DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Još jedan ukazatelj za poznavatelje, a ima i još jedan koji govori dokle se otprilike ide !!
LP

Kolega Mrgude, jel`se meni to čini il ste vi nedavno stavili graf po kojem ste tvrdili da to ide odmah dalje UP, barem do 68kn……a sad vidim da vam je UP target u zadnjem grafu dosta nizi, a bome ide se svaki dan sve više DOWN, pa me zanima jesu li se promijenile neke okolnosti ili….?? [huh]
[/quote]
Prijatelju ako sam naveo, a jesam da se radi val (iv) koji je kako vidite iz priloženog grafa sideways, jer je val (ii) bio sharp. Ako ste poznavatelj TA, znate da val (iv) može trajati a može i pasti. samo dokle i koliko,,, sve to lijepo ima nacrtano u knjigama, a i opisano je uz priložene sličice.
LP [angry]

I very much love INGRA !!

@Zizi
Ja imam najbolje dionice na ZSE, VLDS, one ide samo tamo gdje idu, a to je jednoličan smjer. Razmišljam da ih prodam pa da se ljudi koji ih posjeduju obogate, a ja npr uđem u ĐĐ i onda bi on odmah kao i VLDS istim smjerom, ovako ĐĐ ide zacrtanim putem, eto upitaj Peyu dok nije otišao po gorivo za put, zna on di to ide !! [thumbsup]

I very much love INGRA !!



@Zizi

Ja imam najbolje dionice na ZSE, VLDS, one ide samo tamo gdje idu, a to je jednoličan smjer. Razmišljam da ih prodam pa da se ljudi koji ih posjeduju obogate, a ja npr uđem u ĐĐ i onda bi on odmah kao i VLDS istim smjerom, ovako ĐĐ ide zacrtanim putem, eto upitaj Peyu dok nije otišao po gorivo za put, zna on di to ide !! [thumbsup]

[thumbsup] [cool]

Di je kolega Plejboj nestao??????? :))))))

Nadam se da nece brana popustiti, pa da ode u – blokadu 🙁

Pukla brana :(((((((((


Pukla brana :(((((((((

brana ili ne, dok ima ovčica duge vune, drhtavih ručica spremnih za zatuč prodaju …
ne drukam nikamo, samo sam ciničan

Cijena iz dana u dan pada za 1 kn dnevno. Kupaca ima, podrška je zbilja jaka, ali nitko ne kupuje, samo se prodaje. Ima li kakvih većih promjena u TOP10? [undecid]



Pukla brana :(((((((((

brana ili ne, dok ima ovčica duge vune, drhtavih ručica spremnih za zatuč prodaju …
ne drukam nikamo, samo sam ciničan
[/quote]

ispravak: trebalo je pisati zatuč *kupnju*


@Pleyboj
Hajde ti nama lijepo kao pravi reci tko je tebe potkupio i po kojoj lovi. Brate mili ti ko ovi naši političari. tepeš jedno te isto a tupav narod glasa za tebe i daje ti kružiće (mislim na ocjenu 100) ili se sam ocjenjuješ što više vjerujem. Lijepo si zamoljen da odeš negdje drugdje, znam i to nemožeš jerbo si plačeni druker, aj dobro, ali malo promijeni tematiku. Hajde malo s npr. oscilatori pregrijani, valovi od 2 metra preveliki, Z.Stipetić pokrao blagajnu, sef bacio kroz prozor. A jesi majke mi dosadan više. Evo dat ću ti i ja 100 samo idi npr, idi na VLDS !!

