druker koji hoće kupit jeftinije, evo di je sad Čađara, a ja nisam, niti ću, kupio ni komada.
sretno.

Ozren, đe' kombo?

Strašno; kakav su samo gubitak nabili za godinu dana (188 milijuna ) – što li su samo utrpali u ovaj gubitak ?? Pošto je prihvaćen ovoliki gubitak znači da N.B. nije uspio saznati od čega je nastao ovaj gubitak – odnosno, zna se od čega , no srž gubitka očigledno ostaje tajnovita i nedokučiva – da ne kažem mutna.Eto, i Mazala su po kratkom postupku maknuli, a još nije pošteno niti stolicu ugrijao.Što se tiče dokapitalizacije opet je ostavljen široki prostor za manevriranje osjećajima i džepovima budućih zainteresiranih dioničara koji imaju namjeru ući u dokapitalizaciju gdje raspon od 20 – 60 kuna po dionici vrijeđa inteligenciju nas dioničara.Uvijek kada se postavljaju ovakvi uvijeti nešto nije u redu i ne može valjati i tu nema one narodne; ” čist račun – duga ljubav “!Ako misle stvoriti utisak da su ozbiljna firma i da misle ozbiljno odluka o konačnoj cijeni je trebala biti već donesena , a ne čekati i vidjeti kao na licitiaciji – tko će dati više – jer, na osnovu čega onu žele-očekuju da će netko dati tri puta više za jednu dionicu nego što ona u stvarnosti vrijedi??Ja bih ih potpuno razumio da uopće nemaju gubitke , da su u plusu , da imaju ugovorene velike poslove, da imaju u izgledu ogroman posao za koji im je potreban dodatni kapital kako bi ga obavili itd., no po meni ova dokapitalizacija njima služi da se firma održi na životu i da prežive , a mi dioničari to treba da im omogućimo. E, pa lijepo gospodo ; ako ste nas dioničare svojom nesposobnošću svih ovih godina doveli u teške i ogromne minuse jer ste se više bavili političkim marketingom i vezama nego svojim radom i sposobnošću da nešto napravite od firme koja svakako ima potencijala ( ili ih je imala unazad ovih godina ) zašto bi sada trebali krpati rupe u vašem proračunu, a s obzirom na sve dosada doživljeno od vas što vi mislite ; kada mi dioničari možemo i dali ćemo ikada uspijeti makar doći na pozitivnu nulu s vašom dionicom i zašto bismo vam trebali vjerovati da će se nešto pozitivno dogoditi i promijeniti kada to niste do sada uspijeli napraviti iako je klima za poslovanje bila kud i kamo povoljnija nego što je danas i nego što će ( sigurno ) biti sutra ??

S vremena na vrijeme..

se pojavim ovdje i upozorim na moguće loše posljedice koje se nažalost onda i obistine. Zadnje sam upozorio na mogučnost da se zbog gubitaka, a prije spominjane dokapitalizacije, nominala smanji na 20-tak kuna, što se ( nažalost ) i dogodilo.

Sadašnji prijedlog za dokapitalizaciju nažalost ne donosi ništa dobro za dioničare, što je i realno za očekivati za tvrtku sa ovako velikim gubicima.
Kapital će se u bitnome razvodniti, a po mojoj procjeni dokapitalizacija ako uopće prođe, biti će po 20 kuna ( pogledaj sl. razvoj događaja u još jednom teškom gubitašu – Petrokemija ). Ukoliko Đuro eventualno dobije neki veći ogroman posao, tada će dokapitalizacija biti vjerojatno po većoj cijeni, što je tračak nade.

Na ovim cijenama kupovina izrazito riskantna, dioničari koji dokapitaliziraju po 20 ( ako bude po 20 ) , imati će mogučnost po današnjoj cijeni odmah prodati na burzi te dionice sa 80-85 % zarade. Naravno ako se cijena tu zadrži do dolaska novih dionica.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

kiko123
Ma kakvi stranci i 60kn. Pa gdje ti živiš. Ovaj film ne budeš gledao. Čak to nije moguće ni u snovima. Realnost je dokap po 20kn i ni lipe više. Ovaj pozer na 34kn sa 5000kom nije ovdje da kupi, a to je valjda svima jasno. Prvi će pobjeći čim načmu ovog MM.

uostalom stavio je netko i 10 000 kom na 36 na par minuta… tko je htio mogao je prodat.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

a što ako ne dobiju nikakav novi veći posao do kraja godine? po koliko će onda ići sljedeći dokap? ja sam uvjeren da iznad 10 kn neće biti

možete mi brisati nick, ali ne možete obrisati istinu u raskrinkavanju forumskih drukera i navlakača!

Evo nije trebalo biti neki ekspert da se pretpostavi da će danas nakon izvještaja sa skupštine cijena ići UP.
Do određivanja cijene sve je u “njegovim” rukama [emo_smijeh]

Zašto na jednom mjestu ( s izvještaja skupštine) piše da povećanje kapitala ne smije biti veće od 50 mil kn, kad na svim ostalima piše 194 mil kn?
Hvala!

New Report

Close