DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Machete ti si car!!!
Jesi pogodio Plejboja, tamo gdje najvise boli
hahahahaahh

@Plejboj
Interesantna stvar, čim se ukaže imalo svjetla da će ĐĐ gore razigrani ili razigrana se javi uvijek s istim tekstom. Ako znaš Plejboj onaj vic o crncima i bijelcima na balkonu…. šaraj malo, šaraj, ali tebi vjeruj mi ne vrijedi ni šaranje. ( i dalje vrijedi val (iv), ali ZGOTOVLJEN ) !!
LP

I very much love INGRA !!

Hoce li ovaj pozar u Sisku otvoriti mozda neke poslovne prilike za DDJH?

Gledam koliko je jak taj lobi ocijenjivanja, zaista fantastičan način za manipulaciju, i onda mi Plejboj veli "Pa nemožeš se sam ocijeniti". Da nemožeš sa svojim nickom a koliko ih imaš … pa sa svakim sebe i druge OCIJENIŠ. Zato sam mišljenja i molbe Vijeki i administratorima PF da se ovo GLUPO nerealno ocijenjivanje ukine !!
LP Plejboj… ili kako se već nazivao. Za tvoju inf ĐĐ ide UP !! [angry]

I very much love INGRA !!

Mrgude, nemoj biti ljut, ali danas ti dajem 99 umjesto 100 🙂
Slijedeci tjedan nakon skupstine, neko ce se kupat na moru, a neko u lovi, a neki u znoju sto nemaju djuru!!!!


Machete ti si car!!!
Jesi pogodio Plejboja, tamo gdje najvise boli
hahahahaahh

Vi ste totalni tudumi jbt, pa ja nemam pojma tko je ta Ivana 7, šta vam je ljudi ? Rokaju dionice pa tražite urote i zavjere ? ?

Nema zavjera, imam jedan nick i pišem vam lijepo šta vidim – dionica vam je porasla 50 % na temelju jednog poslića od 160 miliona kn od kojeg sam Holding neće vidjeti ni trećinu jer će se to lijepo raspodijeliti čitavim Konzorcijem i vama još uvijek nije dosta, vi bi da ona ode 100 % na temelju ničega. Ali ne razmišljate uopće o tome koje bi budaletine sada to kupovale , još pred ljeto, kada uvijek svi čekamo pad i ukopavanje , po 60 kn ??

Djuru Djakovica ??

sa 400 MILIONA KUNA DUGOVA NJA ?

SA 55 MILIONA KUNA GUBITAKA SAMO U PROŠLOJ GODINI ?

Dajte molim vas, prodajte lijepo il gledajte kako pada čitavo ljeto, nervirajte se i prodajte na 40 na kraju nekome tko će onda opet zaraditi od 40 do 55, 60 npr …

Tako to ide. Pohlepa se plaća.

Čitava moja ekipa je imala 5000 do 4000 u padu na KSST pa je čekala 7000 . I ja skupa sa njima. Pohlepa je zajebana stvar, povuče te, želiš još, želiš uvijek više i potpuno izgubiš objektivnost. Čak i kada dobiješ INSIDE INFO ti više ni u to ne vjeruješ , i dalje vidiš samo svoju brojku i ništa drugo, ništa manje. Ali ta brojka, te brojke – samo su u našim glavama ljudi.

Ova dionica neće doseći 100 kn bez da se nešto drastično ne promijeni ili gospodin Blogger ne odluči riskirati do kraja i utući tu još par miliona kuna pa moliti Boga da mu pošalje najkrupnije tržiše ikada na ZSE da pokupi sav njegov prezaduženi DDJH po 100 kn , ali samo njemu .

Nema trećeg.

Odnosno ima – XY špekulira sa globalnim ratom i poskupljenjem oružja, i hiper proizvodnjom oružja.

Moguće.

Ali to i dalje nije garancija da će DDJH rasti. Možda prodaju Specijalna Vozila Fincima i to prikažu kao pokrivanje dijela postojećih obaveza

Kressho


Gledam koliko je jak taj lobi ocijenjivanja, zaista fantastičan način za manipulaciju, i onda mi Plejboj veli "Pa nemožeš se sam ocijeniti". Da nemožeš sa svojim nickom a koliko ih imaš … pa sa svakim sebe i druge OCIJENIŠ. Zato sam mišljenja i molbe Vijeki i administratorima PF da se ovo GLUPO nerealno ocijenjivanje ukine !!
LP Plejboj… ili kako se već nazivao. Za tvoju inf ĐĐ ide UP !! [angry]

Jesi li ti uopće svjestan koliko djetinjasto zvuče te tvoje optužbe da ja imam više od jednog nicka i da sam SEBE OCJENJUJEM ??

