DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Alias. Mislite, previse ste pijani da bi uopce pisali. 🙂 I ja bi volio da svi zaradimo.

Ahahahah skuzili ste me. Ali ozbiljno. Svaka cast

Ovak.

đuro Đaković bi mogla biti jako dobra firma.

Najveći blogo dD su radnici kaj su mogli svaki posao koji je ugovoren (ne znam jel se to promjenilo).

nažalost uprava sigurno ne može dobiti prolaznu ocjenu.[emo_palacd]

Koliko god poslova ugovorili zadnjih 10 godina DD je jedva u nekoj pozitivi (ako je).[emo_vrtimise]

Sada kada izgube HŽ i Patriju nisam siguran u neki pozitivni pomak.

Po meni ja bi bio sretan da ljudi rade i da su na pozitivnoj nuli.

A valjda će napokon i neki ugovor pasti.

Na onoj cijeni 20-30 kn bi možda bila atraktivna jer bi se mogao neki rizik uzeti.

Ovako mislim da ima drugih dionice gdje će te mirnije spavati, a ako ste hazarder ima puno atraktivnijih dionica, recimo INGRA.

Nju samo spominjem zbog sinergije.

Pa ĐURO se o sebi nemre brinut[emo_vrtimise]

lp, [emo_cool]

Ovo je moje mišljenje, po meni budite oprezni.

Tek kad napokon vidite taj ugovor da se počinje realizirati onda kupite.

Nisam pratio, da li Đuro daje dividendu i koliko iznosi godišnje. Hvalaa.

[b]black HuRTs[/b]

Cijena dionice je pala cc.15%(75-64)i to je opravdano s obzirom na slabi 2. kvartal.Budimo realni i nemojte”sanjariti”cijene ispod ovih razina jer ovo vam je dno u ovom ciklusu…uostalom vidjet ćete od sutra pa nadalje.Đuro nejde u stečaj već se priprema za privatizaciju.Imam dionice đure i ne nagovaram nikog na ništa samo iznosim ono što moje oči u ovom trenutku vide.[emo_smijesak]

Probijen double top

http://tehnickaanaliza.wordpress.com/2013/08/27/ddjh-dvostruki-vrh-i-komentar-ptkm/

Probijen ili ne kolega efodix to vam je egzaktna stvar kod ove dionice gdje se očekuju vijesti iz Kuvajta…a uskoro ćemo saznati i tko je ušao u uži izbor.Vjerujem da imamo realne šanse za pripetavanje.


Cijena dionice je pala cc.15%(75-64)i to je opravdano s obzirom na slabi 2. kvartal.Budimo realni i nemojte"sanjariti"cijene ispod ovih razina jer ovo vam je dno u ovom ciklusu…uostalom vidjet ćete od sutra pa nadalje.Đuro nejde u stečaj već se priprema za privatizaciju.Imam dionice đure i ne nagovaram nikog na ništa samo iznosim ono što moje oči u ovom trenutku vide.[emo_smijesak]
gledam mjerkam ovdje, nista mi ne govori jos buy ..ni fa. ni ta. ni morgana..ovo nema nikakve buducnosti ,molim da me netko razuvjeri i nagovori na kupnju ,hvala

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial

Možete pisat do sudnjeg dana, o kretanju cijene DDJH odlučuje jedan dioničar, za sada. Znamo da se nije brinuo o svom portfelju da DDJH nebi dodirnuo 92 kn i da sad nebi bio na 65.

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

Neznam šta se vidi u tom đuri jasno je da zbog Hž Carga pada,ipak bi se on trebao više okrenit vojnoj industriji recimo tenkovima[emo_cool]

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode

Pitanje je kako namjeravaju nagodinu pokriti gubitak ove tekuće godine? Možda još jednim smanjenjem temeljnog kapitala. I dokle tako?
http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/HmYpQKKDY8NBdx0gIdWGJQ==.pdf

http://www.seebiz.eu/duro-dakovic-skupstina-naznacila-mogucnost-dokapitalizacije/ar-71554/

Ako sam dobro shvatio :
– Dokap bi išao po 80 kn.
– To je 15 kuna više od trenutne cijene !!

ČOVJEČE PAZI DA NE IDEŠ MALEN ISPOD CROBEXA

keky

e sad imas primjera da se može trgovat i po 70% ( 24 ) manjoj cijeni ali i po 200% višoj ( 240 ), e sad ga j….

pepe7

Tomo je u pravu ,
No , kad krene upisivanje novih dionica po 80 kn
Tko bi ih uopće htio ako imam na burzi po 65
Kretanje cijene je predvidivo u vremenu do upisivanja novih !

ČOVJEČE PAZI DA NE IDEŠ MALEN ISPOD CROBEXA

Audio otpustio braniteljima 17000 dionica.I ja u zadnje vrijeme gadjam dionice ko prstom u onu stvar!Kada dodju na burzu,ode dole cijena..

[color=blue][u][b]" pessimus dux Croatorum "[/b][/u][/color]


Audio otpustio braniteljima 17000 dionica.I ja u zadnje vrijeme gadjam dionice ko prstom u onu stvar!Kada dodju na burzu,ode dole cijena..

jel znaš jel ima kakvih drugih promjena u TOP 10? Nisam pratio

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...


Audio otpustio braniteljima 17000 dionica.I ja u zadnje vrijeme gadjam dionice ko prstom u onu stvar!Kada dodju na burzu,ode dole cijena..

Pa to je u redu. Neka ih. Moraju najprije podijeliti pa “naštampati nove” čisto da bude zabavno promatrati kako se rasplinjuju snovi “naših tenkista” i “samohodnih haubičara”. [emo_smijeh]

New Report

Close