Frende za tebe nisu forumi. A burza još manje – imaš kratke živce reko bi po ovome. Jedini koji se ponavlja nevažnim od nas dvoje si ti , a ako ne kapiraš pogedaj si prehodne post-ove…
Ja ne radim ni za koga, nitko me ne plaća, i ne ocjenjujem sam sebe – to se ni ne može ovdje.
Izražavam svoje mišljenje, a moje mišljenje o DDJH je da je došlo do napuhavanja dionice i da će mnogi biti prevareni ako se objava sklapanja posla s JANAFom u medijima još jednom – po treći put !- iskoristi za napuhivanje ove ozbiljno zadužene kompanije.
A ako netko ovdje misli da 470 000 000 kuna nije ozbiljan minus za kompaniju s par poslova od kojih do sada nije umijela napraviti dobit i imovinom od 690 miliona za koju uopće nije prikazan dugogodišnji gubitak vrijednosti a svi znamo kako strojevi i alati brzo amortiziraju, neka slobodno napiše ovdje da je to sića.
Konačno, da stvar bude još gora JANAF je posao dodijelio Konzorciju ĐĐ čiji se promet slijeva po svim poduzećima u sastavu Grupacije, a ne samo u bilancu Holdinga (za neupućene DDJH znači Đuro DjAković Holding) kojim vi ovdje trgujete i koji ubadate misleći da će on dobiti svih tih 218 miliona, ili one pare od oklopnjaka a koje pak idu u bilancu Specijalnih VOzila ĐĐ …
I da stvar bude još gora i od toga – Konzorcij samo tako rasprodaje najbolje firme , primjerice ĐĐ Montaža koja je ranije podizala spremnike sada je u vlasništvu Njemaca.
Vrlo lako bi se moglo desiti da tako i ĐĐ Specijalna Vozila postanu PATRIA SPECIAL VEHICLES, ĐĐ zabilježi neku siću u tokovima novca i to za Grupaciju, a vaš DDJH ostane bez 500 ili 900 miliona kuna unosnih poslova sklapanja tenkova koje predviđate bez da uopće promislite o takvom mogućem scenariju.
Koja će onda biti realna vrijednost Đure ?
Bez Montaže koja je već prodana, i Specijalnih Vozila koje žele kupiti FInci ?
10 kuna ako pitate bilo kojeg stručnjaka na burzi.
Koliko je uopće DDJH prihodovao od prodaje Montaže , jel zna itko ovdje ?

Kressho

Kolega Plejboj, ajde molim te budi tako budi tako dobar pa mi objasni ovu matematilu?
Netko kupi 140 000 komada dionica djure po cca 50 kn, i ceka da se sve to desi sto ti navodis, dionica padne na 20 kn, i lik sretan sto moze iskrcati 140 000 komada po 20 kn.
Ajde molim te!!!!!!!

@plejboj, KSST pao zato jer prvi natjecaj se nitko niti nije javio. Onaj zakon o placanju 10% vrijednosti kod prenamjene poljoprivrednom zemljista u gradjevinsko mislim da nije proslo a sto bi pogodovalo kupcima KSST jer jedino zemljiste vrijedi kako se pise, pa kome ti onda drukas?


Kolega Plejboj, ajde molim te budi tako budi tako dobar pa mi objasni ovu matematilu?
Netko kupi 140 000 komada dionica djure po cca 50 kn, i ceka da se sve to desi sto ti navodis, dionica padne na 20 kn, i lik sretan sto moze iskrcati 140 000 komada po 20 kn.
Ajde molim te!!!!!!!

Ako se ne varam prosjek Mr. xy je cca 60 kn…

Mr. xy je dugoročni investitor……njega ne zanimaju sitne oscilacije kad je, kalkulirajući koliko će DDJH uprihoditi od aktuelnih i nadolazećih naruzdbi i poslova, na blogu rekao da računa da prinos od 100% ili više. Prema tome, dok to ne bude vidljivo u idućem izvješću, sumnjam da će razmišljati o prodaji. Dakle, dokup i samo dokup…..što jeftnije to bolje i više, naravno.

Nama smrtnicima ostaje da hvatamo valove i osluškujemo vijesti i reakcije trzista.

Po TA sad bi se trebali javiti Plejboy i ostali !

New Report

Close