Pre , pre glupo … Pa zar ne misliš da bi gospoda moderatori ovdje već primjetili da je tako nešto u pitanju i da bi me izbacili sa foruma ili nešto ?

Koji su to nickovi uopće još moji po tvojem ?

Ovaj Ivano 7 vam se sigurno sad lijepo smije i pomišlja koje ste paranoične budale znajući da on nije ja, niti sam ja on

Dvije osobe – dva nicka panjevi moji

Kressho


Iz tog razloga će padati ADPL I BELJE…. kolegice Ivana7 tj. Plejboj.

– stvarno nisam znala kako i na ovoj temi pišete o meni.
– gospon Splićo, pod hitno morate skinuti te uroke jer su te vaše noćne more postale neizdržive.
– a ostali dio vaših problema, kako sam vam i prije pisala morati će te riješiti medicinskim putem.

– gospon Plejboj, izvinite na ovim ispadima gospon Spliće jer je zadnjih tjedan dana na mojem specijalnom tretmanu te samo mene i nikoga drugoga ne vidi.
– nadam se kada skine barem dio uroka kako će se puno bolje osijećati.

– I love this game.
Pozdrav !

@Plesač
Neka se ti nama ljutiti. Opet pišeš isto. Bilo bi dobro da ne pišeš jer će te zaboljeti prsti. Samo copy/paste, lakše je i brže.. ide ĐĐ gore, vjeruj mi Gargamelu !! [angry]

I very much love INGRA !!


@Plesač
Neka se ti nama ljutiti. Opet pišeš isto. Bilo bi dobro da ne pišeš jer će te zaboljeti prsti. Samo copy/paste, lakše je i brže.. ide ĐĐ gore, vjeruj mi Gargamelu !! [angry]

Na temelju čega ?

Daj mi jedan suvisli argument. Zar stvarno misliš da ćeš nekoga uvjeriti da ovako skupa dionica može uz 400 miliona dugovanja i još četvrt toliko nagomilanih gubitaka ići gore ??

Bez ikakva razloga ?

Nemoj mi sada samo spominjati opet vlakove ili JANAF jer je to već sve više puta uračunato u današnju cijenu na burzi.

By the way, Top forumaši ovdje više manje svi po redu kažu da je dionica DDJH na 60 kn veoma riskantna i nepromišljena kupnja

Mislim ,tek toliko ako te zanima šta kažu stručnjaci koji i zarađuju na burzi

Kressho

"Top forumaši " [lol]

Neki dan sam postao nešto sl. donjem na Validusčiću…, pa se isto sl. pitam ovdje:

Po Hamletu ispada… bear ili bull pitanje je sada… … obje odluke… su onima in… jednako mrske… posebice xy kojemu akvizicija po prosjećnih cca 60 kn… nikako da krene, a 100% zarade očekuje… [undecid] [pray]… no, onima out… trenutne su činjenice, totalno nebitne… [lol]

Jedno je sigurno – da netko poželi prodati samo par tisuća danas cijena bi odma išla dolje do 48 kn, a da poželi iskrcati par desetaka tisuća išlo bi to i na 30.

VELIKO PITANJE – ŠTA ĆE mr. XY poduzeti kada krene iskrcavati DOTIČNA PRAVNA OSOBA sa liste TOP 10 a to bi se moglo desiti veoma brzo ?

Kressho

Brate mili, pa ako hoce nek se iskrca, ako hoce kupit neka kupi.
Pa sto se ti toliko brines o tome


Jedno je sigurno – da netko poželi prodati samo par tisuća danas cijena bi odma išla dolje do 48 kn, a da poželi iskrcati par desetaka tisuća išlo bi to i na 30….

Poštovani, a što bi se dogodilo prema vašem mišljenju ukoliko bi netko htio kupiti "par desetaka tisuća"…. Koja je vaša procjena onda? Hipotetski govoreći, bez vaših poznatih stavova o trenutnoj vrijednosti. [smiley]

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

New Report

Close