DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ako mi moze netko izracunati na koliko bv se trguje ddjh i ako moze onaj filter ali Grahamov P/E x P/B, nemojte ono drukanje sa p/S

Uuuuuu kolege kolik Vi puno računate. Hoćete reći da sam se ja danas zeznuo kad sam iskrcao 400 komada Đukice po top cijeni ?


Ako mi moze netko izracunati na koliko bv se trguje ddjh i ako moze onaj filter ali Grahamov P/E x P/B, nemojte ono drukanje sa p/S

prema zadnjim podacima:
P/E = 92,68
P/B = 1,20
rezultat je … ? jeste zadvoljan, iznenađen, šokiran… ili ?

zz pa to nije ni 200 ..[emo_palacg]

No pain no Game


zz pa to nije ni 200 ..[emo_palacg]

nije ni 112 a kamoli 200… a koja je tzv. i možda možebitna limit preporuka Grahama…? [emo_cool]

po 82, p/e 94,25, ako su zaradili u 2012 10 milijuna kn?!, tad p/e pri 82 kn pada na 26. Nisu neke pare a ja sam siguran da ce Đuro uskoro imati i vise dobiti, recimo krajem godine…dakle [emo_smijesak]

No pain no Game



Ako mi moze netko izracunati na koliko bv se trguje ddjh i ako moze onaj filter ali Grahamov P/E x P/B, nemojte ono drukanje sa p/S

prema zadnjim podacima:
P/E = 92,68
P/B = 1,20
rezultat je … ? jeste zadvoljan, iznenađen, šokiran… ili ?

[/quote]

majko mila P/E 93.
Pa nije ni čudo da toliko prodaje ima.

http://www.hanfa.hr/izdavatelji/HR/povlastene_informacije/1230/2013-01-07-20210_pdf.pdf

Ove godine je štošta raslo na ZSE, kod Đure se čeka objava novih poslova koje je predsjednik Uprave najavio za kraj 12. mjeseca. Logično je da dok kojekakvi purani lete Đuro koji je sad već opterećen išćekivanjem tih najava stagnira.
Ne bude li uskoro objave konkretnih novih poslova cijena će lagano tonuti.
Ja ipak vjerujem u ovu firmu i zacrtao sam malo viši target. Par tjedana ili mjeseci čekanja biti će naplaćeni.

@nimimada
Ti kažeš
…Par tjedana ili mjeseci čekanja biti će naplaćeni.
Aha hoće hoće !
Budi pošten pa reci što to toliko vrijedi u Đuri Đakoviću ?
Vidio si ovih dana što je raslo. Raslo je samo ono što vrijedi i poneki puran sticajem političkih manipulacija.

Pa piz… mu mat…. ne bumo se tak razgovarali. Jesmo li kulturan narod ili ne?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

@harpija , ništa nije sigurno, ali eto, ja igram na kartu da će dio najavljenih poslova biti potpisan i da će racionalzacija poslovanja dati rezultate, tu bar ima prostora za napredak. Kada sjajan P/S nadopuni solidan P/E ovo će biti bombončić. Bonus koji je neizbježan je ulazak strateškog partnera a to je prema signalima iz Vlade samo pitanje vremena. Možete li zamisliti tog industrijskog diva gdje država zadržava dio vlasništva a Kongsberg ili Patria vode poslovanje. To tada više neće biti bombončić, to će biti tvornica bombona. Naravno možda od svega ne bude ništa i od Dure ne ostane ni bravarska radionica.


@harpija , ništa nije sigurno, ali eto, ja igram na kartu da će dio najavljenih poslova biti potpisan i da će racionalzacija poslovanja dati rezultate, tu bar ima prostora za napredak. Kada sjajan P/S nadopuni solidan P/E ovo će biti bombončić. Bonus koji je neizbježan je ulazak strateškog partnera a to je prema signalima iz Vlade samo pitanje vremena. Možete li zamisliti tog industrijskog diva gdje država zadržava dio vlasništva a Kongsberg ili Patria vode poslovanje. To tada više neće biti bombončić, to će biti tvornica bombona. Naravno možda od svega ne bude ništa i od Dure ne ostane ni bravarska radionica.

Sviđa mi se Vaša karta[emo_cool]

Odobrite zahtjev za prijateljstvom, da Vas možemo čitati prije odobrenja administratora! Hvala!

Jel ova 1600 prava ili ne?

Isprobaj ako imaš s čim!

New Report

Close