DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

nevjerojatno da MM blokira odbijanac?! stalno ga čiste na 25,40 kn, a on stalno dodaje količine na istu razinu umjesto da diže nalog prema gore nakon čišćenja?!?

[b]moderatori na forumu provode političku CENZURU, uvode verbalni delikt te krše slobodu govora zajamčenu Ustavom jer brišu forumaške nickove i poruke s čijim se političkim stavovima ne slažu !!![/b]

što je sad ovo: 10.000 komada na kupnji na 25 kn, 5.000 komada na kupnji na 25,50 kn?!? [emo_naivan]

možete mi brisati nick, ali ne možete obrisati istinu u raskrinkavanju forumskih drukera i navlakača!

možda MM fiktivno pokušava smanjit pretpjeli gubitak…[emo_naivan]


možda MM fiktivno pokušava smanjit pretpjeli gubitak…[emo_naivan]

nisu to njihovi nalozi, oni to ne smiju raditi… prije mi izgleda da netko želi veće količine na ovoj razini, ali navala prodaje je stala, valjda su margin callovi gotovi i ispucani

možete mi brisati nick, ali ne možete obrisati istinu u raskrinkavanju forumskih drukera i navlakača!

Pa jeste li Vi svjesni koliko je taj Vaš MM spušio love ovdje u zadnja tri mjeseca. Oni budalasaju sa tuđim novcem. Taj se par godina nemože oporaviti, ako su uopće na ovoj dionici i oporavi!


možda MM fiktivno pokušava smanjit pretpjeli gubitak…[emo_naivan]

Je li to NB?


što je sad ovo: 10.000 komada na kupnji na 25 kn, 5.000 komada na kupnji na 25,50 kn?!? [emo_naivan]

prilika , rijetko viđena .


Nije problem dokapo po 20-23 kn… vec sto ce biti poslije.

…joj…zaista tesko za pogoditi….
Hrpa djabalebarosa opef ce spiciti vase pare, dobro piti i zdrerati, lijepo zivjeti na vas racun dok sve ne proj….vidjeno milijun puta


Pa jeste li Vi svjesni koliko je taj Vaš MM spušio love ovdje u zadnja tri mjeseca. Oni budalasaju sa tuđim novcem. Taj se par godina nemože oporaviti, ako su uopće na ovoj dionici i oporavi!

Kao prvo, Uprava tek planira/predlaže/želi… da netko uloži 20 Kn po dionici u ĐĐ…
Kao drugo, pitanje dali će nekoga uopće naći, ako skupština prihvati želju Uprave… te koliko će nove love od planirano/želje uopće naći, te ako i da, što će Uprava sa tim tzv. kreditom učiniti…
Kao treće, što će sa ĐĐ biti, ako se planirana želja Uprave ne ostvari?

Sad bi ista uprava radila dokap. [emo_bijesan]
– izgubio sam brdo novaca i sad bi oni još !
– tko će im više vjerovat !
– treba ih smjeniti ODMAH

ČOVJEČE PAZI DA NE IDEŠ MALEN ISPOD CROBEXA

S tim da uprava spominje financijsko restrukturiranje (dokapom), a ne spominje operativno restrukturiranje. ne spominju se otkazi, a prihodi se smanjuju, posla nema.

Vlasnicima dionica preporučam kupnju današnjeg Jutarnjeg, jer ima članak o Đuri na tri strane, pogled iznutra ,aktualno ,zadnja sjednica NO.

vid'la žaba...

kako NB stoji sa DDJH? Jel u plusu?
Kuwait? Any news?

Sto puta sam napisao da je na ZSE najbolje izbjegavati firme vezane za RH i politiku RH i kupovnu moć RH.

Ovo i PTKM su čisti primjeri zasto.

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.

Barcelona je izgubila i prvenstvo.

Nije da nisam predvidio.

Volio bi da sam se prevario.

Žao mi je. I sretno.

Lp

[b]black magic[/b]


Vlasnicima dionica preporučam kupnju današnjeg Jutarnjeg, jer ima članak o Đuri na tri strane, pogled iznutra ,aktualno ,zadnja sjednica NO.

Kuvajt za dan , dva .

New Report

Close