DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Sutra specijalno otvaranje,kakvo dugo nismo imali.Šta veli moj niki lauda-život je lijep.

peyo

A kad se samo sjetim nekih kolega koji su iznosili svoje "stručno" mišljenje da su ovo maksimalni kapaciteti Đure za proizvodnju BOV-a…

Prije nego potrošim i 1 lipu pogledam da li je proizvod hrvatski ili uvozni, i kupim hrvatski!


Ekipa koja vodi Holding je nesposobna da bi ista na bolje pokrenula. Tesko da ce se Djuro s njima vratiti na staru slavu. Unistavaju ga polako, nisu u stanju naci poslove koji im konkurenti uzimaju ispred nosa. Obezvrijedit ce firmu i onda je rascjepkati i prodati ili za sebe jeftino kupiti. A ista prica je i sa montazom. Znam to jer sam radio s vecinom od njih. Ako bi dosli novi i posteni ljudi situacija bi se bitno promijenila!

Ja sam radio nekad u u ovoj firmi baš u Specijalnim vozilama kad su imali preko 3000 zaposlenih (a čitav Duro preko 17 000 ) i kad su samo Specijalna vozila proizvodila preko 96 tenkova T 84 godišne.
Sad imaju manje specijalna nemaju ni 400 zaposlenih a čitav Đuro manje od 2000.
U posljednjih 22 godine od kad sam otišao nije kupljen ni jedan novi stroj a većina starih rasprodana, da bih mogli isplatitu palaću. U nekim halama čak uzkajaju kokoši i proizvode jaja.
Ali nije tome kriva uprava nego deindustrijalizacija zemlje i pogrešna politika koja se vodi poslednjih 20 godina. Imali smo dosta CNC strojeva iz Prvomajske Raše koji su bili posljednja riječ tehnike i koji su se moglim izvoziti po čitavom svijetu, to zanm jer sad živim u Njemačkoj i znam na čemu se ovdje proizvodi. Prvomajkan danas ni ne postoji.
Stvarno žalosno koliko je sve upropašteno. Na nekadašnji nivo u metalskoj industriji ćemo se vratiti jako teško jer više nemamo i ljudskog potencijala. Ali tako je to kad političari odluče da trebamo biti zemla kuhara, konobara i sobarica, a narod ko ovce već 20 godina slijepo sluša političare, pravnike i takozvane ekonomiste a koji o ekonomije pojma nemaju.
Izvinite ali stvarno mi dođe muka kad se sjetim vremena dok su nas vodili Marković i Milović i kad to uporedim sa ovim danas. A koliko je samo tehnologija odišla naprijed u zadnjih 20 godina.
Lijep pozdrav !


Sutra specijalno otvaranje,kakvo dugo nismo imali.Šta veli moj niki lauda-život je lijep.

sve je to OK, ali ja ću biti zadovoljan tek kad počnu dolaziti pozitivna izvješća, a cijena će tada biti na 3 znamenke (1xx)…ujedno predlažem kolega peyo da makneš s prodaje i te naloge iznad 100 kn da ne radiš fiktivni pritisak na prodaju,pa neka prodaju stvarno samo ove burekđije koje ne znaju zaraditi veliku lovu…lako vratiš naloge kad kupnja dođe na te razine [thumbsup]

moji postovi nisu savjet niti poziv na kupnju ili prodaju dionica


DDJH potpiše s Patriom i završi u plusu 2%.
IGH završi u blokadi sa skoro 12% u plusu,a nitko nema pojma zašto……

Samo na ZSE…… [lol]
Pravo je čudo da se nadje neki jači investitor, kao "XY", koji i dalje ovdje ulaže.
Svi ostali su već odavno pobjegli iz ove baruštine….. [sad]


Možda zato što je IGH firma koja posluje s dobiti i moze realizirati velike poslove,a ĐĐ firma koja ima sve manje i manje zaposlenih i gomila gubitke.Nije vam to palo na pamet? Strasno sta se moze procitati ovdje.

''Only last week I murdered a rock, injured a stone, hospitalized a brick. I'm so mean I make medicine sick!”

dragi naši navijači, drukeri i Đurini simpatizeri,
Hajde vi lijepo na put do Slavonslog Broda, pa u Đuru na obilazak i snimanje hala, da vi vidite kakve oni to strojeve za proizvodnju imaju…a i bez te vaše ekskurzije pitamo se, na čemu će oni to proizvoditi suvremeno oružje…oni se jedino mogu obogatiti ako te svoje strojeve stave u antikvarijata ili ga kolekcionarima prodaju na aukcijama britanske kuće Sotheby’s.
Je l’ imaju oni kakav stroj iz ovoga stoljeća, razme se, osim svojih laptopa ? [wink]

prejak sam i moralno i intelektualno i verbalno i financijski da bi ikada imao potrebu igrati nepošteno - zimzelen

Mnogi ce se opet sutra opeci kupujuci dionicu ove kompanije neizvjesne buducnosti, s golemim gubicima i dugovima, na temelju Prazne Vijesti, dakle potpisivanja ugovora o nastupu na trećim tržištima koje vidim ovdje tumačite potpuno krivo – pa hej ljudi moje, treba jos naci te klijente , samo zajednicko djelovanje DDJH i Patrie ne znaci nuzno i da ce tu sjesti neka zarada …

Nadalje, od posla s JANAF-om je veliko pitanje koliki ce udio otpasti na Djuro, ako dobije uopce posao, i MONTMONTAŽA je u igri i prilično dobro kotira za taj posao …

Dakle sutra 10 % na temelju ni Bog zna čega – I recommend buy in the morning, sell after – noon [wink]

Kressho


Da, to je nova odlicna vijest iz danasnjeg Dnevnika…mogao bi i novi posao sa BOVima biti prije nego sam ocekivao…

[thumbsup]

moram priznati da su vijesti za DDJH sve bolje i bolje, iznad mojih očekivanja…ova priča raspliće se u dobrom pravcu i ne bi me čudilo da u par dana đuro preskoči 50 kn. čestitke dioničarima [smiley]

moji postovi nisu savjet za kupnju ili prodaju dionica nego moje osobno mišljenje


Mnogi ce se opet sutra opeci kupujuci dionicu ove kompanije neizvjesne buducnosti, s golemim gubicima i dugovima, na temelju Prazne Vijesti, dakle potpisivanja ugovora o nastupu na trećim tržištima koje vidim ovdje tumačite potpuno krivo – pa hej ljudi moje, treba jos naci te klijente , samo zajednicko djelovanje DDJH i Patrie ne znaci nuzno i da ce tu sjesti neka zarada …

Nadalje, od posla s JANAF-om je veliko pitanje koliki ce udio otpasti na Djuro, ako dobije uopce posao, i MONTMONTAŽA je u igri i prilično dobro kotira za taj posao …

Dakle sutra 10 % na temelju ni Bog zna čega – I recommend buy in the morning, sell after – noon [wink]

molim pisati činjenice, a ne rekla kazala!!! [pray]

koji si ti druker, to je strašno:
"Dakle sutra 10 % na temelju ni Bog zna čega – I recommend buy in the morning, sell after – noon"

ŽIVOT JE LIJEP




ko se to pomiče na asku s ovih 2368 kom čim se malo prodaja nakupu ode on višlje , prodaj j …. kunu gore dole

Ja ga skinuo, bio mi trn u oku … hvala prodavaču [thumbsup]
[/quote]

high … fly … uzivaj
[thumbsup] [thumbsup]
[/quote]

Koliko visoko ovo može ići ?

Da li može itko od vas dioničara tvrtke Đuro Đaković d.d. ovdje, na ovom forumu, napisati i slikom potkrijepiti šta je u zadnjih dvadeset godina Đuro Đaković d.d. od suvremenog oružja proizveo i na svjetskom tržištu prodao i po kojoj cijeni je prodao ako je išta od suvremenog oružja proizveo i na svjetskom tržištu prodao. On za patriu može samo šarafe za tenkove proizvoditi….ali ako mu vi, cijenjeni dioničari, kupite suvremenu opremu za proizvodnju, za jedno milijardu dolara, možda 2.020. godine od Đure dobijete i dividendu.

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].


Koliko visoko ovo može ići ?

danas je ona SELL ON NEWS na snazi
kreće hlađenje,oprez!

moje pisanje je moje mišljenje u određenom trenutku i nije savjet za kupnju ili prodaju dionica

netko je upravo postao ponosni vlasnik 9000 komada kojima je gurao kupnju prema gore [lol]

ajme koji brutalan iskrcaj jedno 15.000 komada po kupnji [shocked]

moje pisanje je moje mišljenje u određenom trenutku i nije savjet za kupnju ili prodaju dionica



Mnogi ce se opet sutra opeci kupujuci dionicu ove kompanije neizvjesne buducnosti, s golemim gubicima i dugovima, na temelju Prazne Vijesti, dakle potpisivanja ugovora o nastupu na trećim tržištima koje vidim ovdje tumačite potpuno krivo – pa hej ljudi moje, treba jos naci te klijente , samo zajednicko djelovanje DDJH i Patrie ne znaci nuzno i da ce tu sjesti neka zarada …

Nadalje, od posla s JANAF-om je veliko pitanje koliki ce udio otpasti na Djuro, ako dobije uopce posao, i MONTMONTAŽA je u igri i prilično dobro kotira za taj posao …

Dakle sutra 10 % na temelju ni Bog zna čega – I recommend buy in the morning, sell after – noon [wink]

molim pisati činjenice, a ne rekla kazala!!! [pray]

koji si ti druker, to je strašno:
"Dakle sutra 10 % na temelju ni Bog zna čega – I recommend buy in the morning, sell after – noon"

ŽIVOT JE LIJEP

[/quote]

Šta bi bio druker, svi koji sada kupuju ostat ce kratkih rukava za par dana – PROVJERENO!

DJURO DJAKOVIC NIJE SKLOPIO NIKAKAV NOVI POSAO U POSLJEDNJE VRIJEME KOJI BI BIO TEMELJ OVAKVOM RASTU . SASVIM JE OCITO DA NETKO FINGIRA IZNIMAN PROMET I JAK INTERES TRZISTA, 660 000 KN U 12 MINUTA ??

LJUDI – NE BUDITE NAIVNI , FONDOVI NE KUPUJU DIONICU NA TAJ NACIN. EVO – ne uspijeva preci 46 kn iz nekoliko pokuksaja. 47 joj je vrh danas a onda slijedi ispuhavanje cim "usijane glave" shvate da se dionica ne kupuje na temelju pretpostavki o sklopljenim poslovima, vec kada se neki veliki posao – doslovce i sklopi.

A sto se tice posla s JANAF-om do toga je jos dovoljno vremena da 3 puta padne na 36 kn i popne se opet na 45 kn prije nego objave.

Slobodno kupujte ali znajte da kupujete na ovomjesecnom maximumu. 50 kn nema sanse da predje na temelju vec 1000 puta prozvakane vijesti o BOV-ovima s obzirom na alarmno stanje u bilanci

Kressho

New Report

Close